1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

„Simpsonų“ laukia pokyčiai

Pusę 2020-ųjų metų jau išgyvenom! Kas laukia kitus šešis mėnesius? Nežinia... Bet žinom, kas įdomaus nutiko visame pasaulyje ir Lietuvoje!

Lietuvoje nuo šiandienos pradeda galioti automobilių taršos mokestis – jį reikės mokėti už kiekvieną aplinką teršiantį Lietuvoje įregistruojamą arba perregistruojamą automobilį. Mokesčio nereikės mokėti tik senovinių automobilių valdytojams ir keičiantis transporto priemonės savininko pavardei ar pavadinimui. Mokestis svyruoja nuo 13,5 iki 540 eurų, priklausomai nuo automobilio rūšies ir nuo anglies dioksido emisijos, jei ji viršija 130 gramų CO2 kilometrui.

Po daugiau nei 24 drauge pragyventų metų skyrybų dokumentus savo sutuoktiniui, žinomam reperiui, muzikos prodiuseriui ir verslininkui Dr.Dre (55 m.) įteikė Nicole Young (50 m.), rašo užsienio naujienų portalai. Kaip skyrybų priežastį moteris nurodė nesuderinamus skirtumus. Pasak TMZ, pora nepasirašė jokios priešvedybinės sutarties, todėl buvusi reperio mylimoji pretenduoja į nemažo, net, kaip rašo „Page Six“, 800 mln. dolerių vertės turto dalį.

„Simpsonų“ kūrėjai pranešė, kad ne baltaodžiai personažai daugiau nebebus įgarsinami baltaodžių aktorių, rašo „Deadline“, todėl tikriausiai pasikeis tokių personažų kaip Karlo ir gydytojo Hiberto balsai. „Simpsonai“ – ne vienintelis animacinis serialas, nusprendęs vykdyti tokią politiką. „Šeimos bičo“ veteranas Mike’as Henry pranešė daugiau nebeįgarsinsiantis Klyvlendo Brauno, dar anksčiau tokį žingsnį priėmė kitos aktorės, iki šiol įgarsinusios veikėjus „Big Mouth“ ir „Central Park“ serialuose.

Vilniaus senamiestis, anot sostinės valdžios, – ne vieta tranzitiniam eismui, todėl nuo liepos 7-osios transporto priemonių judėjimas senamiestyje bus organizuojamas kitaip. Bus draudžiama kirsti senamiestį tranzitu, todėl bus organizuojamas „kilpinis eismas“, t. y. bus vienpusis eismas, siekiant išvengti tranzitu vykstančių automobilių. Pakeitimai laukia Subačiaus, Latako, Trakų, Islandijos ir Stuokos-Gucevičiaus gatvėse.

Europos valstybėms palaipsniui atnaujinant oro susisiekimą, Lietuvos oro uostuose nuo liepos mėnesio grįžta 70 krypčių skrydžiai. Tarp jų turėtų būti ir dvi naujos – skrydžiai į  Dubrovniką ir Londono Getviko oro uostą. Liepą atnaujinami skrydžiai į Varšuvą, Helsinkį, Briuselį, Vieną. Šią savaitę iš Vilniaus oro uosto taip pat prasideda užsakomieji skrydžiai į Graikiją ir Bulgariją.

Maištininkai princas Harry ir Meghan Markle jau rado darbus, kurie jų kišenes papildys milijonais. Ir jei buvo galvojama, kad Meghan grįš į kiną, daugelis klydo. Pora prisijungė prie specialios, viso pasaulio geriausius oratorius bei motyvatorius jungiančios agentūros, kuri siekia šviesti visuomenę ir kalbėti pačiomis įvairiausiomis temomis – socialinėmis, probleminėmis ir kitomis. Tikėtina, kad už vieną kalbą jie gaus po 1 mln. dolerių.