1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Naomi Campbeli lėktuve – su specialia apranga

PENKTADIENIS!!! Gera nuotaika nuo pat ryto laidoje „Šok į kelnes“ su Sauliumi ir Elena!

Panašu, kad supermodelis Naomi Campbell nusiteikusi labai rimtai. Ir seniau garsi moteris garsėjo rūpinimusi savo higiena ir apsauga lėktuvuose, tačiau dabar, koronaviruso grėsmės akivaizdoje, ėmėsi dar daugiau papildomų priemonių.  Socialinėje žiniasklaidoje ji papasakojo apie savo apsauginį kostiumą – į lėktuvą modelis lipa tik su visą kūną dengiančiu apsauginiu kostiumu, specialiais akiniais, pirštinėmis ir veido kauke. Tenka pripažinti, kad metas sudėtingas, menki juokai, pati tame nematau nieko juokingo. Tik taip jaučiuosi patogiai keliaudama, jeigu jau tenka tai daryti.

Screen Shot 2020 05 29 at 07.48.01

Trečiadienio naktį Gabrielę Rutkauskienę-Vashą nemenkai išgąsdino jos laiptinėje rasta neaiški, kaip spėja atlikėja, jai pagrasinti norėjusio žmogaus užuomina. Moteris rado rankinę, kurioje buvo raštelis su skaičiais, kodais. Sunerimusi ne tik dėl savo, bet ir dukros saugumo, ji nieko nelaukė – iš karto kreipėsi į policiją. Atvykę pareigūnai nusprendė pasilikti prie Vashos namų per visą naktį. „Manau, kad užteko, jog viešai ir garsiai pasakiau, kas nutiko, jog nuo manęs atstotų. Jei kažkas nesuprato ir žais tokį žaidimą toliau, tada aiškinsimės rimčiau“, – sakė ji.

Vyriausybėje vakar surengtoje spaudos konferencijoje Ritos Tamašunienės pranešimas gerokai nublanko prieš jos aprangą. Internautai stebėjosi, ar vidaus reikalų ministrė iš tiesų pasirodė su palaidine, atidengusia jos pilvą. Ministrė buvo apsirengusi klasikiniu baltu švarku balta palaidine ir kūno spalvos sijonu. Tiesioginę transliaciją stebėję žmonės pamatė, kad R.Tamašunienės palaidinė yra per trumpa ir atidengia pilvą. Užvirė diskusijos, buvo stebimasi, kodėl vidaus reikalų ministrė pasirinko tokią aprangą, juokaujama, kad moteris išsipuošė tarsi eidama į naktinį klubą. Vis dėlto tai buvo iliuzija – moters sijonas sukėlė tokį įspūdį.

d9c1774b50e9e82cf92d184e181bae03