1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

20-metė savo nuogos nuotraukomis surinko 1mln. dolerių

Pramogų pasaulyje dar viena diena! Karščiausios naujienos kas rytą skamba laidoje „Šok į kelnes“. Jei praleidai, skaityk čia!

Laukia penktoji Dakaro diena, daugelis lietuvių džiaugiasi, nes šiandien pagaliau akmenis keis kopos. Po keturių greičio ruožų Benediktas Vanagas šoktelėjo į 11 vietą, Vaidotas Žala smuktelėjo į 12 vietą, Antanas Juknevičius 24,  Edvinas Juškauskas 29, o Gintas Petrus 50. Tiesa, vakar buvo bene sunkiausia diena lietuviams: vakar Benediktas Vanagas neteko 3 ratų, Žala taip pat 2 kartus po 3 ratus prapylė, Edvinas Juškauskas ir Antanas Juknevičius gavo po 6 valandų baudą, tačiau organizatoriai pagailėjo lietuvių ir jos nebuvo skirtos. 

Žinia karališkosios šeimos gerbėjams – princas Harry ir jo žmona Meghan atsisakys karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso ir daugiau laiko leis Šiaurės Amerikoje. Jie ketina nebebūti „aukšto“ rango karališkosios šeimos nariais, o tai reiškia, kad jie atsisako finansinio išlaikymo. Kaip kalbama, Meghan Markle ir princas Harry pradės dirbti ir nori save finansiškai išlaikyti. Nuo pat pirmų dienų jie laikomi maištininkais, o tai jie įrodė ir per šias Kalėdas – jas jie sutiko ne su karališkąja šeima, o Kanadoje, be to, juos erzina spaudimas būti dėmesio centras.

Vienas modelis panoro prisidėti prie lėšų Australijos gaisrams rinkimo, tačiau tai padarė labai neįprastu būdu. Mergina aukas rinko besidalindama erotinio pobūdžio nuotraukomis. 20-metė pagalvojo, kadangi ji ir taip internetu pardavinėja savo nuogos fotografijas, kodėl jai tokiu būdu nenušovus dviejų zuikių vienu metu. Sausio 3 d. tviteryje mergina parašė, kad visi, atsiuntę įrodymų, jog įvairioms Australijos labdaros organizacijoms paaukojo mažiausiai 10 dolerių, gaus jos erotinę nuotrauką. „Nuoga filantrope“ pasivadinusi mergina nesitikėjo, kad sulauks tokio populiarumo, tačiau ji vos per kelias dienas surinko 1 mln. dolerių. Tiesa, dėl to jos išsižadėjo šeima, o „Instagram“ paskyra buvo užblokuota.

Nuoga filantrope1

Nuoga filantrope1

Nuoga filantrope1

„Oskarų“ įteikimo ceremonija šiemet jau antrus metus vyks be vedėjo – šiam formatui priskiriami nuopelnai dėl padidėjusių ceremonijos reitingų praėjusiais metais. Pernai pirmą kartą per tris dešimtmečius buvo nuspręsta „Oskarų“ ceremoniją rengti be vedėjo, nes pasirinktas vedėjas Kevinas Hartas pasitraukė iškilus į viešumą senoms jo rašytoms homofobiškoms tviterio žinutėms. Galiausiai renginys buvo laikomas sėkmingu, šou reitingai, palyginti su ankstesniais metais, padidėjo. „Oskarų“ ceremonija laukia jau vasario 9-ąją.

Neseniai internete išplito atlikėjos Adele nuotraukos, kuriose sunku atpažinti pačią moterį. Skyrybas su vyru išgyvenusi atlikėja nusprendė aktyviai lankyti pilatesą ir per kelis mėnesius pasiekė pavydėtinų rezultatų. Šiandien moteris yra atsisakiusi daugiau nei 20 kg.

Screen Shot 2020 01 09 at 09.32.52