1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Gražuolė panaudojo medicinines kaukes – kaip vertinate?

Dar viena karantino savaitė tik prasideda, tačiau, kad būtų geresnė nuotaika, pasižvalgykite, kas vyksta Lietuvoje ir pasaulyje!

Vakar socialiniuose tinkluose virė aršios diskusijos dėl Austėjos Landsbergienės valdomo darželio tvarkos. Į „Vaikystės sodą“ vaiką leidusi pora suabejojo darželio vadovybės sprendimu per karantiną vaikus mokyti nuotoliniu būdu mokestį už darželį sumažinant tik 15 procentų. Mėnesis privačiame darželyje kainuoja 527 eurus, tačiau buvo nuspręsta mokestį sumažinti tik 15 procentų. Tėvai pradėjo piktintis, kad iš jų yra lupami pinigai, tačiau tuo tarpu A. Landsbergienė savo socialinio tinklo profilyje patalpino įrašą, kuriame viešai apie nesutarimus tarp tėvų ir „Vaikystės sodo“ prabilusius tėvus išvadino apgailėtinais. „Iš tiesų apgailėtini, nes ką jie padarė ar ruošiasi padaryti, kad ta mokytoja galėtų likti? Ai, geriau nieko nesakysiu, tik nepaimršiu.“

Kanada paskelbė, kad neleis savo atletams vykti į Tokijo olimpines žaidynes, kurios turi vykti šią vasarą. Kanada tapo pirmąją valstybe, paskelbusia tokį pareiškimą. Prie jos prisijungė jau ir Australija. Kuo toliau, tuo labiau aišku, kad dėl plintančio koronaviruso suplanuotu laiku Tokijo olimpinėms žaidynėms įvykti nebus lemta. Nors Tarptautinis olimpinis komitetas (IOC) savo galutinio žodžio dar netarė, kategorišką savo poziciją dėl žaidynių išreiškė Kanada. Po sekmadienį vykusio neeilinio posėdžio buvo išplatintas pranešimas, kuriame buvo atmesta galimybė žaidynes atšaukti, bet patvirtinta, jog pakitimų dėl koronaviruso padaryta bus. Spėjama, kad iš šių metų liepos 24 – rugpjūčio 9 dienos žaidynės galėtų būti nukeltos į tą patį laiką 2021-aisiais. Tokio sprendimo reikalavo Brazilijos, Norvegijos ir kitų šalių komitetai, o vėlų sekmadienio vakarą dar ryžtingesnę poziciją išreiškė Kanados olimpinis komitetas.

„Facebook“ ir „Instagram“ operatoriai, sekdami „YouTube“ ir „Netflix“ pavyzdžiu, apkarpys savo srautinio siuntimo ir vaizdo įrašų kokybę Europoje, kad sumažintų interneto apkrovą, smarkiai išaugus paklausai visame žemyne, kur milijonai žmonių dėl koronaviruso yra priversti dirbti ar tiesiog būti namuose.

Ilgiems metams kalėjimo bausme nuteistas buvęs Holivudo režisierius Harvey Weinsteinas serga koronavirusu, tą patvirtino BBC. H.Weinsteino testas buvo padarytas įkalinimo įstaigoje Niujorke. Jis buvo teigiamas – buvęs kino magnatas izoliuotas nuo kitų kalinių. Teigiama, kad dar dviejų kalinių koronaviruso mėginiai taip pat buvo teigiami. Garsus operas dainininkas Placido Domingo pranešė, kad jam nustatyta COVID-19 infekcija. Žinomas ispanas dėl savo amžiaus patenka į rizikos grupę – koronavirusas jam itin pavojingas.

Kalbėti apie koronavirusą pradeda vis daugiau garsenybių, tą padarė ir atlikėja Madonna. Ji nusirengė, įsiropštė į vonią ir savo intymias vietas pridengė vos gėlių žiedlapiais. Moteris norėjo pasiųsti žinutę, kad virusui visiškai nesvarbu, kas tu esi, jis gali užkrėsti bet ką.

Prasideda antra savaitė, kai mūsų šalyje įvestas karantinas, tačiau kai kuriems jis – nė motais. Savaitgalį policija sulaukė 199 pranešimų dėl karantino režimo nesilaikymo ir saviizoliacijos pažeidimų. Vien nuo karantino pradžios, policijos teigimu, tokių pranešimų buvo sulaukti apie 2 tūkst. Sveikatos apsaugos ministras Aureljus Veryga pirmadienį paskelbė, kad daliai grįžusiųjų nepaisant šio įpareigojimo, parvykę lietuviai artimiausiu metu bus privalomai izoliuojami savivaldybių numatytose patalpose.

Holivudo superžvaigždė Tomas Hanksas pirmadienį pranešė, kad jis ir jo žmona Rita Wilson sveiksta nuo COVID-19 infekcijos po dviejų savaičių gydymo ligoninėje ir saviizoliacijos. Vyras rašė, kad reikia laikytis patarimų apie socialinį atskyrimą, o taip pat pranešė, kad su žmona jie jau jaučiasi šiek tiek geriau. „Tai gali šiek tiek užtrukti, bet jei rūpinsimės vieni kitais, kuo galime padėsime ir atsisakykime tam tikrų patogumų...  irgi praeis. Galime su tuo susitvarkyti“, – pabrėžė jis.

Rusijos fitneso žvaigždė ir buvusi ledo ritulio žurnalistė Julija Ušakova savo poelgiu buvo pasmerkta internautų. Ji savo „Instagram“ paskyroje patalpino keistą nuotrauką, kurioje jai bikini atstojo...medicininės kaukės. Ji juokėsi, kad užsisakė kaukes per Ali Express ir dabar tai yra 2020-ųjų trendas. Aišku, žmonės sakė, kad taip juokauti yra siaubinga, kai šalyje trūksta med. kaukių.