1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Graikija padavė į teismą Daniją... dėl fetos sūrio!

Šiandien laukia tikrai karšta diena, tačiau rytas ne ką vėsesnis... Čia Elenos paruoštos KARŠTOS pramogų pasaulio naujienos!

Į Kiprą suskubėjusi sugrįžti atlikėja Vilija Matačiūnaitė vis dėlto taip į lėktuvą ir neįlipo. Moteris buvo tikra, kad galės išskristi nepasidariusi Covid-19 testo, žadėjo jį pasidaryti nuvykusi į Kiprą. Deja, bet „Wizz Air“ patikino, kad su jų avialinijomis turi būti skraidinami ir įleidžiami į šalį tik asmenys, turintys ne vėlesnio nei 72 valandų koronaviruso tyrimo rezultatus. Moteris savo įtūžį išliejo socialiniuose tinkluose ir tvirtino, kad buvo skleidžiama dezinformacija, trūko papildomos informacijos, dėl to ji bandys bent susigrąžinti pinigus už lėktuvo bilietus.

Vyriausybė vakar pritarė Lukiškių kalėjimo pastatų paskirstymui. Trečdalis pastatų bus skiriama visuomeninėms edukacinėms reikmėms švietimo, kultūros, inovacijų, technologijų srityse bei kitiems visuomenės viešiems poreikiams tenkinti, likusi dalis – perduodama ilgalaikei nuomai, o ligoninės pastatai – parduodami. Tikimasi, kad kartu su Vilniaus miesto savivaldybe bus galima sukurti pačių įvairiausių renginių, kurie pritrauks daugiau lankytojų į unikalią vietą.

Graikija padavė Daniją į teismą dėl... fetos sūrio! Pasirodo, buvo kreiptasi į teisines institucijas dėl to, jog Danija pasisavino fetos sūrio pavadinimą. Feta yra „tradicinis“ graikiškas produktas, pareiškė ministerija ir pridūrė, jog Danija „atsisakė bendradarbiauti“. Danija leido savo sūrių gamintojams gaminti „fetos imitaciją“ ir eksportuoti į ES nepriklausančias šalis, nurodė Atėnai.

Vilniaus universiteto senamiesčio ansamblio kiemeliai nuo šiol bus nemokamai prieinami visiems sostinės gyventojams ir svečiams, šį rytą pranešė universitetas. Be to, jie bus atveriami ir įvairių viešų kultūros renginių, koncertų organizatoriams. Iki šiol patekimas į istorinį VU ansamblį buvo mokamas. Planuojama, kad panaikinus įėjimo į kiemelius mokestį, mokamas išliks tik aukščiausio Vilniaus senamiesčio taško – Šv. Jonų bažnyčios varpinės – lankymas. Tiesa, varpinė lankytojus priims ne iškart – šiuo metu joje atliekami remonto darbai.

„Tesla Model Y“ buvo pristatytas 2019-ųjų kovą. Šių metų kovą, prieš pat karantiną, pirmieji „Model Y“ pasiekė pirkėjus. Pirmieji atsiliepimai buvo labai teigiami. O dabar kai kurie jau grįžta atgal – svajonių „Model Y“ virsta galvos skausmu. Stiprūs dažų defektai, kreivai pritvirtintos apdailos detalės, įlinkimai salono apdailoje ir netinkamai priveržti komponentai – tai tik dalis broko, su kuriuo susiduria naujųjų automobilių savininkai. Vienas „Model Y“ savininkas pastebėjo, kad galinė automobilio sėdynė apskritai nebuvo pritvirtinta prie pagrindo, kitas savo automobilio atsisakė, nes viena saugos diržo sagtis tiesiog nebuvo pritvirtinta. Kalbama, kad dėl tokių prastų automobilių gali kristi ir „Tesla“ akcijos.

Nuo rytojaus Vilniuje prasideda Indijos savaitgalis – visą savaitgalį įvairiose sostinės vietose netrūks egzotiškų kvapų, skonių ir pramogų. Galėsite leistis į atradimų pasaulį: sudalyvauti masiniame jogos užsiėmime ar tik klausytis indiškos muzikos Lukiškių aikštėje, stebėkite Indiją kino ekrane ar grožėtis indiškais šokiais. Visą informaciją rasite svetainėje govilnius.lt, kur taip pat pateikiama ir detali savaitgalio programa.

Viktorijos Siegel ir Danieliaus Bunkaus skyrybų drama sudrebino pramogų pasaulį – viešai meilę deklaravusi pora nusprendė pasukti skirtingais keliais, o vis labiau netyla kalbos, kad kelią porai perbėgo geras Bunkaus draugas, jo dukros krikšto tėtis – Laurynas Suodaitis. Visgi vyrukas po ilgos tylos nusprendė tarti žodį ir žiniasklaidai pasakė, kad su Viktorija jie bendrauja, o „kai ateis laikas viešai deklaruoti, jie viską taip ir padarys“.

Donaldo Trumpo dukterėčia kitą mėnesį ketina išleisti itin atvirą atsiminimų knygą, „ryškiai nušviečiančią“ JAV prezidento šeimos „tamsią istoriją“. Mary Trump knyga „Per daug ir niekad negana: kaip mano šeima sukūrė pavojingiausią žmogų pasaulyje“ bus išleista liepos 28-ąją. Tai pirmas kartas, kai koks nors D.Trumpo šeimos narys išleidžia nepagražintų istorijų apie šį buvusį nekilnojamojo turto magnatą ir realybės televizijos žvaigždę. 240 puslapių knygoje bus detaliai aprašyti įvykiai, kuriuos autorė vaikystėje matė viešėdama senelių namuose Niujorko Kvinso rajone, kur augo D.Trumpas ir jo keturi broliai bei seserys.