1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Iškritęs sniegas užspamino feisbuką

Įpusėjom jau kažkelintą karantino savaitę, bet naujienų niekada netrūksta. Pačios įdomiausios – čia!

Vyriausybė šiandien peržiūrės karantino sąlygas, vienas iš ketinamų spręsti klausimų – restoranų, kavinių darbo atnaujinimas. Skvernelio teigimu, užtikrinusios saugumo reikalavimus kavinės, restoranai ir kitos viešojo maitinimo įstaigos duris galėtų atverti jau nuo gegužės 18 dienos, pirmadienio. Ministrų kabinetas planuoja svarstyti ir galimybę atnaujinti mokyklų darbą. Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius yra išsakęs siūlymą, kad šiuo metu nuotoliniu būdu besimokantys mokiniai į mokyklą grįžtų bent dviem savaitėms, pradinukai – nuo gegužės 25, o vyresniųjų klasių mokiniai – nuo birželio 1 dienos.

Žmonės vakar socialiniuose tinkluose ėmė dalintis sniego nuotraukomis ir įvairiais vaizdo įrašais. Štai, pavyzdžiui, Livetos Kazlauskienės vyras Petras pusnuogis grojo su akordeonu, o verslininkė Alesia Mačiulis rodė pavydėtiną figūrą. Su bikiniu, kailiniais ir šampanu lauke įsiamžinusi moteris juokavo, jog gamta – visuomet keliais žingsniais priekyje. Komunikacijos specialistas Mažvydas Jastramskis labai gerai viską apibendrino pasidalijęs diagrama, kuri parodo tai, kaip skirtingu metų laiku atsiradęs sniegas lemia postų socialiniuose tinkluose populiarumą. „Postai apie sniegą“ vadinasi jo diagrama, kur pirmasis sniegas sulaukia nemažai dėmesio, kitas sniegas yra visiškai neįdomus, postai apie tai, kad sniego nėra per Kalėdas, šiek tiek įdomesni, bet kreivė iškart šauna į viršų, kai sniegas iškrenta gegužę.

Screen Shot 2020 05 13 at 07.28.20

Karantinas pakoregavo ir „Twitter“ dirbančiųjų rutiną. Buvo nuspręsta, kad nuo šiol darbuotojams bus galima dirbti iš namų tiek laiko, kiek jie nori. „Twitter“ generalinis direktorius Jackas Dorsey sakė, kad „daugeliui jų bus leista amžinai dirbti iš namų net ir pasibaigus koronaviruso pandemijai.“ Jis taip pat teigė, kad mažai tikėtina, jog „Twitter“ atidarys savo biurus iki rugsėjo mėn., o visi asmeniniai renginiai bus atšaukti likusiai metų daliai.

Internete pradėjo plisti perkurta The Weeknd dainos „Blinding Lights“ versija. Vaikinas pasidalijo savo YouTube kanale vaizdo įrašu, kaip jis savo garaže prisistato pačių įvairiausių dydžių plytų, kurios sukuria skirtingą skambesį, ir pradeda jomis groti. Vyrukas Danas iškart sulaukė gausybės peržiūrų, jo įrašą jau peržiūrėjo beveik 800 tūkst. žmonių, o dabar plaukia vienas po kito pasiūlymai, kokį kitą coverį jam atlikti.

Lietuvai ir kitoms Europos šalims švelninant dėl koronaviruso įvestus karantino apribojimus, Vokietijos oro bendrovė „Lufthansa“ šiandien atnaujina reguliarius skrydžius iš Vilniaus į Frankfurtą. Tai pirmoji oro bendrovė, atnaujinanti skrydžius iš Vilniaus po beveik dviejų mėnesių pertraukos. Lietuvos oro uostų duomenimis, Vilniuje lėktuvas leisis 17.05 val., o atgal į Frankfurtą kils apie 18.30 val. Kiek keleivių skris šiais reisais, oro uostų atstovas žadėjo patikslinti vėliau.

Meilės kankinamas 20-metis amerikietis apsirengė valytoju ir pabandė prasmukti pro Vokietijos pasieniečių koronaviruso kontrolę, kad galėtų pasimatyti su savo mergina. Iš Vašingtono atskridęs į Frankfurto oro uostą, amerikietis užsivilko ryškią liemenę ir pasičiupo du šiukšlių maišus. Tuomet jis pabandė įtikinti apsaugos darbuotojus, kad yra valytojas ir turėtų išmesti šiukšles už saugumo zonos. Tačiau jo planas žlugo vienam darbuotojui pastebėjus, kad vaikinas neturi prisisegęs leidimo ir nekalba vokiškai. Policijos nuovadoje jaunuolis prisipažino, kad labai norėjo pasimatyti su savo mergina ir negalėjo sugalvoti kito būdo patekti į Vokietiją. Net jei ir būtų pasiekęs šiukšliadėžes, jis vis tiek būtų likęs oro uosto tranzito zonoje. Tai reiškia, kad jo vis tiek būtų laukę kiti patikrinimai prie sienos, nurodė policija.

Iš Niujorko kilusi dizainerė Vera Wang, instagrame pasidalijusi naujausiais savo kadrais, privertė darkart patikrinti jos gimimo datą. 70-metė toli gražu neprimena daugumos savo bendraamžių. „Ši nenaudėlė Vera Wang – 70-ties???“ – negalėjo patikėti vienas „Twitter“ vartotojas, pasidalijęs žvaigždės fotosesija. Komentarų virtinėje – šimtai besistebinčių internautų. Daugelis negali patikėti, kad šios nuotraukos - nekoreguotos „photoshop“ programa.

Screen Shot 2020 05 13 at 09.37.15

Mano akys užkliuvo už kriminalinio straipsnio, kurio pavadinimas „Paslauga pas kaimynę kirpėją kainavo 2 tūkst. eurų ir automobilį“. Pasirodo, kad Pagėgiuose gyvenantis vyrukas dar prieš karantiną nusprendė nuvažiuoti iki kaimynės apsikirpti, tačiau po procedūrų jos vyras kaimynui pasiūlė išgerti. Išgėręs vyras sėdo už vairo ir tikėjosi, kad ramiai grįš namo, tačiau sustabdytas pareigūnų pripūtė beveik 2 promiles ir sulaukė rimtos baudos bei teisės vairuoti netekimo dviem metams.

Praėjus kone trims dešimtmečiams nuo tada, kai legendinės grupės „Nirvana“ lyderis Kurtas Cobainas pakėlė prieš save ranką, aukcione bus parduota muzikantui priklausiusi gitara. Ja Kurtas grojo koncerto „MTV Unplugged“ metu. Už gitarą tikimąsi gauti mažiausiai milijoną JAV dolerių. Atsižvelgiant į pradinę 1 mln. dolerių kainą, už gitarą tikriausiai bus gauta dvigubai daugiau nei 2018-aisiais. Ji tuomet buvo nupirkta už kiek mažiau nei pusę milijono dolerių.