1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

70 metų susituokusi pora susitiko po ilgų nesimatymo mėnesių

Dar viena diena, o su ja ir karščiausios pramogų pasaulio naujienos.

Socialiniuose tinkluose vis dažniau pasirodo nuotraukos, kuriose fiksuojama automobilių eilė prie vienintelio Vilniuje likusio mobilaus koronaviruso patikros punkto prie „Siemens“ arenos. Savanoriai pasakoja, kad, nors žmonės ir registruojasi iš anksto, kartais tenka jiems laukti savo eilės net ir 40 minučių. Pasak specialistų, vienintelis postas liko dėl to, jog buvo nustatytos tyrimų kvotos, o eilės nusidriekia dėl to, jog ten dirbantys slaugytojai dirba lėčiau nei turėtų. Visgi norintys pasidaryti koronaviruso testą registracijos eilėje kartais turi palaukti ir savaitę – į dieną visam Vilniaus regionui yra skiriama 450 tyrimų.

„SpaceX“ erdvėlaivio pirmasis pilotuojamas skrydis, turėjęs įvykti vakar iš Kennedy kosminio centro Floridoje, buvo atšauktas dėl nepalankių orų. Ši misija laikoma itin svarbiu žingsniu, Jungtinėms Valstijoms siekiant nutraukti priklausomybę nuo Rusijos erdvėlaivių, skraidinančių įgulų narius į Tarptautinę kosminę stotį ir iš jos. Tačiau prieš startą tvyroję nuogąstavimai pasitvirtino – likus keliolikai minučių buvo paskelbta, kad skrydis atšaukiamas. Naujas mėginimas paleisti raketą gali būti surengtas šeštadienį.

Knygų apie Harį Poterį autorė J. K. Rowling pranešė, kad internetu dalimis nemokamai paskelbs pasaką, parašytą savo vaikams prieš 10 metų. Garsioji britų rašytoja sakė nusprendusi ištraukti „iš palėpės“ pasaką „Pelkūnas“ ir publikuoti ją vaikams, per koronaviruso pandemiją priverstiems sėdėti namuose. Rašytoja pirmuosius du skyrius paskelbė specialiai tam skirtoje interneto svetainėje, o dar 34 skyriai kiekvieną šiokiadienį bus skelbiami iki liepos 10-osios.

Sušvelnėjus karantino ribojimams ir atvėrus sienas su Baltijos šalimis, žmonės labai aktyviai naudojasi galimybe po jas keliauti, sako Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadas. Keliavimas tarp Baltijos šalių neribojamas nuo gegužės 15 dienos. Nuo birželio 1-osios įsigalioja ir daugiau atlaisvinimų: bus galima atvykti iš tų šalių, kur sergamumas infekcija per pastarąsias dvi savaites neviršijo 25 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Atvykusiems iš tokių šalių nebus privaloma savęs izoliuoti dvi savaites. Šalių sąrašą skelbs Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga kiekvieną pirmadienį.

Užsienyje išplito jausminga istorija – 70 metų vedusi pora dėl koronaviruso buvo priversti kelis mėnesius būti atskirai. 91-erių senolis ir jo 89-erių žmona buvo priversti leisti ištisus mėnesius atskirai, nes senolė turėjo gydytis reabilitacijos namuose, kur vėliau buvo uždrausta dėl koronaviruso pandemijos lankyti ligonius. Dramatiškas jų susitikimas įvyko ir prie televizijos kamerų, o vienas kitą pamatę jie nenustojo bučiuotis ir negalėjo paleisti vienas kito rankos.

Pamatyti vaizdo įrašą galite ČIA!