1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Grožis reikalauja pastangų: į kostiumą negalinčios įsisprausti Kardashian video juokina internautus

Kas pasaulyje naujo? Tą tikrai žino Elena ir Saulius iš ryto laidos „Šok į kelnes“. Kas rytą jų laidoje gali išgirsti įvairiausias naujienas iš viso pasaulio!

Iš vaistinių medicinines apsaugos kaukes ir respiratorius lietuviai išpirko jau prieš gerą mėnesį. Tuo metu sveikatos priežiūros specialistai tikino, kad kaukės nuo viruso neapsaugo. Tačiau dabar, esant karantinui ministro A. Verygos tvirtinimu, kaukes dėvėti būtina. Todėl šiuo metu kaip niekad išaugo, kaukių siuvėjų ir pardavėjų, skaičius. Portalas tv3.lt pasidomėjo kiek kainuoja medžiaginės kaukės ir per kiek laiko pardavėjas jas atsiunčia pirkėjui. Skelbimų portaluose vidutinė, daugkartinės, iš medvilnės pasiūtos, kaukės kaina yra 2 eurai. Tačiau galima įsigyti ir lininių ar šilkinių kaukių. Pastaroji brangesnė – kainuoja 12 eurų. Kaukės pristatymas gali trukti nuo kelių darbo dienų iki poros savaičių.

Antradienio popietę pas draugę jos grožio salone apsilankiusi atlikėja Katažina Zvonkuvienė sulaukė didžiulio pasipiktinimo viešojoje erdvėje, tačiau pati sako neturėjusi kito pasirinkimo. Paskelbus karantiną visoje Lietuvoje uždrausta grožio salonų veikla, todėl sostinėje įsikūrusio grožio salono žybsinčios lemputės atkreipė kaimynų dėmesį. Jie viešai pasipiktino, kad salone vykdoma veikla, pamatė ir iš jo išeinančią K.Zvonkuvienę. Ji pasakoja kiekvienais metais, ypač pavasarį, susidurianti su alergija, veidą ir kūną išbėrė ir Zvonkų vaikams. Anot Katažinos, alergijos metu jaučiamas didelis niežulys, sunku net užmigti, todėl ji nieko kito negalėjo padaryti, kaip tik vykti pas specialistę.

Internete plinta hashtagas „Stay at home“, kuriuo pasaulinio lygio žvaigždės skantina likti namuose ir čia pasiklausyti jų pasirodymų. Pasaulinės muzikos žvaigždės, tokios kaip grupės „Coldplay“ lyderis Chrisas Martinas, Yungblud, Johnas Legendas ir kitos, dėl pandemijos turėjo atšaukti savo pasirodymus ir saviizoliavosi namuose, kur jas, kaip ir daugelį planetos gyventojų, po kurio laiko pradėjo kamuoti nuobodulys. Tačiau jie rado būdą, kaip bent kelioms valandoms jį įveikti ir tuo pat metu pralinksminti po visą pasaulį išsibarsčiusius gerbėjus.

Sportininkai ir kitos garsenybės įvairiais būdais bando išreikšti paramą nuo koronaviruso kenčiantiems žmonėms. Visai neseniai garsiausias planetos futbolininkas Lionelis Messi paaukojo 1 mln. eurų ligoninei Barselonoje, jog pastaroji už šią sumą galėtų įsigyti reikalingą įrangą. Ispanijoje iš viso buvo užfiksuota net beveik 40 tūkstančių koronaviruso susirgimo atvejų, tuo tarpu buvo patvirtintos net 2808 mirtys.

Prancūzijos mados namai „Yves Saint Laurent“ ir „Balenciaga“ atitrauks savo dėmesį nuo aukštosios mados ir pradės gaminti chirurgines kaukes, siekdami prisidėti prie pasaulio kovos su koronavirusu. Gamyba bus pradėta, „kai tik atitinkamos institucijos patvirtins gamybos procesą ir medžiagas“. Tuo tarpu viena kvepalų ir kosmetikos gamykla Prancūzijoje pradėjo ligoninėms gaminti dezinfekcinį rankų gelį.

Internete išplito interneto žvaigždės Kim Kardashian vaizdo įrašas, kuriame ji bando su komandos pagalba apsivilkti lateksinį kostiumą. Merginos tikrai žino, kad lateksines kelnes apsivilkti yra tikras iššūkis, jos labai netamprios ir lipnios, o tą tik puikiai įrodo šis vaizdo įrašas.