1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Atskleista intriguojanti Drake paslaptis: svajonių moteriai paruošęs net kambarį

Kiekvieną rytą laidoje „Šok į kelnes“ Elenos ir Sauliaus žinių tarnyba pateikia pačias karščiausias naujienas iš viso pasaulio. Pramiegojai? Karantinas? Ech... Nieko, skaityk čia!

Prancūzijos oro linijų bendrovė „Air France“ ketina keleiviams dalinti medicinines kaukes tais atvejais, kai dėl didelio keleivių skaičiaus nebus įmanoma užtikrinti tarp jų reikalingo atstumo, saugančio nuo koronaviruso plitimo. „Tais atvejais, kai nebus įmanoma išlaikyti atstumo, mūsų įgulų nariai išduos kaukes keleiviams, kurie jų neturės įlipdami į lėktuvą“. „Air France“ pažymėjo, kad tuo atveju, kai salonai bus nevisiškai užpildyti, keleiviai bus sodinami toliau vienas nuo kito.

Savaitgalį Majamyje vykusio labdaringo koncerto metu prancūzų didžėjus David Guetta surinko 700 tūkst. dolerių. Visus juos atlikėjas skirs ne pelno siekiančioms organizacijoms, kovojančioms su koronavirusu. Majamio centre, šalia Biskeino įlankos vykusiame koncertą iš savo namų balkonų stebėjo apie 8 tūkst. žiūrovų, o internetu – daugiau kaip 12 milijonų žmonių iš viso pasaulio. Koncerto transliacija vyko penkiuose skirtinguose socialiniuose tinkluose – vien „Facebook“ transliaciją žiūrėjo 8,5 mln. žiūrovų. Kai kuriems didžėjaus gerbėjams itin pasisekė – jie dalyvavo specialioje „Zoom“ vaizdo konferencijoje, kurios metu galėjo ne tik pabendrauti su D. Guetta, bet išvysti ir kitas pasaulines žvaigždes.

Pasaulinė repo žvaigždė Drake‘as savo namuose yra įrengęs specialų kambarį-drabužinę savo ateities žmonai. Šiuo metu viešai jokių santykių nedeklaravęs atlikėjas žiniasklaidai sakė, kad ateities žmonai taip pat yra nupirkęs visą kolekciją Hermes firmos Birkin rankinukų, o tam jis išleido kelis šimtus tūkstančių. Ne mažiau įdomi yra ir Drake'o dviejų aukštų spinta, puošta krištolu ir deimantais, kur slepiasi jo kolekcionuojami bateliai ir būsimos svajonių moters rankinės...

Screen Shot 2020 04 21 at 07.49.05