1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Norite paatostogauti? Prašau, turime pasiūlymą

Savaitgalis jau ant nosies, o kartu su juo – pramogų pasaulio naujienos. Jas kas rytą gali išgirsti ryto laidoje „Šok į kelnes“ 7-10 val. su Sauliumi ir Elena. 

Kol šalyje karantinas ir kol kas nėra aišku, kada jis baigsis, renginių organizatoriai bando suktis iš pačios nepatogiausios padėties. Savo feisbuko paskyroje vestuvių ir renginių organizatorė, verslininkė Rasa Arlauskienė pasidalijo kreipimusi į jaunavedžius – moteris siūlo suorganizuoti vestuves dviem: bažnyčią, gala vakarienę, vakarą su gyva muzika. O svečiai visą šią šventę galės stebėti online internetu. Ji žiniasklaidai sakė, kad jau sulaukė gausybės klausimų iš būsimų nuotakų, kaip ir ką jos norėtų daryti. Jau anksčiau buvo išplatinta žinia, kad civilinę santuoką bus galima sudaryti tik esant patalpoje 5 žmonėms, todėl šiek tiek keisis tradicijos.

Interneto televizijos milžinė „Netflix“ dėl vis plintančio koronaviruso stabdo visų filmų ir serialų gamybą JAV ir Kanadoje. Taip pat atidėti ir itin populiaraus, Lietuvoje filmuoto serialo „Stranger Things“ filmavimo darbai. Kaip „Indie Wire“ atskleidė šaltiniai, visi filmų ir serialų, kito režisuojamo turinio darbai sustabdyti mažiausiai dviem savaitėms, laikantis valdžios rekomendacijų ir draudimų bei imantis papildomų sveikatos apsaugos priemonių.

Vieno labiausiai atpažįstamų žurnalų „Playboy“ kūrėjai pranešė stabdantys jo spausdinimą, rašo „The Guardian“. Kitą savaitę pasirodysiantis pavasario numeris bus paskutinis 2020 metais. Pranešime „Playboy Enterprises“ vadovas Benas Kohnas sakė, kad sprendimas nebespausdinti žurnalo, kuris nuo 2019 metų leidžiamas kas ketvirtį, jau kurį laiką buvo svarstomas kompanijos viduje, tačiau jį priimti paskatino koronaviruso pandemija. Nuo šiol „Playboy“ bus prieinamas skaitmeniniu formatu, taip siekiant praplėsti jį skaitančiųjų ratą.

Lietuvos istorijos repą turbūt esate girdėję daugelis, tai jo kūrėjas „Šventinis Bankuchenas“ visai neseniai savo paskyroje pasidalijo dar vienu vaizdo įrašu, kuris vos per kelias dienas perkopė 250 tūkst. peržiūrų ribą. „Atostogų planas per karantiną“ vadinasi jis ir ten vaizduojamas dviejų vaikinų pokalbis apie keliones. Jei trūksta idėjų, kur nukeliauti per karantiną, paklausykite. Nusišypsosite.

Portalas tv3.lt dalijasi interviu su 2012-ųjų projekto „Lietuvos talentai“ nugalėtoju Mariumi Petrausku. Tąkart jis publiką ir teisėjus papirko savo balsu ir nuoširdumu, tačiau kaip jo gyvenimas pasikeitė per tiek laiko, retas šiandien žino. Pasirodo, kad 10 tūkst. eurų savo sąskaitą papildęs vaikinas susidūrė su finansiniais sunkumais – jis papasakojo, kaip priskolino draugams pinigų, tačiau jų nebesulaukė. INTERVIU ČIA!

Dėl koronaviruso pandemijos šiemet taip pat nukeliamas ir vienas laukiamiausių užsienio renginių – Met Gala. Čia kasmet pasirodydavo pačios garsiausios pasaulio žvaigždės, kurios raudonuoju kilimu žengdavo atrodydamos visiškai neįprastai – su įvairiausiais kostiumais. Tiesa, vakarėlis garsėjo ir tuo, kad į jį yra kviečiamos tik A lygio žvaigždės, kurias kruopščiai atrenka „Vogue“ redaktorė Anna Wintour. Pernai daugiausiai dėmesio sulaukė Lady Gagos pasirodymas ant raudonojo kilimo, kur ji kelis kartus nusimetė drabužius ir galiausiai liko tik su apatiniais.