1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Milijonus sužavėjo šis video: ar jau matėte?

Dar viena savaitė, o su ja – karščiausios Elenos naujienų tarnybos paruoštos žinios!

Skrydžių bendrovė „Air Baltic“ šiandien atnaujina reguliarius skrydžius iš Vilniaus į Amsterdamą. Orlaivis iš Vilniaus oro uosto pakilti turėtų visai netrukus, 7.50 val., o iš Amsterdamo į Vilnių grįš 13.30 val. Skrydžiai nuo šiol vyks kiekvieną dieną. Antradienį „Air Baltic“ turėtų atnaujinti skrydžius iš Vilniaus į Paryžių, o Vengrijos oro bendrovė „Wizz Air“ – į Bilundą. 

Reperis Kanye Westas pasiūlė visiškai apmokėti JAV policininkų nužudyto George'o Floydo dukters Giannos būsimus mokslus koledže, CNN pranešė jo atstovas. Kanye Westas paaukojo 2 mln. dolerių George'o Floydo ir dar kelioms šeimoms. Atlikėjas, kaip skelbia užsienio žiniasklaida, sakė, kad ši situacija jį labai sukrėtė ir tai, kad mažametė mergaitė liko be tėčio, privertė jį imtis veiksmų ir prisidėti prie jos gerovės ir ateities.

Pasklido žinia, kad aktorė Megan Fox užmezgė slaptą romaną su 30-mečiu muzikantu Colsonu Bakeriu. Visai neseniai jos vyras pranešė apie santykių krizę. Jie santuokoje išbuvo 10 metų. Aktorius pasakojo, kad žmona nuo jo pradėjo tolti prieš kurį laiką, kai pradėjo filmuotis naujame filme. Tada ji praleido penkias savaites nuo šeimos, o grįžusi suprato, kad vienatvėje jaučiasi laisviau ir patogiau. Megan Fox vyras viliasi, kad jų santuoka bus išgelbėta ir visai nesvarbu, kad ji užmezgė slaptą romaną. Aktoriaus draugai teigė, kad nesiruošia paduoti skyrybų dokumentų, o tiesiog suteikia jai asmeninę laisvę. Jis įsitikinęs, kad jis su žmona vis tiek sugebės susitarti ir išlaikyti šeimą dėl savo trijų sūnų laimės.

Buvusi pramoginės laidos „Amerikos talentai“ teisėja Gabrielle Union šou transliuojantį kanalą, prodiuserines kompanijas ir patį Simoną Cowellą kaltina rasizmu ir seksizmu darbo metu. Gabrielle Union šio šou teisėja buvo vos vieną sezoną. Po to aktorė buvo atleista. Teigiama, kad darbo sutartis su ja buvo nutraukta dėl „toksiško elgesio“. Kaip rašo Digitalspy.com, kanalas neva pradėjo vidinį tyrimą, tačiau jų išvadose teigiama, kad aktorės Gabrielle Union skundai nėra pagrįsti.

Milijonus internautų sužavėjo išplitęs vaizdo įrašas, kur Italijoje su šeima besivaikščiojęs berniukas netikėtai sutiko lokį. Tame vaizdo įraše rankose kankorėžių maišelį laikantis Alessandro lėtai leidžiasi nuo kalno, nes paskui jį sėlina didžiulis rudasis lokys. Vaiko patėvis ramina berniuką ir liepia jam lėtai eiti jo link. Bet Alessandro raminti, tikriausiai, nė nereikia, nes susidomėjęs berniukas vis atsisuka pasižiūrėti į lokį. O pastarasis net atsistoja ant dviejų kojų taip parodydamas savo galią ir toliau seka Alessandrą, tačiau vėliau praranda susidomėjimą ir pabėga.

VIDEO RASITE ČIA

Tyrėjai mėgsta pasiknaisioti po pačias įvairiausias vietas, o šįkart jie ištyrė moterų spintose esančius drabužius. Jie sako, kad vidutiniškai moterų drabužinėse yra vidutiniškai 103 drabužiai, tačiau beveik du trečdaliai jų nebuvo dėvimi šešis mėnesius. Statistika taip pat rodo, kad dažnos moters spintoje esantys drabužiai yra maždaug 4 tūkst. eurų vertės, o labiausiai internetu medžiojami vardiniai drabužiai yra Gucci, Louis Vuitton arba Chanel firmos.