1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Vaikinai, ar išvaizdos pokyčiai jums nerūpi? Pamatykite, kaip dabar atrodo Adele

Nors karantinas ir pratęstas, mūsų žinių tarnyba tikrai nepoilsiauja. Karščiausios naujienos jau čia!

Minėdama 32-ąjį gimtadienį muzikos atlikėja Adele nudžiugino gerbėjus ir „Instagram“ sekėjus. Ji šiais metais pasidalijo pirmuoju kadru socialiniame tinkle, bet... Kur kas daugiau dėmesio sulaukė jos išvaizdos pokyčiai. Atlikėja numetė nemažai svorio, pozavo prie įspūdingo gėlių vainiko apsitempusi juodu mini sijonu. „Dėkoju už sveikinimus. Tikiuosi, jog esate saugūs ir sveiki šiuo beprotišku laiku. Noriu padėkoti visiems, kurie šiuo metu, rizikuodami savo gyvybe, rūpinasi mumis. Jūs esate tikri angelai“, – rašė Adele. Adele laikėsi griežto mitybos ir sporto režimo – tai jos naujojo, sveiko, gyvenimo būdo dalis. Tiesa, ne kartą žiniasklaidoje kontraversiškai buvo nušviesta situacija, kaip ji meta savo svorį. Ne vienas portalas teigė, kad tai ji daro labai nesaugiai ir kenkia savo kūnui bei sveikatai.

Dar prieš karantiną įsigijusi bilietą į Japoniją atlikėja Eglė Jakštytė manė, jog tai tebus dviejų su puse savaičių kelionė. Visgi koronaviruso pandemija moters planus apvertė aukštyn kojomis – atostogos prasitęsė beveik iki dviejų mėnesių. Tik užvakar pro namų duris įžengusi atlikėja žiniasklaidai papasakojo, kad kelionė pareikalavo labai nemažai nervų, o uždarytos sienos tikrai neprisidėjo prie galimybės grįžti atgal namo. Nors jie ir turėjo atgalinį bilietą, jo negalėjo panaudoti, nes nežinojo, kiek laiko dar skrydžių bendrovė nevykdys skrydžių. Taip jiems teko skristi iš Japonijos į Amsterdamą, iki Vokietijos važiuoti traukiniu, o namo plaukti keltu į Klaipėdą. Kadangi Eglė yra atlikėja, ji juokėsi, jog dabar reikės pradėti ieškoti normalaus darbo, nes kol kas renginių nenusimato.

Socialinis tinklas „Facebook“ pristatė pirmuosius savo nepriklausomo „aukščiausiojo teismo“ narius, kurie priims sprendimus dėl to, koks turinys turėtų būti leidžiamas feisbuke ir instagrame. Priežiūros taryba priims galutinius sprendimus dėl pranešimų, kurie „Facebook“ kelia kontroversiją dėl cenzūros, dezinformacijos ar žodžio laisvės. Tarp 20 trečiadienį paskelbtų tarybos narių yra teisininkų, žmogaus teisių aktyvistų ir žurnalistų iš įvairių šalių; be kita ko – Nobelio taikos premijos laureatas ir buvusi Danijos ministrė pirmininkė.