1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Plinta jautrus atsisveikinimo su Šaru video

Savaitės pabaigai – karščiausios naujienos iš Lietuvos ir viso pasaulio!

Dar vienas išbandymas šią savaitę abiturientams. Šiandien vyks matematikos valstybinis brandos egzaminas. Jį pasirinko laikyti beveik 16 tūkst.  kandidatų. Egzamino užduotį sudarys trys dalys, iš viso bus galima surinkti 60 taškų. Matematikos valstybiniame brandos egzamine galima naudotis skaičiuotuvu be tekstinės atminties. Pagrindinė brandos egzaminų sesija baigsis liepos 21 dieną fizikos brandos egzaminu. Pakartotinė sesija vyks nuo liepos 22-osios iki rugpjūčio 4-osios.

Karantinas pakeitė daugelio gyvenimus ir nors matyti pagyvėjimas, registruoto nedarbo lygis šalyje vis dar auga ir pasiekė ne vienerius metus nematytas aukštumas. Tikrąją pandemijos įtaką darbo rinkai, kaip teigia specialistai, pamatysime tik rudenį arba metų pabaigoje, o kol kas džiaugtis dar anksti. Tiesa, karantino metu pakankamai stabiliai laikėsi informacinių technologijų, transporto, finansų sektoriai. Taip pat pastebėta, kai kur darbo pasiūlymų skaičius net išaugo. Daugiausiai pasiūlymų darbo skelbimų portaluose šiuo metu sulaukia IT, klientų aptarnavimo ar paslaugų, inžinerijos, gamybos, finansų, pardavimų, transporto sričių darbuotojai. Visas straipsnis – portalo tv3.lt tituliniame puslapyje.

Per vienerius metus tapti ir mama, ir močiute – įmanoma. Taip nutiko atlikėjai Sia. Hito „Chandelier“ autorė atskleidė 2019-aisiais įsivaikinusi du 18-mečius, kuriems grėsė gyvenimas gatvėje. Na o dabar paaiškėjo, kad vienas jų pats neseniai susilaukė dviejų atžalų, rašo „Daily Mail“. Ji apie sūnus prakalbo viename podcaste, kur pasakė, kad kitas jos sūnus neseniai prisipažino esantis gėjus. „Jis tiesiog žydi ir yra mano gyvenimo šviesa… Labai jį myliu“, – kalbėjo Sia.

Nuo koronaviruso padarinių – kritusių apyvartų ir turistų iš užsienio trūkumo –  skaudžiai nukentėjusios šalies suvenyrais prekiaujančios parduotuvės mažiausiai metams arba visam laikui užvėrė duris. Po 27-erių metų veiklos visam laikui užsidariusios suvenyrų parduotuvės prie Kauno šventųjų   apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros bazilikos vadovas Zenonas Šalna sako, kad sprendimas buvo priimtas paskaičiavus, kad metus negaunant pajamų, išlaikyti darbuotojus, mokėti nuomos mokestį, komunalinius mokesčius, nėra jokių galimybių.

Faktas, kad daugelį nuliūdino žinia, jog Šarūnas Jasikevičius palieka Kauno „Žalgirį“ ir keliauja į Barseloną. Ta proga socialiniuose tinkluose netrūko pačių įvairiausių atsisveikinimo žinučių ir vaizdo įrašų. Žalgirio TV kanalas YouTube pasidalijo atsisveikinimo vaizdo įrašu, kuris ne vienam išspaudė ašarą.  Savo „Instagram“ profilyje vakare treneris pasidalijo jautriu vaizdo įrašu, kuriame dėkojo „Žalgirio“ sirgaliams, palinkėjo „Žalgiriui“ sėkmės ir dar kartą patikino, kad amžinai bus šios komandos fanas „numeris vienas“.