1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Kauno „Žalgiris“ išsirinko trenerį

Naujienų netrūksta, jas kiekvieną rytą galite išgirsti laidoje „Šok į kelnes“. Praleidai? Skaityk čia!

Johhny Deppo ir Amber Heard drama, persikėlusi į teismo sales, pasisuko kiek kitu kampu. Pasiodo, Elonas Muskas, o ne Johnny Deppas galėjo smurtauti prieš Amber Heard ir ant jos kūno palikti sumušimų žymes per jųdviejų slaptą tariamą romaną. Romanas buvo užmegztas slapta, byrant Holivudo žvaigždžių santuokai. Apie tai prakalbo  buvusio aktorių penthauzo pastato darbuotojai. Jie tvirtino, kad apie slaptą romaną Johnny Deppas tikrai nežinojo, nes Elonas Muskas visuomet laiko pabėgdavo iš petnhauzo.

Kaip praneša užsienio žiniasklaida, „SpaceX“ planuoja jau šią savaitę atlikti pirmąjį „Starship“ erdvėlaivio bandomąjį skrydį. To paties, kuriuo ketinama ateityje į Marsą skraidinti žmones. Prieš tai „SpaceX“ patyrė ne vieną nesėkmę ir per bandymus raketa net sprogo, tačiau panašu, jog inžinieriai padarė didelę pažangą ir yra pasirengę žengti dar toliau. Jei „Raptor“ variklių bandymas bus sėkmingas, už kelių dienų planuojamas ir pirmasis 150 metrų dydžio „Starship“ raketos skrydis.

Aktorius John Travolta šiuo metu išgyvena nelengva laikotarpį. Nuo krūties vėžio mirė jo 57-erių žmona Kelly Preston. Žinia aktorius vakar vakarą pasidalijo savo Instagram paskyroje su kiek daugiau nei 3 mln. sekėjų. Jis rašė: „Dabar laiką skirsiu savo vaikams, kurie prarado savo mamą, tad atleiskite iš anksto, jei iš mūsų kurį laiką nieko negirdėsite“, – paaiškino aktorės vyras. Pora buvo susilaukusi trijų vaikų.

Sveikatos apsaugos ministerijos kalbos apie tai, kad privalomas kaukių dėvėjimas gali sugrįžti, paskatino kai kuriuos užsipirkti atsargų. Vaistininkai skaičiuoja, kad apsauginės kaukės vėl tapo paklausiausia preke. Nors kaukių pirkimas išaugo, tačiau maisto atsargų gyventojai nepuola kaupti. Prekyba makaronais, kruopomis ar konservais neišaugo.  Apie antrosios COVID-19 bangos grėsmę jau seniai kalba ne tik sveikatos apsaugos ministras, bet ir kiti sveikatos apsaugos specialistai. Pastebima, kad ir žmonės pradeda ruoštis antrajai COVID-19 bangai.

Nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ organizavo balsavimą, kuriame sudalyvavo 10 tūkst. žmonių ir jie rinko nacionalinių lietuviškų patiekalų penketuką. Užkandį, sriubą, pagrindinį patiekalą, desertą ir gėrimą. Nacionaline sriuba buvo pripažinti šaltibarščiai, nurungę kopūstų sriubą, ir sulaukę 84 proc. balsų, užkandžiu tapo – kepta duona su sūriu, nurungęs kastinį su bulvėmis, pagrindiniu patiekalu – cepelinai, užnugaryje palikę kugelį, desertu – šakotis, aplenkęs tinginį, – ir gėrimu – gira.

Šiais metais antrus metus iš eilės vasaros skaitykla veikia jau pamėgtoje vilniečių vietoje – Bernardinų sode. O jau šį ketvirtadienį Vilnius Tech Parke bus atidaryta dar viena skaitykla po atviru dangumi. Žmonės skaitykla naudotis galės visomis savaitės dienomis iki 20 val., o knygas galės skaityti gultuose ir hamakuose.

Kauno „Žalgiris“ išsirinko Šarūno Jasikevičiaus įpėdinį. Prie Lietuvos čempionų vairo oficialiai stoja 38-erių austras Martinas Schilleris. Buvo manoma, kad trenerio siekis dirbti NBA bus kliūtis. Tačiau prisidėjus nežinomybei dėl artėjančio G lygos sezono ir „Utah Jazz“ nepasiūlius vietos NBA klubo trenerių štabe, M.Schilleris nutarė priimti „Žalgirio“ pasiūlymą.