1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Plinta koronaviruso iššūkis – laižo tualeto dangčius

Kas pasaulyje tik nevyksta dabar... Atsirado net tokių, kurie laižo tualeto dangčius dėl pinigų... Apie tai – žemiau!

Vakar vakare buvo patvirtintas dar vienas koronaviruso infekcijos (COVID-19) atvejis. Šiuo metu patvirtintų atvejų Lietuvoje – 26.  Patikslinama, kad asmuo izoliuotas ir gydomas Kauno klinikinėje ligoninėje. Jis neseniai grįžęs iš užsienio – Austrijos. Dėl naujo atvejo pradėtas epidemiologinis tyrimas. Su naujausiuoju atveju vakar iš viso buvo patvirtinti 8 užsikrėtimo koronavirusu atvejai, tai buvo rekordinis skaičius koronaviruso teigiamų atvejų.

Šiandien Vilniuje turėtų pradėti veikti pirmasis mobilus koronaviruso patikros punktas, jei neiškils problemų. Savanorių prospekte įrenginėjamame punkte eismo reguliavimui sustatytos tvoros, kuoliukai, tikrinimui paruošta palapinė ir joje esantis mikroautobusas. „Gavęs siuntimą iš gydytojo, tu su asmeniniu automobiliu atvažiuoji ir žmogus iš tavęs paima tepinėlį ir pateikia jį laboratorijai“, – sakė P. Poderskis. Punkte dirbs trijų žmonių komanda, ją sudarys medikas, koordinatorius ir padėjėjas, papildomai savivaldybė čia pasitelks ir apsaugą bei vairuotoją. Iš viso Vilniuje planuojama įrengti tris punktus – prie Siemens arenos ir Valakampiuose.

Ankstų trečiadienio rytą iš Frankfurto prie Oderio į Kauną atvyko traukinys, atvežęs prie Vokietijos ir Lenkijos sienos įstrigusius lietuvius, baltarusius, ukrainiečius, latvį. Iš viso atvyko 61 žmogus, iš jų – 35 Lietuvos piliečiai. Pirmiausiai buvo patikrinta keleivių sveikata, surinkti duomenys kur gyvena. Tik paskui buvo leista žmonėms išlipti iš traukinio. Jie grupelėmis buvo išvedinėjami į autobusus, kurie žmones pargabens saugiai namo. Šimtai lietuvių trečiadienį dviem užsakomaisiais skrydžiais turėtų grįžti iš Tenerifės į Vilnių. Ketvirtadienį į Vilnių lietuviai specialiu reisu galės parskristi iš Valensijos, penktadienį ir šeštadienį – iš Paryžiaus.

Didžiosios Britanijos karalienė Elžbieta II savaite anksčiau persikels į Vindzoro pilį, o Japonijos imperatoriaus valstybinio vizito planai bus persvarstyti dėl kilusios koronaviruso pandemijos. 93 metų monarchė jau nukėlė kai kuriuos visuomeninius renginius. Jos darbotvarkė yra toliau peržiūrima, britų vyriausybei paskelbus griežtesnes priemones koronaviruso plitimui pažaboti.

Visai neseniai olandų žiniasklaidoje išplatintas pranešimas apie tai, jog neva Islandijos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Feliksas Bergssonas patvirtino kalbas apie tai, kad šių metų dainų konkursas dėl kilusio koronaviruso pavojaus ir spartaus plitimo yra atšaukiamas. Ir nors daugybė gerbėjų šį faktą priėmė kaip tiesą, iš tiesų, pasirodo, nieko tikslaus kol kas dar nėra žinoma. Lietuvos delegacijos vadovas Audrius Giržadas sakė, kad graikų naujienų portalai paskelbė melagingą ir tiesos neatitinkančią informaciją. Kol kas planų nutraukti „Euroviziją“ nėra, tačiau visko gali būti.

Kai visas pasaulis yra suvaržytas koronaviruso, kai kurie internautai nusprendžia iš to pasipelnyti. Garsi influencerė Eva Louise pradėjo „koronaviruso iššūkį“, mergina save nusifilmavo laižant tualeto dangtį. Toks vaizdo įrašas apskriejo internetą, vienus tai šokiravo, o kiti ėmė sekti merginos pavyzdžiu. Socialinuose tinkluose ėmė plisti vaizdo įrašai, kaip žmonės laižo durų rankenas, tualetų dangčius bei kitus nešvarius paviršius. Tiesa, pati Eva tvirtino, kad toks vaizdo įrašas jai padėjo užsidirbti 4 tūkst. dolerių. Mergina tikino, kad jaučiasi puikiai ir nesigaili pradėjusi šį iššūkį.