1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pamatyk: Trumpas sulaukė Melanios „antausio“

Pramogų pasaulyje nertūksta naujienų! Kiekvieną rytą jas gali išgirsti ryto laidoje „Šok į kelnes“. Pramiegojai? Skaityk čia!  

Šiandien prasidėjo 10-asis Dakaro ralio greičio ruožas, kuris bus sudėtingas, nes visiems dalyviams dvi dienas nebus teikiama jokio mechaninė pagalba. Kaskart grįžus į bivaką jų technika bus užrakinama ir jokie pataisymai bus negalimi. Lietuvių ekipažai šiandien startuos iki 9 valandos ryto, o po 9 greičio ruožų jų rezultatai bendroje įskaitoje yra tokie: Vaidotas Žala 16, Benediktas Vanagas 17, Antanas Juknevičius 21, Gintas Petrus 39, o motociklininkas Arūnas Gelažninkas – 30.

Internete plinta vaizdo įrašas, kur Donaldo Trumpo žmona Melania jam davė neblogą „antausį“ (perkeltine prasme). Poros pasirodymas Naujajame Orleane vykusioje futbolo varžybų atidarymo ceremonijoje sukėlė audringą reakciją tiek tarp renginyje dalyvavusių, tiek tarp namuose vaizdą stebėjusių piliečių. Vieni piktinosi Melanios įvaizdžiu, tačiau vieną detalę pastebėjo tik akyliausi. Vos buvo pradėtas giedoti šalies himnas, už rankų susikibusi Melania kaipmat patraukė savo ranką. Nepatogiai pasijutęs Trumpas pasitaisė lyg niekur nieko švarką ir vėliau vėl padavė savo ranką. Internautai net pradėjo skaičiuoti, kelintas tai kartas, kai Melania per įvairias ceremonijas taip atstumia Trumpą.

 

 

Šiandien pasaulyje švenčiame selfių prie muziejų darymo diena, tačiau vieną tokių selfių besidariusi 20-metė instagramerė Madalyn Davis nukrito nuo uolos ir užsimušė. Kartu su draugais ji norėjo stebėti saulėlydį ir pasidaryti pavydėtinų nuotraukų, tačiau mergina nukrito nuo uolos į vandenį ir ten ją po kelių valandų rado gelbėtojai.

Po Maskvos srities „Chimki“ pralaimėjimo sustreikavo trenerio Rimo Kurtinaičio sveikata. Eurolygos žiūrovai po rungtynių nebeišgirdo Rimo Kurtinaičio žaidimo analizės. Dėl sustreikavusios sveikatos 59-erių specialistas iškart pasibaigus mačui su „Valencia“ vietoj spaudos konferencijos patraukė tiesiai į ligoninę. Rungtynių metu jo būklę stebėjo medikai, tačiau ji ėmė tik blogėti. Kol kas daugiau detalių apie tai nėra pateikiama.

Po nutrūkusios santuokos su Holivudo žvaigžde Johnny Deppu ir nepastovių santykių su verslininku Elonu Musku, Amber Heard pastebėta su nauja simpatija. 33-ejų aktorė buvo įamžinta besibučiuojanti su iš Los Andželo kilusia kinematografe Bianca Butti. Jau seniai kalbama, kad Amber yra biseksuali, turėjusi ne vieną romaną tiek su moterimis, tiek su vyrais.

Netrūksta kalbų, kaip pragyvenimui užsidirbs princas Harry ir jo žmona Meghan Markle, tačiau užsienio žiniasklaidoje jau kalbama, kad su M. Markle norėtų dirbti daug prekės ženklų, vieni jų – Givenchy – su kuriais jau vyksta derybos. Tiesa, ji taip pat jau įgarsino kelis „Disney“ animacinius filmukus, todėl tikėtina, kad sėkmingai ir toliau tai darys.

Didžiojoje Britanijoje plinta mokama programėlė, kuri vadinasi „Nematomas vaikinas/mergina“. Už 25 svarus per mėnesį jūs galite susirašinėti su nematomu žmogumi, kuris neva yra jūsų antroji pusė. Jam galite pasipasakoti, pabendrauti įvairiomis temomis, susirašinėti balso žinutėmis ar ranka rašytais laiškais.

Paaiškėjo, kad naujajai ir paskutinei James Bond filmo daliai pagrindinę dainą įrašys atlikėja Billie Eilish. Ji bus jauniausia filmo istorijoje, kuri įrašė pagrindinę dainą.