1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Plinta nauja mada: vieni šlykštisi, kiti džiaugiasi

Pramogų pasaulis niekuomet nemiega, o čia kasdien įvyksta daugybė pačių netikėčiausių dalykų. Plačiau apie juos galite paskaityti čia!

Vasario 2-ąją bus įteikti Britų kino ir televizijos meno akademijos (BAFTA) apdovanojimai. Kaip tik vakar buvo paskelbti nominantai į prestižinius apdovanojimus. Lyderiu tapo filmas „Džokeris“ – jis nominuotas 11-oje kategorijų, tarp jų – geriausio filmo, režisieriaus bei aktoriaus. Filmai „Airis“ ir „Vieną kartą Holivude“ taip pat neatsilieka, jie gavo po 10 nominacijų. Geriausio pagrindinio aktoriaus kategorijoje be Joaquino Phoenixo dar nominuoti Leonardo DiCaprio, Adamas Driveris (Adamas Draiveris), Taronas Egertonas, ir Jonathanas Pryce'as. Į geriausios aktorės apdovanojimą pretenduoja Jessie Buckley (Džesi Bakli), Scarlett Johansson, Saoirse Ronan (Sirša Ronan), Charlize Theron (Šarliz Teron) ir R. Zellweger. Nugalėtojai paaiškės jau netrukus, vasario 2 dieną.

Vienas vilnietis nusprendė prisidėti prie aukų Australijai rinkimo, tačiau susidūrė su nemalonia situacija. Pervedęs 20 Australijos dolerių vaikinas pamatė, kad bankas „Swedbank“ užblokavo jo kortelę. Pasirodo, kad taip gali nutikti ne vienam aukojančiam, nes bankų atstovų teigimu, kad bet koks neįprastas veiksmas su jūsų pervedimais gali būti fiksuojamas kaip keliantis grėsmę, todėl apsaugos sistemos užblokuoja korteles. Nutikus tokiam dalykui, rekomenduojama keliauti ar skambinti į banką, kad būtų sutvarkyta jūsų prieiga prie savo kortelės.

Laukia dar viena sudėtinga diena „Dakare“. Šiandien automobilių klasei teks įveikti 700 kilometrų, o dažnas finišuos jau sutemus. Organizatoriai numatę, kad penktadalį viso greičio ruožo sudarys smėlio danga, maždaug pusę – gruntas, o 14 proc. – lietuvių itin nemėgiami akmenys. Pirmasis iš lietuvių automobilių startuos Benediktas Vanagas, po jo išvažiuos Vaidotas Žala, Antanas Juknevičius ir likę kiti. Tiesa, vakar buvo ne itin sėkminga diena Vaidotui Žalai, jis grįžo į finišą su 3 ratais, o bendroje įskaitoje smuktelėjo į 10 vietą. Benediktas Vanagas jį vejasi, yra 14-oje vietoje, Antanas Juknevičius – 35, Edvinas Juškauskas – 36, o Gintas Petrus – 50.

Įdomesnė situacija Lietuvos pramogų pasaulyje – grupės „Patruliai“ atlikėjas Algirdas Radzevičius su žmona Milisandra neseniai paskelbė, kad skiriasi, teismas juos išskyrė, tačiau pora nusprendė susitaikyti ir vėl spinduliuoti meile. Jie gyvena kartu, puoselėja santykius, tačiau oficialiai yra išsiskyrę. Atėjus gražiausioms šventėms pora nusprendė duoti vienas kitam šansą ir pabandyti iš naujo, panašu, kad jiems pavyko.

Socialiniuose tinkluose išplito nauja mada, kuri pykdo sausų dribsnių gerbėjus. Ne, čia niekas nekalba, ką reikėtų dėti pirmą į dubenėlį – pieną ar dribsnius – čia žmonės rodo, kaip jie valgo dribsnius, kuriuose plaukioja ledo kubeliai. Viskas prasidėjo nuo grupės „Kiss“ nario nuotraukos „Twitter“ tinkle, kur jis paklausė, ar kas nors irgi taip valgo dribsnius. Nuo to ir prasidėjo visa banga, kai internautai pradėjo dalintis kadrais, kaip  jie valgo dribsnius su ledo kubeliais, o tai jau vadinama 2020-ųjų maisto mada. Ice cubs cerial – populiarus hashtagas, kurį naudoja tūkstančiai.

Neseniai užsienio žiniasklaidai JLo atskleidė, kad prieš tai, kai tapo įžymi, ji svarstė, kaip užsidirbti pakankamai pinigų, kad galėtų prasimaitinti. „Vienu mano gyvenimo periodu buvo momentas, kai mano draugės, kurios buvo šokėjos, pasakojo man kaip užsidirba tūkstančius dolerių Naujojo Džersio klubuose… Jos pasakė: „Tau nereikės būti be liemenėlės“. Tai skambėjo pernelyg gerai, kai visiškai neturėjau pinigų ir kiekvieną dieną valgiau picą, tačiau niekaip tam neprisiverčiau“, – pripažino JLo. Ji taip pat filme „Hustlers“, kuriame įkūnijo striptizo šokėją, pasirodo, vaidino visiškai nemokamai.

Dar visai neseniai garsus plaukikas Danas Rapšys pasipiršo savo mylimajai Jurintai, kuri portalui tv3.lt davė išskirtinį interviu ir papasakojo tiek apie sužadėtuves, tiek apie santykius su garsiu sportininku. Pasirodo, kad pora yra jau 9 metus kartu, Jurinta taip pat sėkmingai siekia karjeros aukštumų ir dirba FNTT. Jų meilės istoriją bei išskirtinių interviu galite rasti portale tv3.lt, žmonių skiltyje.

Mes visi kalbame apie 2020-uosius, bet pasaulyje yra 7 šalys, kurios 2020-ųjų nesulaukė. Pasirodo, kad Japonijoje dabar yra 2-ieji metai, Izraelyje – 5780-ieji, Šiaurės Korėjoje 110-ieji, Tailande 2563-ieji, Etiopijoje – 2013-ieji, Irane 1398-ieji, o Saudo Arabijoje – 1442-ieji.