1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Nėščia Katy Perry apsinuogino: pamatykite

Kelinta karantino diena šiandien? Niekas jau neatsimena... Bet karščiausių ir įdomiausių naujienų niekuomet netrūksta ryto laidoje „Šok į kelnes“.

Astrologė Vaiva Budraitytė pastaruoju metu susidūrė su nauju galvos sopuliu – moters klientus bando apmauti ja apsimetinėjantys sukčiai. Policija patvirtino dėl įvykio pradėjusi tyrimą. Individualios prognozės telefonu – už 2 eurus 90 centų per minutę. Anot nukentėjusiųjų feisbuke, esą būtent šitiek yra pasirengę iš patiklių žmonių išgauti V.Budraityte apsimetinėjantys sukčiai. Pasirodo, kad savo patirtimi pasidalijusios internautės sakė, kad sukčiai dalijasi idetiškomis prognozėmis ir nori tik pinigų.

Šiandien startuoja ir veikti pradeda lietuvių sukurta programėlė „Act On Crisis“, skirta emociniam balansui palaikyti. Tarptautiniame hakatone antrąją vietą iš 15 tūkst. dalyvių užėmusią programėlę galite rasti „App Store“ arba „Google Play“ parduotuvėse. Programėlė teikia kompleksines emociniam balansui palaikyti skirtas paslaugas, pasiekiamas išmaniajame telefone: kvėpavimo technikos praktikas, anonimiškus pokalbius virtualiuose pokalbių kambariuose su bendruomenės nariais ir individualias konsultacijas su sertifikuotais specialistais. Programėlė veiks lietuvių, anglų, rusų kalbomis.

Katy Perry pademonstravo viską, ką galėjo. 35-erių dainininkė prieš kelias dienas pristatė naujausios dainos „Daisies“ vaizdo klipą, kuriame įamžino vieną gražiausių savo gyvenimo akimirkų – nėštumą. Šiame jautriam kūriniui skirtame klipe dainininkė pademonstravo daugiau nei tik nėščiosios pilvą. Katy Perry įsiamžino nuoga šalia krioklio. Tiesa, ji nėra pirmoji ir vienintelė garsi moteris pozavusi nėščia priešais kameras. Besilaukiančios apsinuoginusios Demi Moore nuotraukos atsidūrė ant 1991 metų „Vanity Fair“ viršelio, 2006-aisiais jos pėdomis pasekė Britney Spears, o 2012-aisiais Jessica Simpson, pozavusios atitinkamai žurnalų „Harper’s Bazaar“ ir „Elle“ viršeliams.