1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

OG Version atsakė į FSG dainą: to nesitikėjo daugelis

Pramogų pasaulyje – rimta muzikinė kova tarp „Flying Saucer Gang“ ir OG Version. O viskas vyksta tik dėl Karolinos Meschino...

Vakar vakare paaiškėjo, kas buvo nominuoti prestižiniams „Oskarų“ apdovanojimams. 11 nominacijų gavo filmas „Džokeris“, tarp jų – geriausio filmo ir geriausio režisieriaus kategorijose. Filmas „Airis“, „Vieną kartą Holivude“ ir karinė drama „1917“ gavo po 10 nominacijų. Geriausia aktore pretenduoja tapti Renee Zellweger, Charlize Theron, Scarlett Johansson, Saoirse Ronan, Cynthia Erivo. Geriausiu aktoriumi – Joaquinas Phoenixas, Adamas Driveris, Leonardo DiCaprio, Antonio Banderas, Jonathanas Pryce’as. Šiame apdovanojimų sezone daug dėmesio buvo skirta problemai, kad pagerbiama pernelyg mažai kino kūrėjų moterų ir etninių mažumų atstovų. Vasario 9 dieną laukia apdovanojimų ceremonija.

Natalija Bunkė vakar vakarą pranešė apie trečiąsias sužadėtuves! Ji viešėdama Dubajuje sulaukė savo mylimoji Edgaro lemtingo klausimo ir žinia pasidalijo savo „Facebook“ paskyroje. Ji sakė, kad nepamirš šios akimirkos visą gyvenimą, tačiau važiuodama taksi nujautė, kad gali įvykti piršlybos. Na, gal trečias kartas nemeluos... Pora kartu yra kiek daugiau nei 2 metus, o viešai apie savo santykius paskelbė 2018-aisiais vykusiuose „M.A.M.A“ apdovanojimuose. Jos įrašas „Instagram“ tinkle sulaukė jau per 42 tūkst. reakcijų ir pusantro tūkstančio komentarų.

Internete išplito modelio Simonos Starkutės pasisakymas apie „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavusią Donatą Virbilaitę-Ryžą. Ji pasidalijo jos nuotrauka ir parašė: „Jeigu pasakyčiau, kad pagalvojau, jog ji laukiasi, kažin, kiek mane suėstų?“. Internautai pradėjo svarstyti ar tai pasityčiojimas, ar pastebėjimas. Visgi modelis tvirtino, kad įžeisti tikrai nenorėjo, tik norėjo atkreipti dėmesį į labai netikusį sceninį įvaizdį. Donata tvirtino, kad ją įžeidė tai, jog buvo sulyginta su nėščia moterimi, tarsi čia kažkas negero būti nėščiai.

Vakar Didžiojoje Britanijoje buvo sušauktas neeilinis susirinkimas, kur karalienė Elžbieta II-oji sprendė savo anūko princo Harrio likimą po to, kai jis pareiškė, jog nenori būti aukšto rango šeimos nariu. Visgi karalienė sutiko su anūko noru, nors ir kaip to nenorėjo. Ji leido jam siekti savarankiško gyvenimo ir finansinio nepriklausomumo.

Muzikos pasaulyje vyksta kova tarp buvusio Karolinos Meschino vaikino Remigijaus Daškevičiaus ir dabartinio jos vaikino OG Version. Pirmieji į situaciją sureagavo „Flying Saucer Gang“, kurie išleido kandžią dainą „Šaukštai po pietų“. Ten netrūko ir keiksmažodžių, ir įžeidžiančių žodžių, o dabar, kaip atsaką, OG Version išleido savo dainą „Žmonės nesupras“.Dainos eilutėse vaikinas pasakoja apie neišskiriamą draugystę, pasitikėjimą vienas kitu, atsiradusį pyktį ir pagiežą bei žmonių tarpusavio nesupratimą.

OG Version atsakas:

Flying Saucer Gang kūrinys: