1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Išsprūdo: Miley Cyrus pasidalijo pikantišku paparacių kadru

Pirmadienis pilnas naujienų iš viso pasaulio. Kas apsinuogino, kas ieškojo nuotakos suknelės... 

Sunkūs karantino laikai reikalauja drastiškų priemonių. Taip trumpai galima apibūdinti itin nuotaikingą vestuvinių suknelių kūrėjos Raimondos Silės susirašinėjimą telefonu su jaunikiu, kuriam galimai švelninant karantino sąlygas teko skubiai ieškoti pagalbos. Internete atsidūręs pokalbis tapo tikra sensacija ir prajuokino ne vieną. Iki vestuvių likus vos kelioms savaitėms vyras pradėjo ieškoti nuotakai suknelės. Vyras dizainerės pasiteiravo, kokios suknelių kainos, sužinojęs, kad jos kainuoja nuo 290 iki 1900 eurų, iškart pasakė, kad jam reikės pačios brangiausios. Dizainerė paprašė nuotakos matmenų, tačiau jaunikis sugebėjo tik parašyti vieną skaičių – 150. Ar tai ūgis, ar apimtys, niekas negalėjo suprasti, todėl dizainerei teko toliau kamantinėti ir aiškintis, ką jaunikis čia rašo. Ji pasiteiravo, ar tai klubų apimtys, jaunikis pasakė taip, bet po karantino apimtys 170 cm.

BeFunky collage 92

Miley Cyrus tikrai negali būti sutramdyta. Socialiniame tinkle ji pasidalijo aprangos fiasko įamžinusia nuotrauka – jos laisvai krentanti nedidelė palaidinė parodė kai ką daugiau, nei pati M.Cyrus norėjo. Dainininkę fotografavę paparacai spėjo „pagauti“ akimirką, kai M.Cyrus palaidinė apnuogino jos vieną krūtį. Tačiau 27-erių mergina dėl to nė kiek nesijaudino. Atvirkščiai – ji šia nuotrauka dar ir pasidalijo su savo 104 mln. sekėjų. „Pabraukite į dešinę. Bet paskubėkite. Instagramas greitai šį įrašą tikrai ištrins“, – po nuotraukomis rašė M.Cyrus.

Screen Shot 2020 05 04 at 07.47.27

Visą savaitgalį Hario Potterio gerbėjai piktinosi tuo, ką garsenybė pasakė vieno interviu metu. Ne paslaptis, kad aktorius Danielis Radcliffe’as yra turėjęs priklausomybę nuo alkoholio – apie tai jis yra pasakojęs anksčiau. Tačiau dabar kino filmų žvaigždė žalingo įpročio Danielis Radcliffe’as apkaltino vaidmenis filmuose apie Harį Poterį. Interviu metu jis sakė: „Jei išeidavau į miestą ir apsvaigdavau, suvokdavau, kad manimi būdavo domimasi ne dėl to, kad esu paprasčiausiai girtas vyrukas. (Žmonės sakydavo) „O, Haris Poteris geria bare.” Danielis Radcliffe’as pridūrė, kad tai, jog jis įkūnijo magiškų sugebėjimų turintį berniuką, vienus žmones labai domino, o kiti iš to šaipydavosi ir tyčiodavosi.

Nors sporto pasaulis dėl koronaviruso pandemijos yra beveik sustojęs, pasaulio rekordai yra sulaužomi net ir šiuo metu. Islandijos galiūnas Hafthoras Bjornssonas, dar geriau žinoma kaip „Kalnas“, sugebėjo atkelti 501 kg štangą ir užfiksuoti naują geriausią pasiekimą pasaulyje. tkėlęs 465 kg štangą galiūnas susiruošė lemiamam kėlimui, kuris įvyko be nesklandumų. H.Bjornssono pasirodymą tiesiogiai transliavo ir tikra sporto gigantė ESPN. Po įspūdingo pasiekimo islandui nė nereikėjo atsikvėpti – apimtas euforijos jis tarsi žvėris pratrūko garsiai rėkdamas. 

Vaizdą galite pamatyti ČIA!