1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Holivude išdalinti „Oskarai“: kas pripažinti geriausiais?

Pramogų naujienos jau čia! Negirdėjai ryte? Skaityk žemiau!

Šiąnakt Holivude buvo išdalyti prestižiniai „Oskarų“ apdovanojimai. Nors daugelis tikėjo, kad šįkart triumfuos filmas „1917“, visgi nei vienas filmas neprilygo filmo „Parazitas“ komandai, kuri susišlavė daugiausiai apdovanojimų. Jis buvo pripažintas geriausiu užsienio filmu ir apdovanotas už geriausią originalų scenarijų bei įėjo į istoriją kaip pirmasis tokį apdovanojimą gavęs korėjietiškas ir pirmasis azijietiškas filmas. „Parazitui“ taip pat skirtas svarbiausias įvertinimas – jis pripažintas geriausiu filmu. Laureatu savo kategorijoje tapo ir jos režisierius. Kalbant apie kitus laimėjimus, tai Bradas Pittas gavo „Oskarą“ už geriausią antraplanį vaidmenį, filmas „1917“ apdovanojimus gavo už techninius dalykus: geriausius specialiuosius efektus, geriausią garsą ir geriausią kinematografiją. „Džokeris“ buvo nominuotas daugiausiai apdovanojimų, tačiau gavo vos vieną – už geriausią originalų garso takelį. Geriausiais aktoriais pripažinti Joaquinas Pheonixas ir Renee Zellwegger.

Socialinių tinklų žvaigždė Kim Kardashian gerbėjus nustebino savo pasisakymais. Neseniai televizijos laidoje žinoma moteris teigė, jog į jos aštuonių mėnesių naujagimį Psalmą Westą įsikūnijo jo mirusio senelio Roberto Kardashiano dvasia. Ji sakė, kad jos senelis reinkarnavo į sūnų ir dabar yra kartu su jais. O reinkarnacija įvyko dar Kim Kardashian vaikui būnant surogatinės motinos įsčiose – neva apie tai jai papasakojo mediumė, kuri bendrauja ir tarpininkauja tarp gyvųjų ir mirusiųjų.

Didžiojoje Britanijoje milžiniško dėmesio sulaukė viena pora – sutuoktiniai laukiasi 22-osios atžalos ir netrukus dar kartą taps tėvais. Pirmoji jų atžala gimė 1989-aisiais, o dabar jie augina 11 mergaičių ir 10 berniukų. Pora yra atidariusi kepyklėlę, tačiau akivaizdu, kad šeimos išlaikymu rūpinasi tik sutuoktinis, kadangi jo mylimoji beveik visuomet yra nėščia arba rūpinasi vaikais.

Holivude ne tik buvo išdalinti „Oskarai“, bet taip pat ir „Auksinių aviečių“ apdovanojimai, kuriuose paskelbiami patys blogiausi metų filmai. Baisiausiu metų filmu buvo pripažintas į kinus sugrįžęs filmas „Katės“. Pagal Andrew Lloydo Webberio miuziklą sukurtas filmas sulaukė kritikos dėl visko – išpildymo ir idėjos, todėl sulaukė daugiausiai prastų apdovanojimų. Nominacijų taip pat gavo ir Sylvesterio Stallone naujausias „Rembo“ tęsinys ir buvusio muzikos grupės „Limp Bizkit“ lyderio režisuotas „Fanatikas“ su Johnu Travolta.

Aktorė Jessica Simpson pirmąkart atvirai prabilo apie tai, kad vaikystėje patyrė seksualinį išnaudojimą.  Greitai knygynuose pasirodysiančioje autobiografinėje knygoje „Open Book“ ji atvirai papasakojo vaikystėje patyrusi seksualinę prievartą. Dėl to atsiradęs emocinis skausmas ir kiti stresą keliantys veiksniai, įskaitant spaudimą dėl karjeros, paskatino ją imtis savigydos alkoholiu ir stimuliantais. Išsivystė priklausomybė, o gydytojai perspėjo, kad jos gyvybė atsidūrė pavojuje, todėl nuo 2017-ųjų ji atsisakė kvaišalų, o dabar prabilo ir apie vaikystės nuoskaudas.

Tyrėjai nusprendė įvykdyti apklausą ir sužinoti, kurios šalies gyventojai yra patys patraukliausi. Pasirodo, kad pačiais gražiausiais tituluoti amerikiečiai, antroje vietoje – brazilai, daugeliui gražiausi dėl savo tamsaus gymio ispanai – vos treti, o australai ir italai užbaigia penketuką.

Panašu, kad šį savaitgalį „British Airways“ lėktuvas pagerino konvencinio orlaivio skrydžio per Atlantą rekordą – iš Niujorko į Londoną atskrido mažiau nei per penkias valandas. Ekspertai šį skrydį vadina greičiausia kelione iš Niujorko į Londoną, rašo BBC. „Boeing 747-436“ kelionė truko 4 valandas ir 56 minutes. Pakilęs iš Johno F Kennedy oro uosto Niujorke lėktuvas Londono Hitrou nusileido net 80 minučių anksčiau nei planuota. Pasirodo, kad kelionės rekordą pagerinti padėjo audra Ciara, į kurią pateko lėktuvas.

Naujas „Facebook“ privatumo įrankis „Clear History“ tapo prieinamu visame pasaulyje. Tiesa, tai nereiškia, kad paspaudę vieną mygtuką tapsite visiškai anonimišku asmeniu internete – tiesiog socialinis tinklas ištrins ir nekaups apie jus informacijos, surinktos iš trečiųjų šalių svetainių ar programėlių. Kitaip tariant, „Facebook“ nustatymuose galėsite ištrinti savo naršymo istoriją ir taip nebegauti pačių įvairiausių reklaminių pasiūlymų. Įrankis vadinasi „Off-Facebook-Activity“.