1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Didžiausias lūpas pasaulyje turinti moteris nesiruošia sustoti

Penktadienis! O kartu su juo ir karščiausios naujienos!

Vakar socialiniuose tinkluose ėmė plisti vaizdo įrašas, kuriame Vilniaus oro uosto teritorijoje automobiliu yra gainiojama lapė. VNO atstovų teigimu, buvo pradėtas tyrimas, bet žmonių reakcijos į tokį poelgį toliau netyla. Šia tema feisbuke plinta ir žinomų žmonių pasisakymai, tarp kurių – Liveta Kazlauskienė, Valius Klimavičius, Andrius Užkalnis, Fausta Marija Leščiauskaitė, Ruslanas Kirilkinas, Monika Pundziūtė-Monique, Miglė Pivoriūnaitė ir kt. „Smurtui prieš gyvūnus rėkiu balsu „ne“! Kažin kaip jie ten elgiasi su mūsų gyvūnais skrydžio metu?! Pasidalinkite prašau“, – ragino R. Kirilkinas. Savo nuomonę šia tema išsakė ir F. M. Leščiauskaitė. „Aš neturiu žodžių, Vilniaus oro uostas – ar jūs ten per karantiną smegenis vienišuose pakilimo takuose išmėtėte? Esate šlykštūs sadistai. Ir tikrai negalvosiu kitaip, kol nebus viešo atsiprašymo ne tik žodžiais, bet ir adekvačia auka štai tokių nukankintų gyvūnų gydymui ir globai.

Gyvoji Barbė iš Bulgarijos Andrėja Ivanova išsikėlė gyvenimo tikslą – turėti didžiausias lūpas pasaulyje. Iki šiol ji yra pasidariusi 20 injekcijų ir nežada sustoti, rašo portalas „The Sun“. Nuo 2018-ųjų savo lūpas tobulinanti Andrėja hialurono rūgšties injekcijoms išleido tūkstančius. Moteriai viena injekcija atsieina 134 svarus. Socialiniame tinkle „Instagram“ gyva Barbė pasidalijo naujausia nuotrauka. „Paskutinė injekcija buvo atlikta prieš dvi dienas. Norėčiau daugiau, tačiau dauguma gydytojų sako, jog tiek turėtų pakakti. Tiesa, mano gydytojas sutiko atlikti ir daugiau injekcijų, tačiau prašė palaukti bent du mėnesius“, – rašė Andrėja Ivanova.

Screen Shot 2020 05 08 at 06.49.49

Screen Shot 2020 05 08 at 06.49.49

Elono Musko naujojo sūnaus vardas sukėlė tikrą komentarų bangą, tačiau teisininkai sako, kad, greičiausiai, jo vardas nebus įteisintas. Kalifornijoje vaiko vardą gali sudaryti tik 26 anglų kalbos abėcėlės raidės, – aiškino teisininkas. – Vadinasi, negali būti skaitmenų, romėniškųjų skaitmenų, kirčio ženklų, umliautų arba kitų simbolių ar jausmaženklių. Kita vertus, apostrofa, pavyzdžiui, vardui O’Connoras, yra leidžiama. X Æ A-12. „X“ reiškia „nežinomąjį, kuris gali kisti, „Æ“ tariasi kaip Ai, kas reiškia meilę, dirbtinį intelektą. „A-12“ vardo dalis parinkta pagerbiant žvalgybinį lėktuvą „Lockheed A-12“

Kai kurios sąmokslo teorijos atrodo labiau įtikinančios nei kitos. Tačiau kai kurių internautų teorijos peržengia į fantastikos sritį. Lietuvoje atsirado tikinčių, kad buvo duotas valdžios įsakymas siūti maišus lavonams, žmonės bus sučipuoti, o euras bus išimtas iš apyvartos. Ši teorija buvo paskelbta „Facebook“ sąmokslo teorijų grupėje „Unfollow 15min.lt”. Teksto autorė teigia, kad jai sensacingą informaciją perdavė asmuo, kurio pažįstamų rate yra patikimų, žinomų medikų. Teigiama, kad duotas įsakymas vienai įmonei siūti maišus, į kuriuos bus dedami žmonių lavonai. Teigiama, kad neva kažkam valdžia ruošiasi: žmonės bus sučipuoti kaip avių banda. Grupės nariai įsijungė į diskusiją: vieni ragina sukilti, nes kitaip nieko nebus. Kiti papildo aprašytą sąmokslo teoriją naujomis mintimis.

Malaizijoje vaikai į mokyklas grįžo jau balandžio pabaigoje, tiesa, šiek tiek pasikeitė tai, kaip mokiniai dabar sėdi klasėse. Vienose jų yra kiekvienam mokiniui įrengtas vienvietis stalas, kurį iš visų pusių – šonų ir priekio – dengia apsauginės sienelės. Taip vaikai neturi kontakto su kitais. Kitoje mokykloje buvo pažiūrėta kiek kūrybiškiau – vaikams ant galvų uždedamos specialios kepurės, kurios yra išsikišusios į vieną ir į kitą pusę, kad vaikai negalėtų susiliesti vienas su kitu.

Efektyvaus COVID-19 gydymo paieškos vieną tarptautinę tyrėjų komandą nuvedė neįtikėtinu keliu, o jame jie surado neįprastą sąjungininkę – 4-erių metų lamą vardu Winter. Komanda teigia, kad antikūnai, gauti iš lamų, gali blokuoti virusą, kuris sukelia COVID-19 ligą. Tyrimų rezultatai paskelbti žurnale „Cell“. Mokslininkai mano, kad iš lamų gautus antikūnus bus galima naudoti labiausiai koronaviruso pažeidžiamai visuomenės grupei: pensininkams ir žmonėms, kenčiantiems nuo lėtinių ligų.

Tai, kas prasidėjo kaip komandos draugo iššūkis tapo pomėgiu, kartais pareikalaujančiu ir tūkstančių bandymų – profesionalus Lietuvos krepšininkas Haroldas Saprykinas, sporto pasauliui sustojus dėl COVID-19 pandemijos, rado būdą, kaip patekti į viso pasaulio krepšinio mylėtojų akiratį. Anksčiau Lietuvos komandose žaidęs, o paskutinį sezoną Italijoje praleidęs taikliarankis 24-erių klaipėdietis atlieka neįtikėtinus metimus. Angliškai jie vadinami paprastai – trick shot’as, o lietuvišką, tikslų atitikmenį, surasti nėra lengva. Geriau tiesiog pažiūrėti. Taiklus metimas paspyrus kamuolį koja, atmušus jį alkūne – svarbu nepritrūkti idėjų ir laiko. Pamatykite ČIA!