1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Tiesioginis eteris vos nesibaigė nelaime: pamatykite, kaip žurnalistė per plauką liko sveika

Elenos naujienų tarnyba dirba visą parą – tam, kad jums paruoštų karščiausias ir įdomiausias naujienas. Kas įdomaus šįkart? Skaitykite ČIA!

Menininkai šiandien Vilniuje pristatys „Kaukių mados savaitę“, kurios metu reklaminiuose stenduose sostinės gatvėse bus demonstruojamos stilingos ir ekspresyvios apsauginės kaukės. Iniciatyva pirmiausia kilo socialiniuose tinkluose, o dabar persikelia ir į sostinės gatves. Dizainerė Julia Janus kviečia žmones į neeilinę parodą neišlipus iš automobilio. Važiuodami Vilniaus senamiesčio ir centro gatvėmis galėsite surasti net 21 stendą su kaukių mados savaitės finalininkų darbais. Paroda vyks iki gegužės 10 dienos.

Vakar vakarą pasirodė džiugios žinios dramos „Saulėlydis“ gerbėjams. Praėjus 15-ai metų po to, kai buvo išleistas pirmasis romanas „Saulėlydžio“ sagoje, autorė Stephenie Meyer skaitytojus sugrąžins į Forksą, Vašingtoną, su savo nauja knyga „Midnight Sun“, praneša „Good Morning America“. Ilgai lauktas Meyer „Saulėlydžio“ serijos romanas pasakoja ikonišką Edvardo Kaleno ir Belos Svan meilės istoriją. Tiesa, kitaip nei ankstesnėse knygose, „Midnight sun“ istorija pasakojama iš Edvardo perspektyvos. Taigi, dabar skaitytojai galės sužinoti apie Edvardo praeitį ir jį, kaip vampyrą, lydėjusius išgyvenimus. Knyga pasirodys rugpjūčio 4 dieną. Užuomazgų į šią knygą buvo jau 2008-aisiais, kai autorė savo tinklaraštyje pasidalijo trumpa ištraukta, o po 12 metų nusprendė tai paversti knyga.

Beverli Hilse laukia prabangus garsenybių daiktų aukcionas. Jame buvo pardavinėjama Prince'o (Prinso) gitara ir lapas su „The Beatles“ dainos žodžiais, kuriuos parašė pats Paulas McCartney. Tiesa, šis aukcionas vyks internetu, o jame viena prabangiausių prekių įvardijama mėlyna 1984-ųjų gitara, specialiai pagaminta Prince'ui. Už ją tikimasi gauti iki 200 tūkst. eurų. Taip pat bus pardavinėjami Prince'o violetinis kostiumas, pakabutis ir batų pora. 

Politikas, Seimo narys Petras Gražulis apkaltinas 35 metų moters išžaginimu, kuri taip pat galėjo būti apsvaiginta, rašo portalas 15min.lt. Tai portalui patvirtino Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis. Pažymima, kad kovo 15 d., apie 23 val., Vosyliukų kaime, Nendrių g., moterį išžagino ne tik politikas P. Gražulis, bet ir dar vienas vyras.  Tiesa, kaip rašo 15min.lt, pats politikas P. Gražulis tokias kalbas neigia, o policija aiškinasi, ar toks įvykis buvo.

Elono Musko draugė pagimdė poros pirmagimį, pirmadienį pranešė pats JAV elektromobilių gamybos milžinės „Tesla“ vadovas. 48 metų E.Muskas su 32 metų muzikante Claire Boucher, muzikos pasaulyje geriau žinoma Grimes pseudonimu, susitikinėja nuo 2018-ųjų. Kai gerbėjai JAV kosminių technologijų bendrovės „SpaceX“ vadovo socialiniame tinkle „Twitter“ paklausė apie kūdikį, E.Muskas atsakė, kad jis turėtų gimti „po kelių valandų“. Po keturių valandų E.Muskas tviteryje paskelbė: „Mamytei ir kūdikiui viskas gerai.“ Jis nepateikė daugiau jokių detalių apie kūdikį. Tai yra pirmasis Grimes vaikas. E.Muskas jau turi penktasis sūnus. Ekscentriškas verslo magnatas yra triskart išsiskyręs, du kartus – su ta pačia moterimi.

Žurnalistų darbas tikrai nėra iš lengvųjų, ypač, kai viskas vyksta tiesioginiame eteryje ir bet koks nutikimas gali sugadinti reportažą. Taip nutiko ir Jungtinių Valstijų žurnalistei, kuri atliko tiesioginę transliaciją iš Baltųjų Rūmų. Tuo metu, kai ji dirbo, lauke buvo nemažas vėjas, kuris ir sugadino viską. Nuvirtusi technika vos nesužeidė reporterės. Laimei, ji itin staigiai sureagavo ir spėjo jų išvengti. Juolab ji dirbo lyg niekur nieko ir toliau pasakojo įvykius. Viską galite pamatyti ČIA!