1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Plinta seksualios izoliacijos iššūkis: kas prisijungs?

Antradienio ryto naujienos iš „Power Hit Radio“ studijos jau čia!

Grupėje „Olialia pupytės“ išgarsėjus Marina Bui-Velečkienė, susituokusi su kalinčiu „Agurkinių“ gaujos lyderiu Sauliumi Velečka, nusprendė nerti į teisės mokslus. Va, taip, va.  Vos prieš kelias dienas Lietuvos apeliacinis teismas pakeitė nuosprendį ir kalinčiam atlikėjos vyrui prailgino bausmę trejais metais. Žinoma moteris neslepia, kad dėl vyro situacijos pasirinko studijuoti teisės mokslus. Marina prisipažįsta, jog ateityje save įsivaizduoja dirbančią teisės srityje, notaro padėjėja.

Pirmadienio popietė su šeima Seimo nariui Arvydui Anušauskui atnešė nemalonių patirčių – bevaikštančius Gedimino prospektu juos netikėtai užsipuolė esą agresyviai nusiteikęs vyras. Kaip žiniasklaidai teigė politikas, konfliktą galėjo sukelti vyro nusiteikimas prieš A. Anušausko šeimą. Prie staliuko su kokteiliu sėdintis veikėjas pradėjo gana agresyviai plūsti Toliau sekė skaudi kritika politiko šeimai. Paskui jis pradėjo „kolioti“ ne tik jį, bet ir jo žmoną, vaiką, visą šeimą. Jis Anušauską apipylė kokteiliu, o po to išsitraukęs kamerą jis nufilmavo tą vyrą viešoje vietoje.  Jis sakė, kad parašys pareiškimą ir to tikrai nepaliks.

O ką daugiau veikti namuose saviizoliavus, jei ne rengti fotosesijas. Modelis Demi Rose taip ir padarė, o rezultatais, žinoma, pasidalijo su savo milijoniniu sekėjų būriu. Viena naujausių apvalumais garsėjančio 24-erių modelio Demi Rose nuotraukų, kurioje ji pusnuogė pozuoja ant virš baseino įrengtų supynių, vos per kelias valandas nuo jos paviešinimo sulaukė šimtų tūkstančių „patinka“. Kaip vietą, kurioje daryta nuotrauka, mergina nurodė „izoliaciją“. Vis daugiau garsenybių pasiduoda internete plintančiam „seksualios saviizoliacijos“ virusui ir dalijasi pikantiškai kadrais iš savo namų. Anksčiau Demi Rose pasidalijo nuotrauka, kurioje ji ir jos „karantino partnerė“ Kinsey Wolansk pozuoja nuogos prie baseino. Ji sakė, kad karantinas kaip tik jos negąsdina, ji gali daugiau laiko skirti sau. Aha... Kai guli milijoninėje viloje.

Screen Shot 2020 04 28 at 07.47.16

Screen Shot 2020 04 28 at 07.47.16

Screen Shot 2020 04 28 at 07.47.16