1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

20 kg atsiračiusi Adele – sunkiai atpažįstama

Pramogų pasaulio naujienos jau čia! 

Geriausiu filmu išrinkto „Parazito“ gerbėjams – džiugios žinios. Kaip rašo „The Hollywood Reporter“, jau kurį laiką dirbama prie juodojo humoro komedijos trileriu paremto televizijos miniserialo. Filme pasakojama apie dviejų visiškai skirtingų korėjiečių šeimų – turtingos ir skurdžios – gyvenimus ir su kuo susiduria vargingai gyvenanti šeima, kai apgaulės būdu ji atsiduria turtingųjų tarpe.

Viena labiausiai pastaruoju metu užsienio pramogų pasaulyje aptarinėjamų temų yra dainininkės Adele sulieknėjimas – žinoma atlikėja per pusmetį atsikratė daugiau, nei 20 kilogramų, ir šiuo metu yra sunkiai atpažįstama. Internete išplito nuotraukos, kur viename vakarėlyje garsi moteris pozuoja apsitempusi suknele. Ne vienas internautas sutiko, kad sulieknėjusią Adele šiandien yra sunku atpažinti, o sveikos mitybos specialistai sako, kad toks sulieknėjimas yra pavojingas sveikatai. Neva tai ji laikosi dabar tokios dietos, kur galima suvalgyti tik iki 1 tūkst. kalorijų.

Meghan Markle ir princo Harrio išsikėlimas į Kanadą sulaukė pačių įvairiausių reakcijų, tačiau kalbos apie tai vis dar netyla. Visai neseniai BAFTA apdovanojimuose situaciją pašiepė Bradas Pittas, kuris savo apdovanojimą pavadino Harriu ir juokėsi, kad šį išsiveš į Ameriką, o dabar Madonna savo Instagram paskyroje pasidalijo vaizdo įrašu, kur siūlo karališkajai porai negyventi Kanadoje, nes ten labai nuobodu, o verčiau išsinuomoti jos butą Niujorke.

Seksualiais šokių vaizdo įrašais socialiniuose tinkluose išgarsėjęs italų verslininkas Gianluca Vacchi greitai pelnė geidžiamo pleibojaus etiketę. Visgi dabar pleibojus suvystytas, nes jau kurį laiką draugauja su 25-erių modeliu. Visai neseniai jis pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame įamžinta kaip jis daugiau nei perpus jaunesnei merginai įteikė prabangią gimtadienio dovaną. G. Vacchi mylimai merginai padovanojo naujutėlį juodos spalvos visureigį „Range Rover“. O internautai, kurie anksčiau sakė, kad šie santykiai – nerimti, pradėjo savo žodžiais abejoti.

„Amazon“ įkūrėjas ir vadovas Jeffas Bezosas yra turtingiausias planetos žmogus, todėl savo pinigus gali leisti visiškai bet kam. Anot užsienio žiniasklaidos, dabar jis nepagailėjo 151 mln. eurų ir įsigijo prabangų būstą Beverli Hilse. „Wall Street Journal“ rašo, kad tai yra  36 tūkst. kvadratinių metrų dydžio kompleksas, kurį jis pirko iš žiniasklaidos magnato Davido Geffeno.

Po atliktos apklausos paaiškėjo, ką moterys mažiausiai norėtų gauti Valentino dienos proga. Tarp nelaukiamiausių dainų – rožiniai antrankiai, pliušinis meškinas, muzikos albumas, tatuiruotė, atvirutė ir balionas.

Ankstų penktadienio rytą vartotojai negali pasiekti „Swedbank“ internetinės bankininkystės erdvės, bankas praneša apie sistemos sutrikimus. „Šiuo metu vyksta „Swedbank“ informacinių sistemų atnaujinimo darbai, todėl interneto bankas laikinai nepasiekiamas“. Anksčiau apie savaitgalį neveiksiančias interneto paslaugas skelbė SEB bankas.

Kinijos telekomunikacijų bendrovė „Huawei“ ir antrinės jos įmonės vasario 13 d. oficialiai apkaltintos pažeidusios organizuotus nusikaltimus draudžiančius įstatymus, komercinių paslapčių vagystėmis, taip pat bendradarbiavimu su Šiaurės Korėjos ir Irano režimais. Jai šiuo metu pateikta 16 kaltinimų.