1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Madonnos nuotrauka įpykdė internautus: kas jos veidui?

Penktadienis! O kartu su juo – ir karščiausios naujienos!

Lenkų erotinis serialas „365 dienos“, kurį transliuoja „Netflix“, papiktino jo žiūrovus ir dėl to jau parengta peticija, kuria reikalaujama, kad drama būtų pašalinta iš transliavimo platformos dėl žinutės. „Netflix“ kaltinamas dėl to, kad toleruoja filmą, ne tik propaguojantį seksualinę prievartą, bet ir šlovinantį Stokholmo sindromą. Turint omeny, kad „Netflix“ dažnai žiūri įspūdžiams jautrus jaunimas, išsakyti priekaištai neabejotinai įgyja pagrįstumo. „365 dienos“ – tai filmas, kuriame atvirų sekso scenų dar daugiau nei garsiajame „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“. Be to, tai filmas, kuris, sprendžiant iš populiarumo sąrašų, pastaruoju metu vis labiau domina „Netflix“ auditoriją. Ne išimtis ir Lietuvos žiūrovai. Mūsų šalyje nuo pat filmo pasirodymo platformoje, jis laikosi žiūrimiausių 10-tuke.

Užsienio žiniasklaida informuoja, kad Kanye Westą kamuoja sunkus bipolinio sutrikimo paūmėjimas. Reperio artimieji baiminasi, kad liga padarė neigiamą įtaką jo gebėjimui priimti sprendimus ir kad jos paveiktas praėjusią savaitę K. Westas prikalbėjo kvailysčių apie artėjančius prezidento rinkimus. Dar 2018 m. K. Westas dalyvavo laidoje ir prisipažino nevartojantis vaistų nuo bipolinio sutrikimo. Taip pat jis anksčiau buvo sakęs, jog vaistų negeria todėl, kad jie slopina jo kūrybiškumą.

Dar ne taip seniai nužydėjo ir ištrypti buvo aguonų laukai, o dabar – liepos mėnuo – levandų žydėjimo metas. Levandų ūkiai vilioja ne tik fotosesijomis ir ekskursijomis, bet ir siūlo įvairias edukacines programas bei pramogas. Tiesa, jei tikitės į ten patekti nemokamai, teks nusivilti. Apsilankymo kaina tokiame ūkyje svyruoja nuo 2 iki 10 eurų. Tiesa, norintiems atvykti su fotografu teks dar labiau patuštinti piniginę: fotosesijos valanda kainuoja 30 eurų dienos metu, vakare – 50 eurų. Levandų ūkių Lietuvoje tikrai netrūksta, juos galite rasti Biržų, Šalčininkų, Lazdijų ir Rokiškio rajone.

Naminiai augintiniai yra mūsų geriausi draugai, tačiau naujos apklausos duomenys rodo, kad 1 iš 6 naminius gyvūnus turinčių lietuvių ilgąsias vasaros atostogas praleidžia atskirai nuo savo augintinių dėl to, kad beveik niekur neleidžiama su jais vykti. Su augintiniais keliauja tik penktadalis respondentų – 10 proc. visuomet ir dar 10 proc., kai transporto, kelionių ar apgyvendinimo paslaugų organizatoriai tam neprieštarauja. Net 42 proc. naminius gyvūnus turinčių lietuvių ilgąsias vasaros atostogas praleidžia be augintinių, palikdami juos su artimaisiais.

Geros naujienos iš  Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento. Per pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvoje kilo 5190 gaisrai, tai yra – mažiausiai per pastaruosius 17 metų ir beveik trečdaliu mažiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Gesindami gaisrus ugniagesiai šiemet išgelbėjo 58 gyventojus, 34 transporto priemones, daugiau kaip 400 pastatų ir 814 gyvūnų.

Skandalingoji Madonna ir toliau sėkmingai drebina socialinius tinklus. Instagrame ji pasidalijo kadru, kuriame pozuoja priešais veidrodį. Moteris stovėjo pusnuogė, atsirėmusi į ramentą. Šis kadras nepraslydo pro akis daugeliui sekėjų. Kol vieni gyrė moterį, kiti nepabijo ir replikuoti nuotraukos. Vienas sekėjas net netikėjo, kad tai iš tiesų ji: „Man visada rūpi kažkieno psichinė savijauta, kai jie sunaikina savo veidus tokiu būdu kaip užpildai ir botoksas, veltui tikėdamiesi, kad jie pasieks amžinąją jaunystę. Labai liūdna. Aš tiesiog labai tikiuosi, kad ji yra laiminga“, „Čia nėra Madonna. Pažiūrėkite į jos veidą, kaklą, žmonės.“

Screen Shot 2020 07 10 at 08.47.50