1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Stallone pakeitė šukuoseną: dabar geriau?

Pramogų pasaulyje – dar vienas penktadienis! Karščiausios naujienos – jau čia!

Į Seimą kandidatuoti pasiryžusi Eglė Kručinskienė savo pasisakymu sulaukė pačių įvairiausių reakcijų. Moteris tikra – reikėtų įvesti mokestį neištikimiems vyrams. Kaip ji sako – geriausios jos savybės – bendravimas su žiniasklaida, su adovokatais ir laimėtas teismas. Ji sako: „Atstovausiu neišsilavinusiems, vargingai gyvenantiems lietuviams, nes dabartiniai Seimo nariai nelabai supranta, kuo mes gyvename“. Pasak jos, Seimūnų atlyginimas jos taip nevilioja, kaip noras atstovauti kitus žmones. Saugirdas Vaitulionis nepraleido pro akis jos pranešimo, jis rašė: „ Jei visam planetos durnumui reikėtų reklaminio veido - prašom! Aš turiu galvą - į ją aš valgau. Ir ją išrinks, aš jum sakau.“

Praėjus penkiems mėnesiams po šokiruojančio pranešimo apie daugiau nei dešimtmetį trukusių Miley Cyrus (26) ir Liamo Hemswortho (30) santykių pabaigą, teisėjas padėjo paskutinius parašus ir oficialiai nutraukė Holivudo poros santuoką. Skyrybų procesas buvo greitas ir lengvas, mat prieš tuoktuves 2018-ųjų gruodį juodu pasirašė priešvedybinę sutartį, kurioje buvo nurodyta, kaip skyrybų atveju pora dalysis turtą.

Socialiniuose tinkluose išplito garsaus aktoriaus Sylvesterio Stallones išvaizdos pokyčiai. Po ilgų metų aktorius nusprendė nebedažyti savo plaukų juodai ir savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kur jis – visiškai žilas.