1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Nusprendė pajuokauti: nuotraukos iš konferencijos plinta po internetą

Kur koronavirusas, kur 5G žala, o kur dar Lietuvos garsenybės... Apie viską plačiau rasi žemiau!

Koronavirusas ir toliau sėkmingai skverbiasi į Europą, jau yra patvirtinta, kad jos atvejų aptikta ir Rumunijoje, ir Norvegijoje. Lietuva tuo tarpu Santarų klinikose atšaukia planines operacijas ir ruošiasi priimti ligonius. Kaip nurodo Pasaulio sveikatos organizacija, COVID-19 protrūkis nusinešė daugiau kaip 2,7 tūkst. žmonių gyvybių. Naujuoju koronavirusu 35 šalyse užsikrėtė daugiau kaip 80 tūkst. žmonių, bet didžioji jų dalis išlieka Kinijoje.

Socialiniuose tinkluose išplito Andriaus Užkalnio mylimosios Faustos Marijos skelbimas. Mergina nusprendė savo dviem šunims – Oregonui ir Arizonai – surasti auklę. Ne vieną nustebino reikalavimai, kuriuos ji išdėstė savo paskyroje: ji tvirtino, kad žmonės turi būti būtinai dviese, tokių atvejų, kad vienas ateis, o kitas negalės, negali būti. Žmogus turi būti pilnametis ir gebėti nueiti 7 km vienu ėjimu, tai yra darbas, todėl negalima žiūrėti į telefoną ir dvi valandas gebėti be jo išbūti.

Screen Shot 2020 02 27 at 07.32.32

Vakar Seime įvyko sveikuolio Dariaus Kepenio konferencija neva tai 5G ryšys sukelia vėžį ir galimai – koronavirusą. Interneto sensacija tapo du jaunuoliai, kurie į konferenciją atėjo su iš folijos padarytomis kepurėlėmis ir sėdėjo pirmose eilėse. Jų nuotrauka pasidalijo ir pats Andrius Tapinas, kuris sakė, kad čia yra fantastika. Du vaikinai – Vykintas ir Martynas – po konferencijos vėliau įsiamžino ir su pačiu Dariumi Kepeniu, o nuotrauka pasidalijo savo FB paskyrose ir parašė: „Seimo narys papasakojo apie 5G žalą ir labai prigąsdino. Nuliūdo, kad jaunimas net normalių kepurių apsaugančių nemoka pasidaryti“.

Screen Shot 2020 02 27 at 07.28.24

Britų muzikos žvaigždė Robbie Williamsas su žmona Ayda Fields šiemet per Valentino dieną dar kartą tapo tėvais – tiesa, žinomai porai surogatinė motina pagimdė ketvirtą atžalą. Ši lyg iš giedro dangaus nukritusi žinia pramogų pasauliu besidominčius ir atlikėjo gerbėjus labai nustebino. Tačiau R.Williamsas ir A.Fields naujagimio slėpti, kaip atrodo, neketina ir pasidalijo pirmuoju vaizdo įrašu su juo, kuris internete sulaukė gausybės reakcijų.

Prievartavimo skandale kaltu pripažintas Holivudo magnatas Harvey Veinsteinas sulaukė ir savo dukrų kirčio – trys vyresnėlės nusprendė atsižadėti savo tėvo ir nutraukė bet kokius ryšius su juo. Vyras taip pat turi dar dvi atžalas, kurios 9 ir 6 metai, bet su jomis kol kas bendrauja. Vyrą dar 2017-aisiais, kai tik pasirodė skandalo užuomazgos, paliko ir jo žmona.

Ispanijoje buvo atšauktas operos žvaigždės Placido Domingo koncertas Madride.  Nors dainininkas, kuriam daug moterų reiškia įtarimus lytiniu priekabiavimu, išvakarėse atsiprašė už „skausmą“, sukeltą jo kaltintojoms, ir prisiėmė „visą atsakomybę“ už savo veiksmus, tačiau P.Domingo karjera dėl šio skandalo labiau nukentėjo Jungtinėse Valstijose ir mažiau Europoje. Nuo to laiko, kai jam buvo pareikšti įtarimai, jis koncertavo Austrijoje, Vengrijoje ir Rusijoje.

Koronavirusas skverbiasi į Europą, Rumunija, Norvegija, Danija trečiadienį pranešė apie pirmuosius užsikrėtimo atvejus, susijusius su šios ligos protrūkiais Kinijoje ir Italijoje, o šį rytą pranešta apie pirmąjį koronaviruso atvejį ir Estijoje.

„Grammy“ statulėle apdovanota Velso dainininkė Duffy antradienį pareiškė nusprendusi nutraukti tylą ir papasakoti, kad kadaise „buvo užpulta, apsvaiginta narkotikais, išprievartauta ir kelias dienas laikyta nelaisvėje.“ Šis įvykis, anot atlikėjos, yra susijęs ilga jos pertrauka nuo muzikos ir kūrybos, dėl šios traumos ji ne vienerius metus vengė visuomenės dėmesio.