1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Žaibiškai plinta vaizdo įrašas: ar jau matėte?

Jau antradienis, o kartu su juo – karščiausios pramogų naujienos iš viso pasaulio!

Iš Venecijos į Vilnių grįžusiam lietuviui įtariamas koronavirusas. Vyras pasijuto blogai ir nuėjo į kliniką pasirodyti gydytojams, todėl greitąja buvo išvežtas į Santaros klinikas išsitirti. Jis padarė didelę klaidą – įtarus, kad gali būti koronavirusas, reikėjo iškart kviesti greitąją, o ne eiti ten, kur daugybė sergančių žmonių. Dėl to Baltrušaičio gatvėje esanti klinika turėjo atlikti dezinfekciją ir baigti savo darbą. Kol kas vis dar laukiama tyrimo rezultatų, jei jis bus teigiamas, tai bus pirmasis koronavirusu užsikrėtęs lietuvis.

Buvęs Holivudo magnatas Harvey Weinsteinas pirmadienį buvo pripažintas kaltu dėl išžaginimo ir seksualinio užpuolimo, bet išteisintas dėl sunkiausių kaltinimų grobuonišku lytiniu užpuolimu. Prisiekusieji pripažino vyro kaltę dėl pirmo laipsnio seksualinio užpuolimo ir trečio laipsnio išžaginimo. Tačiau 67-erių buvęs prodiuseris pripažintas nekaltu dėl pirmo laipsnio išžaginimo ir grobuoniško lytinio užpuolimo; už šiuos kaltinimus jam būtų grėsęs laisvės atėmimas iki gyvos galvos.

Atlikėjai Katy Perry muzikinio šou „Amerikos dievaitis“ filmavimas vos nesibaigė ligoninėje. Filmavimo salėje po dujų nuotėkio, dainininkė nukrito ant žemės. Teigiama, kad dujų nuotėkio kvapą pirmoji pajutusi Katy Perry, kuri pasiteiravo ar ir kiti tai jaučia: „Ar užuodžiate dujas?“ Kiek vėliau ji pasakė, kad jai pradeda skaudėti galvą, nesijaučia gerai. Netrukus atlikėja nukrito ant žemės. Jai pagalbą suteikė atvykę ugniagesiai, tačiau dabar jai viskas gerai. 

Prieš mėnesį žuvusio legendinio NBA krepšininko Kobe Bryanto žmona Vanessa Bryant per atminimo renginį pasakė širdis suvirpinusią kalbą, kurios metu kalbėjo apie savo vyrą ir jųdviejų dukrą Gianną, kuri taip pat žuvo sraigtasparnio katastrofoje. „Kobe buvo pats nuostabiausias vyras. Kobe mane mylėjo labiau nei galėčiau apsakyti. Aš buvau ugnis, o jis – ledas. Kartais visiškos priešingybės. Jis man buvo viskas“, – sakė ji. Simboliška, kad ceremonija surengta 02 mėnesio 24 dieną. Gianna krepšinį žaidė 2, o Kobe – 24 numeriu pažymėtais marškinėliais.

Internete sparčiai plinta vaizdo įrašas „Be a lady they said“. Vos per dieną jį peržiūrėjo beveik 1 mln. internautų. Aktorė Cynthia Nixon prieš kamerą sako tekstą apie įvairius grožio ir elgesio standartus, kurie taikomi moterims. Pavyzdžiui: „Nevaikščiok su iškirpte, nerodyk savo apatinių, prisidenk, palik intrigą, būk kukli, negundyk, nebūk suvaržyta, būk seksuali, atrodyti karšta, nebūk per stambi, nebūk per plona“.