1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Milijonai pasirašė peticiją po K. Bryanto žūties

Pramogų pasaulyje – dar viena diena, pilna naujienų! Neišgirdai ryte? Skaityk čia!

Vakar įvyko ne tik pirmojo „Eurovizijos“ dainų konkurso pusfinalio filmavimas, bet taip pat ir iškilminga Roterdame vyksiančios „Eurovizijos“ burtų traukimo ceremonija. Paaiškėjo, kad Lietuva pasirodys gegužės 12 dieną, pirmajame pusfinalyje bei pirmojoje jo dalyje.

Selena Gomez prisipažino, kad santykiai su Justinu Bieberiu buvo pavertę ją emocinės prievartos auka. 27-erių mergina šią sensacingą žinią paviešino sekmadienį, per interviu žiniasklaidos kanalui NPR. Ji sakė: „Išties manau, kad [kol tęsėsi santykiai] buvau tam tikros prievartos auka.“ Žurnalistui pasiteiravus, ar turi omeny emocinę prievartą, S. Gomez atsakė teigiamai. „Taip, ir manau, kad brandesniame amžiuje teks rasti būdą, kaip tai suvokti“, – pasakė S. Gomez.

Prancūzijos teismas antradienį lygtinai skyrė po 500 eurų baudą dviem rumunams, organizavusiems masinį itin vertinamų baravykų rinkimą miške. Du 22 ir 60 metų įtariamieji prisipažino praėjusį spalį vadovavę maždaug 40 rumunų grupei, rinkusiai grybus rytiniame Aukštutinės Sonos regione ir surinkusiai 266 kilogramus tikrinių baravykų. Vienam žmogui leidžiama surinkti vos 5 kg.

Po legendinio NBA krepšininko Kobe Bryanto žūties milijonai žmonių pasirašinėja peticiją, kuria nori pakeisti originalų ir oficialų NBA logotipą. Šiuo metu logotipą nuo 1969-ųjų puošia Jerrry Westo siluetas, tačiau vis garsiau kalbama apie tai, kad ten turėtų atsidurti ne kieno kito, o Kobe Bryanto siluetas. Šiuo metu peticiją yra pasirašę daugiau nei 2 mln. 600 tūkst. žmonių, o jų kas akimirką tik daugėja.

Peticiją gali rasti ČIA!

Buvo sukurtas žemėlapis, kuris tiksliai rodo Coronaviruso plitimą pasaulyje. Šiuo metu oficialiai užsikrėtusių žmonių yra virš 6 tūkst., o mirčių – 132. Ekspertai mano, kad tikrasis užsikrėtusiųjų skaičius yra daug didesnis nei oficialus bendras skaičius.

Žemėlapį jau galite rasti ČIA!