1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Nepatikėsite, kiek metų 62-ejų Dolpho Lundgreno sužadėtinei

Dar viena (bet šiek tiek trumpesnė) savaitė prasidėjo, o kartu su ja ir Elenos naujienų tarnyba pradėjo savo darbus. Kas rytą jos parengtas naujienas iš Lietuvos ir viso pasaulio galite išgirsti ryto laidoje „Šok į kelnes“, 7-10 val. Praleidai? Negirdėjai? Skaityk čia!

Šiandien beveik 30-ies tūkstančių abiturientų laukia didieji išbandymai – prasideda egzaminų sesija. O šiemet jiems teks atlaikyti ir naujoves dėl koronaviruso pandemijos. Kiekvieną dvyliktoką prie mokyklos durų pasitiks administracijos darbuotojai su termometru. Pageidaujama, kad abiturientai atsineštų ir veido kaukes. Ministras tikina, kad ir moksleiviai, ir egzaminų centrais tapusios mokyklos pasirengusios iššūkiams. Tiesa, dvyliktokai mano, kad tokios papildomos priemonės gerokai blaškys dėmesį. Plačiau apie tai rasite portale – tv3.lt

Švedijoje gimęs Dolphas Lundgrenas, suvaidinęs legendinį kovotoją filme„Rokis“, ruošiasi vėl žengti prie altoriaus. Aktorius susižadėjo su savo mylimąja, kūno rengybos instruktore. Tiesa, ne vieną gąsdina ir nemenkas poros amžiaus skirtumas – legendiniam aktoriui 62-eji, o jo mylimajai vos 24-eri. Įsimylėjėliai džiugiomis piršlybų naujienomis pasidalijo socialiniuose tinkluose, paskelbdami romantiškas nuotraukas iš sužadėtuvių. Instagrame Emma sekėjams pademonstravo ir akį traukiantį sužadėtuvių žiedą, kurį puošia ne baltas, o rausvas akmuo.

Screen Shot 2020 06 22 at 07.10.57

Gitara, kuria 1993-aisiais per koncertą „MTV Unplugged“ grojo roko grupės „Nirvana“ lyderis Kurtas Cobainas, aukcione buvo parduota už neįtikėtiną 6 milijonų JAV dolerių (5,35 mln. eurų) sumą. Gitarą nusipirko profesionalių mikrofonų ir aksesuarų gamintojos „Rode Microphones“ savininkas australas Peteris Freedmanas. Nors pradinė jos kaina buvo 1 mln. eurų, vis dėlto ji staiga šovė į viršų.

Serialo „Draugai“ žvaigždės Davido Schwimmerio devynmetė dukra Cleo nusprendė nusiskusti visus plaukus, šalyje vykstant istoriniams protestams. Garbė įgyvendinti trečiokės mergaitės troškimą atiteko būtent 53-ejų aktoriaus buvusiai žmonai Zoe Buckman. Ji pasidalijo ilgaplaukei brunetei svarbios akimirkos kadrais, rašo „Daily Mail“. Tiesa, tai ne pirmas kartas, kai Davido Schwimmerio dukra demonstruoja požymius, jog gyvenime ji pati gros savo dudele. Švęsdama Heloviną, Cleo saldainių prašyti išėjo persirengusi ne princese ar ragana, kaip dauguma jos amžiaus mergaičių, o animacinio filmuko „Galingasis 6“ personažu.

BeFunky collage 2020 06 22T081358.894

Filmo „Aukšta klasė“ ir kitų populiarių komedijų aktorė Rebel Wilson ir toliai atkakliai siekia savo šių metų tikslų – bando atsikratyti 75 kg. Tai jai daryti puikiai sekasi, mat socialiniuose tinkluose 40-metė žvaigždė dalijasi įspūdingus rezultatus įamžinančiais kadrais. Praeitą mėnesį aktorė instagrame pasidalijo įrašu, kuriame atvirai dalijasi 2020 m. tikslais, susijusiais su sveikatos ir savijautos gerinimu. Savo sekėjams Rebel Wilson atskleidė, kad 2020-aisiais, kuriuos pavadino „Sveikatos metais“, ji bando atsikratyti 75 kg. 

BeFunky collage 2020 06 22T081753.529