1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Tatuiruotė ant kaktos – yes or no?

Karščiausias naujienas iš viso pasaulio gali išgirsti kiekvieną rytą laidoje „Šok į kelnes“. Pramiegojai? Skaityk čia!

Vanessa Bryant padavė į teismą įmonę, kuriai priklausė sraigtasparnis, nusinešęs Kobe, Gigi ir dar 7 žmonių gyvybes. Pateiktame ieškinyje teigiama, jog pilotas netinkamai įvertino oro sąlygas prieš pakilimą, prieš skrydį neieškojo tikslios prognozės, neatšaukė skrydžio supratęs, kad oro sąlygos yra sunkios, nesuvaldė sraigtasparnio ir neišvengė „natūralių kliūčių“ skridimo trajektorijoje. Kol kas neaišku, kokios sumos ieškinį pateikė garsi moteris.

Skandalingasis modelis Amber Rose visai neseniai ant kaktos pasidarė milžinišką tatuiruotę ir taip užsirašė savo vaikų „Bash“ ir „Slash“ vardus. Ne paslaptis, kad toks moters poelgis neliko nepastebėtas, o ji sulaukė gausybės kritikos ir tiesioginiame televizijos eteryje. Žmonės nesuprato, kodėl ji ryžosi tokiam sprendimui, o Amber Rose atšovė, kad bet kada gali nusipirkti peruką ir paslėpti savo kaktą.

Screen Shot 2020 02 26 at 06.54.48

Liūdnų žinių visai neseniai sulaukė ir Milano mados savaitės gerbėjai. Ten savo kolekciją turėjo pristatyti ir garsusis Giorgio Armani, tačiau minėtasis šou neįvyko, toks sprendimas buvo priimtas siekiant į šou pakviestų svečių gerovės, kad esant tokiai koronaviruso plitimo situacijai, jiems netektų burtis miniose. Tai – pirmasis kartas, kai šis prekės ženklas ėmėsi tokių priemonių dėl saugumo.

Neseniai anonimės „Facebook“ pasidalinta istorija privertė internautus nustebti, mat tapo neaišku, ar tai vestuvės, ar paprasčiausiai puikaus holivudinio filmo scenarijus? Nuotaka socialinėje erdvėje pasakojo, kad vestuvių dieną ją kaip niekad anksčiau iš proto ėmė vesti jos būsimo vyro sesuo. Ji ne tik šventėje pasirodė neblaivi, bet ir sublogavo, savo skrandžio turinį palikdama ant dovanų stalo, o vaidindama, kad siekia tai išvalyti, pavogė sutuoktiniams padovanotus pinigus. Negana to, ji dar ėmė ir pati pasipiršo savo vaikinui, o jos liūdesiui, šis nesutiko. Negalėdama suvokti, kaip toks artimas žmogus gali šitaip lengvai svarbiausią jos gyvenimo dieną paversti į pragarą, ji nesusivaldė ir trenkė mylimojo seseriai. Ir nors moteris tikėjosi užtarimo bent iš savo antrosios pusės, šis ne tik, kad jos nepalaikė, bet minėtą nuotaką dar ir metė.