1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Brado Pitto ir Jennifer Aniston nuotrauka apskriejo pasaulį

Pramogų pasaulyje dar viena įvykių pilna diena. Apie visa tai – žemiau! 

Jau 26-ą kartą kino ir televizijos gerbėjus prie ekranų sukvietė Ekrano aktorių gildijos apdovanojimai. Čia buvo įteiktos bronzinės statulėlės, o panašu kad apdovanojimų sezoną svarbiausius nuopelnus už pagrindinius ir antraplanius vaidmenis ir toliau šluojasi aktoriai Joaquinas Phoenixas, Renee Zellweger, Laura Dern bei Bradas Pittas, taip dar labiau sustiprindami savo galimybes tapti ir pagrindinių šių metų – „Oskarų“ – apdovanojimų laureatais. Ypatingu apdovanojimu už ilgalaikę įtaką kinui buvo apdovanotas Robertas De Niro. Holivudo prodiuseriai šeštadienį savo pagrindinį metų prizą skyrė karinei dramai apie Pirmąjį pasaulinį karą „1917“. Toks apdovanojimas yra laikomas patikimu kitą mėnesį įvyksiančių „Oskarų“ dalybų rezultatų pranašu. Tiesa, daugiausiai dėmesio sulaukė ne pati apdovanojimų ceremonija, o Brado Pitto ir Jennifer Aniston nuotrauka, kurią užfiksavo fotografai. Pora vienas į kitą taip žiūrėjo, jog niekam nebekilo klausimų, ką jie jaučia.

Screen Shot 2020 01 20 at 07.32.54

(nuotr. Emma McIntyre/Getty Images for Turner)

Facebook viešai atsiprašė už nevykusį Kinijos prezidento Xi Jinpingo (Si Dzinpingo) vertimą iš mjanmų (birmiečių) kalbos per Kinijos prezidento smarkiai išreklamuotą vizitą į Mianmarą. Mianmaro „Facebook“ puslapyje Xi Jinpingo vardas iš vietos kalbos į anglų kalbą buvo išverstas kaip „Ponas Šikna“ (angl. Shithole). „Ponas Šikna, Kinijos prezidentas, atvyko 16 val., – buvo nurodyta šeštadienį išverstame pranešime. – Kinijos prezidentas, Ponas Šikna, pasirašė svečių knygoje.“

Skandalingai pagarsėjusiam atlikėjui Chrisui Brownui įsakyta atiduoti kadaise dukrai nupirktą beždžionėlę Fiji gyvūnų globos organizacijai ir, jei to dar nebūtų gana, pasirūpinti jos išlaikymu – sumokėti keliasdešimt tūkstančių dolerių. Dainininkas Ch.Brownas kapucinų veislės beždžionėlę namuose augino neturėdamas tam leidimo, dėl to jis sulaukė kaltinimų netinkamų sąlygų gyvūnui suteikimu ir jo nepriežiūra.

Tarp populiariausių pasaulio modelių galime rasti ir lietuviškų vardų. Vienos manekenės dar tik pradeda savo karjerą, kitos sėkmingai sukasi mados ir grožio versle jau kelerius metus. Viena jų – Giedrė Dukauskaitė, kuri sukasi tarp garsiausių pasaulio modelių. Mergina visai neseniai nusifilmavo „Chanel“ vaizdo klipe, kur suvaidino pagrindinę aktorę, kylančią liftu, o savo vaidmeniu sulaukė ir pačios Gigi Hadid komentaro: „Love“.

 

 

Tarp užsienio žvaigždžių vaikinų plinta nauja mada – vis dažniau jie ant raudonojo kilimo pozuoja ne tik su specialiai tam vakarui skirta apranga, bet taip pat ir su manikiūru. Vienas pirmųjų apie tai, kad lakuotis nagus gali ir vyrai, prabilo ASAP Rocky. Atrodo, kad jo noras išsipildė – ant raudono „Auksinių gaublių“ kilimo šiemet su nulakuotais nagais pasirodė Anselas Elgortas, Bobby Berkas, atlikėjas Machine Gun Kelly, Shawnas Mendesas.

Britų princas Harry neteks „karališkosios didenybės“ titulo, nebegaus valstybės finansavimo ir privalės grąžinti maždaug 2,4 mln. GBP mokesčių mokėtojų pinigų, kurie buvo skirti jų kotedžo Vindzore atnaujinimui. Jis taip pat pareiškė jaučiantis „didelį liūdesį“, bet neturėjęs „jokio kito pasirinkimo“ kaip tik nutraukti beveik visus savo ir savo žmonos Meghan karališkuosius ryšius tikintis ramesnio gyvenimo. Princas sakė, kad nebuvo lengva priimti sprendimą trauktis, ir gyrė savo močiutę karalienę Elžbietą II ir kitus šeimos narius, kad pastaraisiais mėnesiais palaikė jį ir jo žmoną.

Vilnius reklamai užsienyje skirs beveik 100 tūkst. eurų. „Go Vilnius“ vadovai tvirtino, kad reklama bus Jungtinėje Karalystėje ir Vokietijoje, kuria bus siekiama pritraukti dar daugiau turistų. Vilnius reklamuojamas užsienio socialiniuose tinkluose, turizmo parodose, rengiamos pažintinės šių šalių žurnalistų ir „influencerių“ kelionės į Vilnių.