1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Deppas grasino nupjauti Musko „daikčiuką“

Darbo savaitė jau į pabaigą, o su ja – karščiausios pramogų pasaulio naujienos.

Kalbos, kad šokėjas Saulius Skambinas turi naują mylimąją sklandė dar gerokai prieš jo bei dainininkės Karinos Krysko skyrybas, tačiau viešai tai pripažinti žinomas vyras panoro tik po to, kai jis ir jo žmona skirtingais keliais pasuko oficialiai. Dabar S. Skambinas nusprendė nebeslėpti, kad turi naują šeimą. Žinomas šokėjas prisipažino turintis naują mylimąją, visuomenininkę Živilę Barzdaitytę, su kuria augina 10 mėn. dukrą.

Elonas Muskas, Johnny Deppo apkaltintas neištikimybe su jo buvusia žmona Amber Heard, aktorių kvietė susitikti kovos narve. Tokio pasiūlymo Holivudo žvaigždė iš technologijų magnato sulaukė po žinutės, kuria Johnny Deppas grasino Elonui Muskui nupjauti jo lytinį organą, atskleista „Karibų piratų“ žvaigždės šmeižto byloje. Elonas Muskas kalbas apie slaptą romaną su Amber Heard jai ir Johnny Deppui vis dar gyvenant santuokoje neigė ir pridūrė, kad susitikinėti su aktore jis pradėjo Holivudo porai išsiskyrus, rašo „Mirror“. 

Doja Cat pasivadinusi atlikėja prisišnekėjo. Iš pradžių sakiusi netikinti koronavirusu ir jį palyginusi su gripu, dainininkė neseniai radijo eteryje atskleidė juo užsikrėtusi. „Užsikrėsiu korona, o tada išgersiu „Corona“, nes man nerūpi koronavirusas“, – kaip teigiama savo sekėjams sakė Doja Cat. Tačiau vėliau radijo laidoje ji prisipažino: „Užsikrėčiau COVID. Nuoširdžiai, nežinau, kaip tai nutiko, bet, tikriausiai, užsisakiau maisto ir nežinau kaip, bet užsikrėčiau“, – kalbėjo atlikėja.

Lietuvių kalbos ir literatūros egzamine šiemet abiturientai gavo daugiausiai šimtukų per penkerius metus – 214. Egzaminą šiemet laikė beveik 17 tūkst. kandidatų. Egzamino neišlaikė beveik 2 tūkst. kandidatų, o šimtukus gavo 214 kandidatų. Kartu su pagrindinės lietuvių kalbos ir literatūros sesijos rezultatais ketvirtadienį skelbiami ir prancūzų bei vokiečių valstybinių brandos egzaminų rezultatai.

Brazilija trečiadienį atsivėrė lėktuvais atvykstantiems užsienio lankytojams, tikėdamasi atgaivinti dėl karantino paralyžiuotą turizmo pramonę. Tai ji padarė nepaisydama naujojo koronaviruso spartaus plitimo šalyje, epidemijos bendram aukų skaičiui viršijus 90 tūkstančių. Remiantis nutarimu, Brazilija dar 30-iai dienų pratęsė su koronavirusu susijusius draudimus užsienio keliautojams, atvykstantiems sausuma ar jūra, bet pabrėžė, kad prieš keturis mėnesius įvesti suvaržymai „nebedraus užsieniečiams atvykti oro transportu“.

Dainininkas ir muzikos kūrėjas Edas Sheeranas prabilo apie savo į priklausomybes linkusią asmenybę ir iššūkius, su kuriais tenka dėl to susidurti. Per interviu atlikėjas papasakojo apie sveikatai žalingą gyvenimo būdą, kurį buvo pasirinkęs per pasaulines 2015 metais vykusias gastroles. Jų metu dainininkas koncertavo ir Lietuvoje. Kaip sakė Edas Sheeranas: „Nemačiau dienos šviesos, gerdavau naktimis, kartais pramiegodavau visą dieną ir tiesiai lipdavau ant scenos. Iš pradžių tai atrodė smagu ir tarsi toks „rokenrolas“, tačiau vėliau supratau, kad esu dugne.“