1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Princą išvydęs žmogus nualpo: pamatykite vaizdo įrašą

Pirmadienis prasidėjo, bet kad jis būtų bent kiek lengvesnis, čia Elenos naujienų tarnybos paruoštos žinios.

Pastarosiomis dienomis socialiniuose tinkluose plinta įspūdingos nuotraukos ir vaizdo įrašai – žmonės žavisi Italijos Alpėse pastebėtu rožiniu ledu. Ledynus tiriantys mokslininkai aiškinasi, kodėl Italijos Alpėse esantis Presenos ledynas, garsėjantis slidinėjimo ir kitų sporto šakų bazėmis, nusidažė rožine spalva. Tyrimai rodo, kad ledynui spalvą suteikę dumbliai gali paspartinti jo tirpsmą. Mokslininkai sako, kad šiltos vasaros ir sausos žiemos sudaro idealias sąlygas dumbliams daugintis. Todėl dėl klimato kaitos ateityje greičiausiai tokių reiškinių matysime dažniau.

Aktorius Willas Smithas su žmona Jada aukso žiedus sumainė daugiau nei prieš 23 metus. Nors iš šono gali pasirodyti, kad jiedu yra tobula pora, tačiau visai neseniai mylimoji atskleidė, kad buvo jam neištikima. Kaip teigė užsienio žiniasklaida, prieš keletą metų moteris buvo neištikima savo vyrui ir garsų aktorių išdavė su muzikantu Augusto Alsina. Tuomet jie buvo ant išsiskyrimo slenksčio, moteris jautėsi palūžusi. Jada teigė, kad Augustas padėjo jai įveikti depresiją, tačiau jų santykiai greitai nutrūko.

Užsienio žiniasklaidoje išplito graži istorija. Vienas indas, vardu Balu, 10 metų taupė savo pinigus ne tam, kad nusipirktų kokį nors prabangų daiktą ar išvyktų į kelionę, o tam, kad nusipirktų mikroautobusą ir jį paverstų greitosios pagalbos automobiliu benamiams šunims. Balu pats išmoko tvarstyti žaizdas, todėl atkakliai siekė savo svajonės ir dabar gelbsti į gatves išmestų šunų ir kačių gyvybes.

Tragiška žinia Elvio Presley šeimoje – mirė jo anūkas Benjaminas Kough’as, patvirtino „The Hollywood Reporter“. Vaikinas buvo Lisos Marie Presley ir muzikanto Danny Koeugh’o sūnus. Jam buvo vos 27 metai. Portalas TMZ pranešė, kad Benjaminas Kough’as mirė sekmadienį Kalabase, Kalifornijoje nuo paties sukeltos šautinės žaizdos.

Pristačius naujausią portugališko „Vogue“ numerį, kuris vadinasi „Madness Issue“, aršiai sukritikuotas jo viršelis – jame vaizduojamas psichinės sveikatos gydymas. Viršelyje vaizduojama ligoninės vonioje sėdinti moteris, šalia kurios stovi dvi slaugės ir pila ant galvos vandenį. Psichinės sveikatos ekspertai ir pacientai tikina, kad leidinio viršelis vaizduoja „distopinį“ ir „pasenusį“ gydymo metodą. Tuo tarpu „Vogue“ autoriai šią fotografiją pasirinkę viršeliui turėjo vieną labai svarbų tikslą – „užvesti diskusiją“ apie psichines problemas.

Visai neseniai princas Charlesas apsilankė prekybos centrų paskirstymo centre, kad padėkotų ten dirbantiems darbuotojams už sunkų darbą. Tiesa, jis nė kiek neįtarė, kad teks jam susidurti su nemalonia situacija. Princas Charlesas šiek tiek pabendravo su prekybos centro darbuotoju, kuris staiga apalpo. Įdomu tai, kad princo reakcija kiek nustebino. Nors daugelis žmonių būtų panikavę, rėkę ar kitaip išsigandę, Charlesas į tai reagavo visai kitaip. Šis tik bandė sugauti prekybos centro darbuotoją.