1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

„Drakone“ save vadinanti mergina išsitatuiravo akių baltymus

Pramogų pasaulyje – pirmadienis... O tai reiškia, kad pilna pačių įvairiausių naujienų iš Lietuvos ir Holivudo žvaigždžių gyvenimų!

Filmo „Džokeris“ pagrindinis herojus Joaquinas Pheonixas buvo areštuotas policijos. Kartu su Holivudo žvaigžde Martinu Sheenu jis dalyvavo klimato kaitos proteste. Teigiama, kad policija liepė protestuotojams skirstytis, tačiau nei J.Pheonixas, nei M.Sheenas nepakluso, o už tai buvo sulaikyti. CNN skelbia, kad iš viso buvo areštuoti 147 žmonės. Jie kaltinami viešosios tvarkos pažeidimais. Protesto akcijoje kalbėjęs J.Phoenixas pažymėjo, kad kovoti su klimato kaita galima keičiant valgymo įpročius, o apie augalinę mitybą jis pasisakė dar „Auksinių gaublių“ ceremonijoje, kur džiaugėsi, kad svečiams buvo pasiūlyta ne tik mėsos patiekalų.

Nuo sausio greičio viršijimus fiksuojantys nežymėti greičio matuokliai, vadinamieji „trikojai“, sulaukė pačių įvairiausių nuomonių. Tai, kad jie gali būti kilnojami iš vienos vietos į kitą, o jokio įspėjamojo ženklo apie greičio matuoklius nėra, supykdė vairuotojus, kurie internete sukūrė peticiją. „Įspėjamieji ženklai prieš trikojus“ – taip vadinasi peticija, kurią per kelias dienas jau pasirašė beveik 5 tūkst. žmonių, o peržiūrėjo – daugiau nei 30 tūkst. Peticija grindžiama tuo, kad įspėjamųjų ženklų nebuvimas padidina avarijų skaičių tamsiuoju paros metu, nes žmogus gali būti apakintas blykstės.

Britų karalienė Elizabeth II šiandien surengs susitikimą su princu Harry, mėgindama išspręsti krizę, kurią sukėlė netikėtas princo pranešimas, kad jis su žmona Meghan atsisako karališkosios šeimos aukšto rango narių statuso. Visi privalo atvykti į susitikimą, o Kanadoje esanti Meghan Markle turės pasijungti į pokalbį ryšio priemonėmis. Bus aptartas princo finansavimas iš princo Charleso turto, komercinių sandorių sąlygos bei kiti niuansai. Žinia visame pasaulyje milžiniško dėmesio, o šiam įvykiui buvo net duodas pavadinimas „Megxit“.

Šiandien prasideda aštuntasis Dakaro etapas ir jo dalyviams reikės įveikti 700 kilometrų atstumą. Tiesa, į trasą neišjudės motokroso ir keturračių klasės, taip siekiant pagerbti sekmadienį trasoje mirusį portugalą Paulo Goncalvesą. Šiandien visi lietuvių ekipažai išvažiavo anksti, iki 8 valandos ryto, o tikimasi, kad bus ruožų, kur galima bus paspausti. Po 7 greičio ruožų geriausiai sekasi Vaidotui Žalai – jis 18, Bendiktas Vanagas 20, Antanas Juknevičius 21, o Gintas Petrus 41.

Itin populiariame Didžiojoje Britanijoje Grahamo Nortono šou buvo paminėtas ir Lietuvos vardas – tiesa, ne itin maloniame kontekste. Diegavirtę vaidinusi aktorė pasakė, kad per pastaruosius 20 metų ji buvo atpažinta Lietuvoje ir pajuokavo, kad tik dėl to, kad ji žydė. Visgi po to jos juokelio Danielis Radcliffas turėjo atsiprašinėti susirinkusios publikos ir pasijautė itin nepatogiai.

Sakoma, kad pasidarius vieną tatuiruotę, vėliau norėsis darytis dar ir dar. Tai taps – gyvenimo būdu. Taip nutiko ir vienai merginai, kuri beveik nebeturi laisvos kūno vietos, kuri būtų neišpaišyta. Drakone save vadinanti 24-erių mergina jau turi 200 tatuiruočių ir tai – ne pabaiga. Tiesa, ne tik jos plaukai, bet ir akių baltymai yra mėlyni – meistras su adatų pagalba nudažė jos akių baltymus mėlyna spalva, o rezultatu ji negali atsidžiaugti.

Screen Shot 2020 01 13 at 08.41.57

Screen Shot 2020 01 13 at 08.41.57

Screen Shot 2020 01 13 at 08.41.57

Screen Shot 2020 01 13 at 08.41.57