1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Kanye Westas ir vėl pasisakė: teko atsiprašinėti žmonos

Nauja savaitė prasidėjo, tačiau naujienų iš viso pasaulio ir Lietuvos jau netrūksta. Jei praleidai ryto laidą „Šok į kelnes“, visas ryto aktualijas rasi čia!

Latvių kraujo turintis atlikėjas Voldemars Petersons savo sekėjus nustebino romantišku pagalbos šauksmu – dainininkas ieško jį pakerėjusios žavios nepažįstamosios. „Liepos 15-ąją vėlai vakare pamačiau labai gražią merginą su mama. Ji buvo su kuoduku ir labai šiltai šypsojosi, paklausė tris dainas ir įmetė 5 eurus. Labai gailiuosi, kad neužkalbinau. Gal kartais pavyktų susisiekti. Norėtųsi bent susipažinti.“

K.Westas, regis, suprato, kad pasielgė netinkamai, ir nusprendė viešai paprašyti savo žmonos Kim Kardashian atleidimo. 43-ejų reperis savo tviterio paskyroje pasidalijo įrašu, kuriame atsiprašo sutuoktinės už tai, kad atskleidė privačią informaciją apie jų šeimą. „Norėčiau atsiprašyti savo žmonos Kim, kad išplatinau tai, kas buvo privatus reikalas. Aš neapsaugojau jos taip, kaip ji mane. Kim, noriu pasakyti, kad žinau, jog tave įskaudinau. Prašau atleisti man. Ačiū, kad visada buvai už mane“, – rašė K.Westas. Ir nors pati K.Kardashian viešai neatsakė į šį savo vyro atsiprašymą, ji paspaudė „patinka“ ant po minėtu įrašu esančio komentaro „Aš be galo myliu jus abu.“ Tai leidžia suprasti, kad K.Westo įrašą jau matė.

Iš Ispanijos grįžtantiems lietuviams nuo šiandien įvedama privaloma dviejų savaičių izoliacija. Užsieniečių atvykimas iš šios šalies taip pat yra draudžiamas. Tokia pati tvarka kaip ir Ispanijai pradedama taikyti Liuksemburgui, Rumunijai, Švedijai, Bulgarijai, Portugalijai ir Kroatijai. Visiems atvykstantiems iš Belgijos, Čekijos, Austrijos, Šveicarijos, izoliacija taip pat privaloma, tačiau draudimas iš šių šalių atvykti užsieniečiams – netaikomas.

Dėl Brazilijoje sparčiai plintančio koronaviruso šiemet Rio de Žaneire atšauktas tradicinis Naujųjų metų minėjimas, per kurį milijonai žmonių susirenka Kopakabanos paplūdimyje, pranešė miesto valdžia. Šventė „be vakcinos pagal šį pandemijos scenarijų yra neįmanoma“, išplatintame pareiškime nurodė miesto turizmo biuras ir pridūrė, jog taip pat gali būti atšaukti visame pasaulyje garsūs vasarį rengiami karnavalai. Dabar planuojama surengti virtualų Naujųjų metų sutikimą. San Paulas penktadienį pranešė, jog dėl pandemijos atideda 2021 metų karnavalą.

Registrų centro specialistai sako, kad kol kas nepavyksta atkurti elektroninės sveikatos sistemos. Jos veikla sutriko prieš savaitę. Įstaigos Informacinių technologijų skyriaus direktorius Mantas Rameika teigia, jog kol kas sunku prognozuoti, kada elektroninės sveikatos sistemą pavyks atkurti. Po avarijos per kelias dienas pavyko atnaujinti daugumos informacinių sistemų veiklą, išskyrus elektroninės sveikatos darbą.

Senbernarai garsėja kaip žmones kalnuose gelbstintys šunys, bet vienai senbernarei Anglijoje pačiai prireikė žmonių gelbėtojų. Kalnų gelbėjimo komanda buvo iškviesta į aukščiausią Anglijos viršūnę, beveik kilometro aukščio, kai šeimininkai kreipėsi į policiją pagalbos. 55 kilogramus sverianti Deizė, tik šiemet paimta iš prieglaudos, neatlaikė pasivaikščiojimo ir pervargusi ėmė panikuoti, atsisakė judėti toliau. 16 žmonių komanda 4 m. kalytę nunešė žemyn stačiais šlaitais ir per krioklį. Iš aukojamų lėšų gyvuojantys savanoriai gelbėtojai sako, kad operacija nedaug kuo skyrėsi nuo žmonių gelbėjimo, o tai jie yra atlikę šimtus kartų.