1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Gėda tiesioginiame eteryje: meilužė pasirodė pusnuogė

Karantino sąlygos švelnėja, klubai ir barai gali iš lėto atsidaryti, bet nepasitenkimo netrūksta... Karštos naujienos ČIA!

Vyriausybė vakar nutarė, kad restoranai ir naktiniai klubai nuo gegužės 18, pirmadienio, gali atnaujinti savo veiklą, tačiau tik nuo 8 val. ryto iki 22 valandos, kai, įprastai, į klubus durys atsidaro apie 22 arba 23 valandą. Tiesa, organizatoriai turės užtikrinti kiekvienam asmeniui ne mažesnį nei 5 kv. m. plotą. Socialiniuose tinkluose netrūko pačių įvairiausių atlikėjų ir didžėjų nuomonių apie tokį sprendimą. Vieni piktinosi ir sakė, kad tai yra tiesiog pasityčiojimas, kur rasti tokio dydžio klubų, kad užtikrintų pakankamai vietos didesniam kiekiui žmonių, kiti juokėsi, kad vakarėlius galės daryti nuo ankstyvo ryto iki vakaro, kaip ir visą normalią darbo dieną. O šiaip netrūko ir siūlymų susitaikyti su situacija ir pagalvoti, kaip išmokti gyventi pasikeitusiame pasaulyje, nes apribojimai galios, o į normalias ir įprastas vėžias nežinia, kada sugrįšime.

Amerikiečių aktorei ir rašytojai Tinai Fey teko raudonuoti dėl savo dukters elgesio. Aštuonmetė jos dukra, greičiausiai nežinodama, kad mama tuo metu davė interviu gyvai internetu transliuojamoje pokalbių laidoje „Late Night with Seth Meyers“, įsliūkino į jos darbo kambarį ir mamą pavadino nevykėle. Tiesa, netiesiogiai, o prie galvos pridėdama raidės „L“ pirštų kombinaciją, kurią jos mama iš karto iššifravo – tai žodis „loser“. Aišku, tai ne pirmas toks atvejis. Anksčiau Ispanijos televizijos laidų vedėjas Alfonsas Merlosas raudo iš gėdos. Tiesioginę transliaciją „Youtube“ iš namų surengęs vyras greičiausiai pamiršo apie tai įspėti savo draugę, kuri visų žiūrovų akivaizdoje nuoga prasliūkino Alfonso fone. Gerbėjai netruko pastebėti, kad apsinuoginusi gražuolė – ne jo mergina, o jo bičiulė, žurnalistė.

Holivudo veiksmo filmų žvaigždė, buvęs Kalifornijos gubernatorius A.Schwarzeneggeris taps seneliu. Terminatoriaus žvaigždės Arnoldo Schwarzeneggerio vyriausia atžala duktė Katherine ir jos mylimasis, „Galaktikos sergėtojų“ žvaigždė Chrisas Prattas, laukia šeimos pagausėjimo. Anksčiau sklandė gandų, kad Katherine nekart pažindino tėvą su savo draugais, tačiau nė vienas nesulaukė jo pritarimo. Ir tik Ch.Prattas, išdrįsęs asmeniškai paprašyti Geležinio Arnio dukters rankos, palenkė jį savo ryžtingumu.