1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Billie Eilish triumfavo „Grammy“ apdovanojimuose

Pramogų ir sporto pasaulyje dar viena savaitė prasidėjo su tragiškomis žiniomis, tačiau taip pat netrūksta ir linksmesnių naujienų.

Los Andželą sudrebino „Grammy“ apdovanojimai, kuriuose daugiausiai dėmesio sulaukė jaunoji atlikėja Billie Eilish. Jai atiteko geriausios dainos, metų įrašo (už dainą „Bad Guy“), geriausio popmuzikos vokalinio albumo, geriausio albumo ir geriausio naujo atlikėjo apdovanojimai. Lizzo atiteko apdovanojimai už geriausią solo popmuzikos pasirodymą, už geriausią tradicinį ritmenbliuzo pasirodymą bei geriausią urban albumą. Tiesa, „Grammy“ scenoje ne ką mažiau laukiami ir muzikiniai pasirodymai, šįkart netrūko ir pagerbimo žuvusiam Kobe Bryantui. Lizzo ir Alicia Keys savo pasirodymais pagerbė žuvusią krepšinio legendą, sakydamos, kad sunkiai gali patikėti tuo, kas nutiko. Po ilgos pertraukos pasirodymą surengė Demi Lovato – ji atliko dainą, kurią parašė keturios dienos iki tragiškai pasibaigti galėjusio perdozavimo. Dainos pradžioje dainininkė susigraudino, todėl kūrinį ji turėjo pradėti iš naujo.

Vis dar netrūksta atgarsių po apdovanojimų „Žmonės“, tačiau daugelis kalba ne apie Indrės Stonkuvienės emocijų užvaldytą kalbą, o apie Darjušo Lavrinovičiaus ir jo žmonos Editos nuotrauką prie fotosienelės. Internautams užkliuvo, kaip pozavo Edita – ji savo vyrą buvo apkabinusi ne per liemenį, o per koją. Andrius Tapinas pasidalijo nuotrauka ir rašė, kad ji puikiai tinka jo internetinei televizijai „Laikykitės ten“. Kiti juokėsi, kad „aukštas ūgis turi privalumų“.

Pasaulinio garso grupės „Aerosmith“ būgnininkas Joey Krameris į teismą padavė savo kolegas. Vyras teigia, kad grupės nariai neleidžia jam sugrįžti į grupę po to, kai 2019-aisiais dėl sveikatos problemų jis išėjo nedarbingumo atostogų. 69-erių muzikantas tikina, kad grįžęs iš nedarbingumo atostogų, kurių metu jis taip pat turėjo mokėti jį pakeitusiam asmeniui, jis sužinojo, kad norint vėl tapti „Aerosmith“ dalimi, turės dalyvauti atrankoje. Tokiu būdu neva buvo siekiama išsiaiškinti, ar būgnininkas sugebės „groti tinkamu lygiu“. Grupė išplatino tokį pranešimą, kad jų kolega nėra emociškai ir fiziškai pasiruošęs groti su grupe.

Vakarėlyje pasirodęs kovotojas Arnoldas Misiūnas prajuokino ne vieną. Vaikinas dar ne taip seniai buvo įsivėlęs į konfliktą su Egidijumi Dragūnu-SEL, kai šis po pasirodymo ringe sulaukė necezūrinių atlikėjo žodžių. Šįkart jis pasirodė renginyje apsimovęs „Diesel“ firmos batus. Ant vieno bato buvo užrašyta angliškai „Die“ ant kito „Sel“. Žmonės juokėsi, kad jis taip pat tyliai, kaip ir tada, kai Selas jį puolė, atsakė į jo tuščias kalbas.

Bulgarijoje įvyko metų močiutės rinkimai. Gražiausia jų buvo pripažinta 50-metė Jekaterina iš Rusijos. Iš viso konkurse dalyvavo 30 vyresnių nei 40-ies metų moterų iš įvairiausių pasaulio kampelių: Filipinų, Singapūro, Korėjos, Indijos, Ukrainos, Estijos ir kitų šalių. Dalyvės buvo įvertintos dviejose kategorijose: „Mrs. Classic Universe“ (liet. „Misis visata klasika“) ir „Mrs Grandmama Universe“ (liet. „Misis visata močiutė“).Dalyvės turėjo pristatyti tautinį kostiumą, meninį kūrinį, o taip pat pasirodyti su vakarine suknele.

Screen Shot 2020 01 27 at 08.01.03

Screen Shot 2020 01 27 at 08.01.03

Screen Shot 2020 01 27 at 08.01.03

Prieš 10 metų kaip virusas išplitusi daina „Friday“, kurią atliko tuo metu 13-metė Rebecca Black merginai atnešė ne tokią šlovę, kokios ji tikėjosi. Jos daina buvo pripažinta pačia nekenčiamiausia ir labiausiai erzinančia, po viso to nuvilnijo ir pašaipų banga, o mergina vos pradėjusi savo karjerą – ją nutraukė. Mergina atvirto interviu metu prisipažino, kad jai buvo grasinama mirtimi, vėliau teko mesti mokyklą.