1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

„Žmonmušiu“ išvadintas Deppas keliaus į teismą

Antradienis atėjo, o su juo – ir karščiausios pramogų pasaulio naujienos. Praleidai? Skaityk čia!

Prieš metus slaptai susituokę Sophie Turner ir Joe Jonas pasauliui pristatė džiugią naujieną – porai gimė dukra. TMZ skelbia, kad sutuoktiniai tėvais tapo jau praeitą savaitę. S.Turner mergaitę pagimdė Los Andželo ligoninėje. Pora susituokė praeitų metų pavasarį. Kaip praneša „People“, pora susituokė kuklioje ceremonijoje Las Vegase, o juodu vyru ir žmona paskelbė atlikėjo Elvio Presley imitatorius.

Kinijos elektromobilių gamintojai aktyviai konkuruoja su „Tesla Inc.“, savo vidaus rinkoje paleisdami naujus modelius agresyviomis kainomis, kuriomis siekiama aplenkti Tesla. Nuo tada, kai praėjusiais metais Šanchajuje „Tesla“ atidarė vietinę gamyklą, kompanija greitai užėmė pirmaujančią poziciją didžiausioje pasaulyje elektromobilių rinkoje. Vis dėlto elektromobilių pramonė tebėra ankstyvoje stadijoje, ir kai kurie vietiniai prekių ženklai taip pat pastebi pardavimų augimą. Pasauliniai automobilių gamintojai taip pat deda vis daugiau pastangų parduoti Kinijoje savo elektromobilius. Šį mėnesį „BMW AG“ pristatė Kinijoje pagamintą visureigį „iX3“.

Prieš amerikiečių bendrovę „Garmin“ – buvo surengtas didelio masto programišių išpuolis. Dėl šios priežasties nuo penktadienio neveikė daugelis jos paslaugų, o navigacijos įrenginių naudotojai negalėjo atsisiųsti programų naujinius. Ir tik pirmadienį įmonė pradėjo stotis ant kojų, tačiau veikia dar ne visos funkcijos, rašo BBC. „Garmin“ atstovai nepatvirtino, kad problemos yra susijusios su programišių įvykdytu išpuoliu. Tačiau, remdamiesi bendrovės darbuotojų suteikta informacija, tikima, kad  bendrovė buvo atakuota virusu „WastedLocker“, kuris siejamas su rusų programišių grupuote „Evil Corp“. JAV valdžia už informaciją, padėsiančią rasti jos lyderį Maksimą Jakubecą, yra pažadėjusi 5 mln. dolerių atlygį.

Kone metus poruojami atlikėjai Karina Krysko ir Jeronimas Milius nusprendė pagaliau neslėpti savo jausmų. Pasidaliję jausminga nuotrauka iš bendrų atostogų, jie patvirtino esantys drauge. Kalbos apie žinomos poros santykius sklido jau ne vieną mėnesį. Panašu, kad pora nusprendė nebesislėpti. Karina Krysko pasidalijo bendra jųdviejų nuotrauka iš vasaros atostogų. Atlikėjai jas leidžia Kroatijoje. Laiminga pora po nuotrauka nedaugžodžiavo, tačiau apie puoselėjamus jausmus išdavė ir hashtagai #onlylove, bylojantys apie užgimusią meilę.

2026-aisiais planuojama pabaigti „Rail Baltica“ bendros geležinkelio linijos darbus. Planuojama, kad įgyvendinus projektą greitieji „Rail Baltica“ traukiniai iš Talino į Varšuvą ir iš Talino į Vilnių važiuos keturis kartus per dieną, o maršrutu Vilnius-Kaunas-Varšuva vyks iki dešimties traukinių per dieną. Pagal numatytą projektą, kelionė traukiniais iš Kauno į Vilnių užtruktų vos 38 min., o į Panevėžį – 37 min. Iš Kauno iki Rygos traukiniu nuvažiuoti užtruktų 1 val. 40 min., iki Talino – 3 val. 18 min, o į Varšuvą – 3 val. 27 min. Taip pat iš Lietuvos per 12 valandų būtų galima pasiekti ir Berlyną.

Sumažinus televizijos ir kitų vaizdo įrašų žiūrėjimą iki dviejų valandų per dieną galėtų pagerinti sveikatą, rodo tyrimas. Per dieną prie ekranų praleidžiant tik dvi valandas, tikimybė susirgti vėžiu arba širdies bei kraujagyslių ligomis, yra mažesnė, rašo BBC. Glazgo universiteto tyrimo metu buvo stebimi 500 tūkst. dalyvių, kurių amžius nuo 37 iki 73 metų. Stebėjimas vyko 12 metų – nuo 2006-ųjų iki 2018-ųjų. Per didelis televizoriaus žiūrėjimas ir apskritai sėslus gyvenimo būdas gali pabloginti sveikatos būklę. Na ir dar kartą buvo patvirtintos gerai žinomos tiesos – reikia daugiau judėti.

Londono teisme šiandien bus baigta nagrinėti didžiulio dėmesio sulaukusi byla, kurioje Holivudo aktorius Johnny Deppas kaltina šmeižtu britų bulvarinį laikraštį „The Sun“. Duodamas parodymus teisme aktorius pripažino ne vienus metus piktnaudžiavęs narkotikais, tačiau atkakliai neigė smurtavęs prieš buvusią žmoną Amber Heard.  Kino sagos „Karibų piratai“  žvaigždė bylinėjasi su „The Sun“ dėl 2018 metais pasirodžiusio straipsnio, kuriame jis buvo pavadintas „žmonmušiu“.  Šią bylą sudaro 12 tomų byla ir sakoma, kad žala jau padaryta.