1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Ar atsispirsite? Jį jau tituluoja gražiausiu šunimi

Pramogų pasaulyje daug naujienų, tačiau visų širdis pavergė vieno šuniuko nuotraukos... Ir akys!

Internete išplito Anglų kokerspanielio nuotraukos, kurios nepaliko abejingų. Pasirodo, kad daugeliui klausimų sukėlė šuns akys – ilgos blakstienos slepia žalsvas akis, kurios yra labai didelės. Išplitus nuotraukoms ne vienas klausė, ar tai tikras šuo, ar žaislinis. Panašu, kad jau dabar jį daugelis tituluoja gražiausiu pasaulio šunimi. 

Vakar buvo išdalintos “Žmonių” apdovanojimų statulės, kuriose vienas iš vedėjų – Giedrius Savickas – neatsisakė progos pajuokauti. Vieną kartą jis žinutę pasiuntė Karolinai Meschino, kitą kartą – Mantui ir Indrei Stonkams. Būtent jis pabrėžė, kad Indrė ir Mantas sėdi skirtingose pusėse, bet juos skiria “pusvalandukas”. Taip pabrėžiant Indrės santykius su Vidu Bareikiu. Taip pat buvo pajuokauta ir apie garsiuosius šaukštus. Buvo sakoma, kad dūzgėse ikrus žvaigždės valgys ne su šaukštais, Karolina turbūt supras, kodėl.

Paaiškėjo, ką praėjusiais metais kino teatruose labiausiai žiūrėjo lietuviai. Populiariausiu 2019-ųjų filmu Lietuvoje tapo spalio mėnesį pasirodžiusi Tado Vidmanto komedija „Pats sau milijonierius“.  Šį filmą pernai spėjo pamatyti daugiau nei 200 tūkst. žmonių. Lietuviškas filmas populiarumu pralenkė net pasauliniu kino teatrų hitu tapusį filmą „Džokeris“ (rež. Todd Phillips), kuris Lietuvoje sulaukė daugiau nei 155 tūkst. žiūrovų ir liko antroje Lietuvos kino teatruose rodytų filmų dešimtuko vietoje.

Šiandien Vilnius pradeda švęsti 697-ąjį gimtadienį. Ta proga prie miesto rotušės bus iškeltos trys Vilniaus vėliavos, paskelbtas laiškas Vilniui ir drauge sudainuotos dainos.  Dovanų sulauks ir sausio 25-ąją gimsiantys kūdikiai – jiems bus padovanoti smėlinukai su Vilniaus atributika. Vilniaus gimtadienio proga mieste nuo šiandien rengiamas antrasis šviesų festivalis. Jame bus galima išvysti užsienio ir Lietuvos menininkų sukurtas 27 šviesų instaliacijas. Įvairiuose muziejuose vyks parodos, paskaitos, edukaciniai užsiėmimai, dirbtuvės, ekskursijos. Gedimino pilies bokšte lankytojai bus kviečiami pasveikinti Vilnių, palinkėti miestui arba pasižadėti ką nors sau – visa tai bus įtvirtinta Geležinio Vilko ar Gedimino pilies bokšto antspaudu.

Seimo norą nusipirkti saldainių už šimtus tūkstančių pamena daugelis, tačiau dabar Seimas panoro įsigyti skintų gėlių už 66 tūkst. eurų.

Liūdnos žinios iš mokslininkų. Būrys jų dar 2015-aisiais išvyko į Tibetą surinkti seniausio ledyno pavyzdžių ir dabar buvo išplatinta žinia, kad 15 tūkst. metų senumo ledyne buvo aptiktos 28 rūšys virusų, kurie dėl tirpstančių ledynų, gali išplisti dėl klimato kaitos po visą pasaulį. Todėl gali atsirasti visokių užkrėtimų ir ligų.

Dar visai neseniai į nemalonumus patekęs 74-erių Rodas Stewartas nugyveno įdomų gyvenimą. Visai neseniai buvusi jo mylimoji atskleidė daugiau pikantiškų detalių su pop legenda. Ji sakė, kad vyras liepė jai mokėti nuomą, niekuomet nelepino jos brangiais pirkiniais, nors pats apsipirkdavo Yves Saint Laurent parduotuvėse. Tiesa, moteris taip pat atskleidė, kad buvęs jos mylimasis taip pat dievino vilkėti jos apatinius. Vyrui jie taip patiko, kad jis negalėjo atsispirti ir pats juos dėvėjo.

Tyrėjai sako, kad per savo gyvenimą nuobodžiaudami mes maždaug praleidžiame devynis metus. Darbas, pasirodo, yra ta vieta, kurioje dažniausiai žmonės nuobodžiauja. Dažniausiai nuobodulys pasireiškia apie 12:44 popiet, o keturi iš dešimties sako, kad dabar, lyginant su vaikyste, nuobodžiauja kur kas daugiau.  Labiausiai nuobodulį kelia kamščiai, stovėjimas eilėje, lėtas internetas, politikų kalbos. Į sąrašą taip pat pateko ir PowerPoint skaidrių peržiūros.

Greičiausias pasaulio žmogus Usainas Boltas turi progą švęsti – ne, ne dar vienu rekordu ar aukso medaliu jis džiaugiasi – vyras taps tėčiu. Jis šia žinia pasidalijo savo “Instagram” paskyroje. Po nuotrauka U. Boltas parašė: „Tik noriu pasakyti, kad pasaulį NETRUKUS išvys KARALIUS arba KARALIENĖ.“ Gerbėjai greitai užtvindė komentarų skiltį laimingajai porai skirtais sveikinimais ir džiaugsmingomis žinutėmis.