1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

82-ejų Hopkinsas susikūrė „TikTok“: įvertinkite šokį

Nors antradienio rytas ir labiau primena žiemą, mes visuomet turime pačių karščiausių naujienų iš viso pasaulio.

Erica ir Jurgis Didžiuliai bei Agnė ir Simonas Grigaliūnai savaitgalį sulaukė internautų pasipiktinimo. Akyliausieji pastebėjo, kad garsios poros nusižengė karantino reikalavimams. Neseniai apie taip būtiną socialinę distanciją dainavę Didžiuliai Nidoje kartu laiką leido drauge su Grigaliūnais - sėdėjo prie vieno staliuko lauko kavinėje, o tai prieštarauja viešojo maitinimo įstaigų nuostatams, skirtiems užtikrinti koronaviruso plitimą šalyje. Jurgis tikino, kad su Agne ir jos šeima Nidoje susitiko aptarti, kaip sudėtingoje situacijoje būtų galima rasti pozityvių sprendimų pramogų industrijos atstovams. Visgi garsios poros sakė, kad reikia rasti balansą, o jie tiesiog per daug buvo vieni kitų pasiilgę.

Šiandien yra ta diena, kai Roterdame turėjo įvykti pirmasis „Eurovizijos“ pusfinalis, kuriame ir turėjo pasirodyti Lietuvos atstovai, grupė „The Roop“. Ir nors šiemet proga pasirodyti didžiojoje „Eurovizijoje“ buvo prarasta, garsiausias ir populiariausias konkurso vaizdo tinklaraštis „Wiwibloggs“ gerbėjams neleido taip paprastai nuleisti rankų. Subūrę visus žinomiausius „Eurovizijos“ apžvalgininkus, „Wiwibloggs“ surengė balsavimą internetu. O jame laukė ir lietuviams itin malonus „The Roop“ triumfas. Šia žinia taip pat savo socialinių tinklų paskyrose pasidžiaugė ir patys „The Roop“. „Tapome nugalėtojais, sulaukėme balsų iš daugybės šalių, ačiū už pasitikėjimą mumis.“

82-jų Anthony Hopkinsas priėmė žaibiškai plintantį šokio pagal Drake’o hitą „Toosie Slide” iššūkį. Naujoji Drake‘o daina ir jos vaizdo klipas pasirodė praeitą mėnesį, o šokis pagal šią dainą labai greit tapo „TikTok“ hitu.

@anthonyhopkins

##Drake I’m late to the party... but better late than never. @oficialstallone @arnoldschnitzel ##toosieslidechallenge

♬ original sound - officialanthonyhopkins

Socialinis tinklas „Twitter“ pradeda žymėti „klaidinančius“ ir „ginčytinus“ pasisakymus apie koronaviruso pandemiją, norėdamas atskirti kenksmingą turinį. Toks žingsnis žengtas socialiniams tinklams intensyvinant kovą su dezinformacijos ir nepatikrintų teiginių apie ligos protrūkį banga. Jie pabrėžė, kad socialinis tinklas pasikliaus „patikimais partneriais“, kad nustatytų abejotiną turinį, galintį padaryti žalos. Tikėtina, kad prie įrašų atsiras informaciniai ženklai, kur leis pasiskaityti apie koronaviruso

Įsivaizduokite: važiuojate tiltu, o jis ima banguoti lyg jūra. Atrodo, toks scenarijus neįtikėtinas, tačiau būtent taip nutiko Kinijoje tuo metu, kai ant tilto buvo šimtai automobilių. Paviešintas vaizdo įrašas su siūbuojančiu tiltu priminė kabantį tiltą JAV. Šis tiltas taip pat bangavo, o galiausiai toks „bangavimas“ baigėsi tilto griūtimi. Teigiama, kad „Tacoma Narrows“ tiltas sugriuvo po keturių mėnesių nuo jo atidarymo pradžios, neatlaikęs pučiančio 64 km/val. vėjo. Nors neretai teigiama, kad „Tacoma Narrows“ tiltas sugriuvo dėl rezonanso, iš tiesų, paaiškėjo, kad tiltas buvo prastai suprojektuotas ir ne itin tvirtas, kadangi jį statant buvo taupomas plienas.

Sveikatos apsaugos ministerija informuoja, kad baigus visas reikalingas diplomatines procedūras, Lietuva oficialiai įsitraukia į naujai Japonijos mokslininkų sukurto vaisto „Avigan“ klinikinius tyrimus. Tikimasi, kad šis naujasis vaistas padės įveikti koronaviruso infekciją (COVID-19) ir sustabdyti jos plitimą. Šio vaisto eksperimentinius klinikinius tyrimus Lietuvoje vykdys Lietuvos gydymo įstaigų medikai, o klinikiniams tyrimams mūsų šaliai būtų skiriama iki 100 pacientų.