1897

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Kurie iš šių dalykų tave labiausiai verčia perjungti radijo stotį?


Per daug reklamų
Besikartojanti muzika
Per daug kalbantys vedėjai
Nepatinkantis kūrinys
Lietuviška muzika
Neįdomūs studijos svečiai

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Olimpiečių laukia išbandymas Tokijuje: miegos ant kartono

Pramogų naujienos jau čia, jei praleidai jas ryto laidoje „Šok į kelnes“, skaityk čia!

Šiandien jau šeštoji Dakaro diena ir sulig ja Dakaras įpusėja. Po vakarykštės dienos, panašu, kad geriausiai sekasi Benediktui Vanagui, jis 10, Vaidotas Žala 20, Antanas Juknevičius 21, Edvinas Juškauskas 36, o Gintas Petrus 48. Bendroje įskaitoje tvirtai pirmąsias pozicijas laiko Dakaro senbuviai – Carlosas Sainzas, Nasseras Al-Attiyah ir Stephanas Peterhanselis.

Po „Grigeo“ sukeltos Kuršių marių taršos skandalo apie „Grigeo“ produkcijos pirkimo sustabdymą jau pranešė prekybos tinklai „Iki“, „Norfa“, „Senukai“. Socialiniuose tinkluose tai viena populiariausių diskusijų temų. Kai kurie gyventojai tikina nebepirksiantys „Grite“ produkcijos – internete sklinda grotažymė #neperkuGrites. FB psulapis „Vandenynai“ vieni pirmųjų pasidalijo šiuo paveikslėliu, o jis sulaukė tūkstančių reakcijų ir komentarų, pasidalijimų. Visgi „Grigeo“ atstovai sako, kad produkcijos pirkimo smukimo jie nepastebėjo.

Naujienų agentūra BNS informuoja, kad serialo „Stranger Things“ kūrėjai tikrai kelsis į Vilniuje esantį Lukiškių kalėjimą ir jau prasidėjo pasiruošimo darbai. Tiesa, kol kas oficialios pasirašytos sutarties dar nėra, tačiau dabar vyksta derybų procesas. Dėmesio Lietuva sulaukia jau kelerius metus dėl mokestinių lengvatų, išskirtinių filmavimams tinkančių vietų. „Netflix“ Vilniuje pernai taip pat filmavo detektyvinį serialą „Young Wallander“, o pasaulinės sėkmės sulaukė ir serialas „Černobylis“, kuris, panašu, atvėrė kino kūrėjams kelią į Lietuvą.

Justinas Bieberis prisipažino, kad jau kelerius metus kovoja su Laimo liga. Daugelis internautų manė, kad jis vartoja narkotikus ar kenčia nuo alkoholio, tačiau realybė – kitokia ir kur kas skaudesnė. Jis savo gerbėjams „Instagram“ tinkle papasakojo, kad susirgo prieš kelerius metus, o apie visa tai plačiau pakalbės dokumentikoje, kuri jau netrukus pasirodys „YouTube“.

Atlikėja Donata Virbilaitė susidūrė su ataka savo „Facebook“ paskyroje. Moteris neteko savo anketos, o apie tai pranešė „Instagram“ tinkle. Ji nusiminė, kad nesijaučia kažkokia žvaigžde, kad kažkam galėtų užkliūti jos anketa, tačiau labai tikisi ją kuo skubiau atgauti. Ji sakė: „Taip, aš gal mėgstu pasireikšti, išryškėti, bet nesibraunu į tavo namus ir neliepiu manęs mylėti ar nekęsti. Tad jei kažkas užkliuvo, tiesiog išjunk“.

Paaiškėjo, kad Lietuvos olimpiečiai Tokijuje per Olimpines žaidynes miegos ant kartono lovų. Pasirodo, kad 140 kg sveriantis Andrius Gudžius, o gal Jonas Valančiūnas turės išsitiesti visu ūgiu ant kartono. Kaimelio vadovas sako, kad lovos atlaiko iki 200 kg. Jos po olimpinių žaidynių bus perdirbtos į popieriaus produktus, o čiužiniai virs plastiko produktais.

Socialiniuose tinkluose plinta skaudūs vaizdo įrašai – juose iš Australijos gaisrų išsigelbėję gyvūnai. Visai neseniai tinkle „Reddit“ išplito trumpas vaizdo įrašas, kuriame visame mieste – šimtai kengūrų. Pasislėpti ir bėgti nuo gaisrų priversti gyvūnai gelbėjasi kaip tik išmanydami, tačiau jau dabar kalbama, kad visai florai ir faunai padaryta žala yra neatitaisoma.

Kangaroos taking shelter in suburban areas to escape the fires from r/gifs