1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Norbės „eks“ prisipažino melavusi: tokio įvykio net nebuvo

Dar viena savaitė įpusėjo, karantinas pasibaigė, melai paaiškėjo... Karščiausios Elenos paruoštos naujienos jau čia!

Šiąnakt Lietuvoje baigė galioti karantino režimas, trukęs tris mėnesius, tačiau šalis mažiausiai mėnesį gyvens ekstremaliosios situacijos sąlygomis. Jam pasibaigus, truputį švelnėja reikalavimai asmens apsaugos priemonėms – jos nebėra privalomos, o tik rekomenduojamos parduotuvėse, viešajame transporte, biuruose, lankantis renginiuose. Kaip ir buvo iki šiol, reikia laikytis saugaus atstumo – kavinėse, restoranuose tebetaikomas dviejų metrų atstumas tarp stalų. Ministro teigimu, nebebus privalu izoliuotis, net turėjus kontaktą su sergančiuoju COVID-19. Tiesa, jei nesilaikys rekomendacijų ir užkrės kitus, jo laukia atsakomybė.

Neseniai buvusios mylimosios apkaltintas jos sumušimu žymus YouTuberis ir drifto asas Norbertas Daunoravičius liko nekaltas. Jo buvusi mergina Miglė Marija, kuri jį apšmeižė socialiniuose tinkluose, atsiėmė savo žodžius ir prisipažino melavusi. Mergina sakė, kad įvykis, kai neva tai jos buvęs mylimasis sumušė ją taip, kad ji trenkėsi į radiatorių ir prasiskėlė galvą, vis dėlto to niekada nebuvo įvykęs. O pats Norbertas pridūrė, kad tikrai nesidžiaugia tokiame kontekste išgarsėjęs, nes jo vertybės yra visiškai kitokios.

Visą straipsnį rasite ČIA!

Automobilių ir sunkvežimių gamintoja „Volvo“ dėl koronaviruso pandemijos ketina atleisti kiek daugiau nei  4 000 darbuotojų, apie tai praneša „Reuters“. Dėl koronaviruso pandemijos smarkiai sumažėjo sunkvežimių ir automobilių paklausa, o tai privertė „Volvo“ ir kitas bendroves mažinti išlaidas. „Prognozuojama, kad ir toliau paklausa bus mažesnė, todėl turime prisitaikyti“, – sakė „Volvo“ generalinis direktorius. „Volvo“ dirba iš viso 104 tūkst. darbuotojų.

Gamtosaugininkai jau seniai perspėjo visus, kad viena iš koronaviruso pasekmių bus padidėjęs vandenynų užterštumas – dabar jų prognozės išsipildė. Vienkartinės kaukės ir kitos apsaugos priemonės papildė šiukšlių gretas vandenyse, kurie ir iki tol nebuvo švarūs. Pasak specialistų, kaukės yra 450 metų, todėl tai paliks labai ilgą žalą mūsų gamtai. Honkonge veikianti vandenynų valymo organizacija „OceansAsia“ praneša, kad valydami pakrantę darbuotojai 100 metrų ruože rado 70 vienetų vienkartinių kaukių, po savaitės toje pačioje vietoje buvo rasta dar 30. Kaukės buvo rastos mažai lankomoje pakrantėje, todėl tikriausiai iki ten atkeliavo iš toli.

Karantinas Lietuvoje jau baigėsi, tačiau ekstremali situacija šalyje vis dar lieka galioti. Anot renginių organizatorių, vis atnaujinami reikalavimai renginiams įtakos turi mažai, nes dauguma koncertų ar vestuvių buvo atšauktos tik prasidėjus karantinui. Tiesa, renginiuose turi būti užtikrinama galimybė dalyviams laikytis asmens higienos (nusiplauti ar dezinfekuoti rankas). Dar į renginius negali būti įleidžiami žmonės, kuriems pasireiškia viršutinių kvėpavimo takų ligų susirgimų požymiai. Šie sprendimai galioja ne tik žiūrovams, bet ir organizatoriams. Lauras Lučiūnas teigė, kad populiaresnių atlikėjų koncertų bilietai bus brangesni, nei mažiau populiarių. Tačiau visi suvokia, kad situacija sudėtinga, todėl jis tiki, kad bilietai nebrangs. Tiesa, vestuvių organizatoriai sako, kad šiemet vestuvių sumažėjo perpus, daug kas nusikėlė į kitus metus.