1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Atskleistas daugiausiai uždirbančių aktorių TOP10: kas bus turtingiausias?

PENKTADIENIS, o kartu ir vasariškas savaitgalis ant nosies! Tam, kad turėtumėte, ką įdomaus papasakoti savo artimiesiems, Elenos naujienų tarnyba dirbo visą naktį ir Jums paruošė pačias karščiausias ir įdomiausias naujienas. 

Lietuvos ekspertai įtakingiausiais šalies popkultūros žmonėmis laiko muzikantus Andrių Mamotovą ir Marijoną Mikutavičių bei televizijos laidų kūrėją ir vedėją Arūną Valinską, rodo penktadienį naujienų portalo delfi.lt skelbiami apklausos rezultatai. Ekspertų apklausą delfi.lt užsakymu atliko žurnalas „Reitingai“. Vadinamajame elito nuomonės tyrime gegužės – birželio mėnesiais buvo apklausti 893 žmonės, įskaitant politikus, žurnalistus, verslininkus ir kultūros atstovus.

Atėjo ilgai laukta diena, kuomet „Forbes“ pristatė 2020-ųjų daugiausiai uždirbančių aktorių dešimtuką. Suskaičiavus visus nuo 2019 metų birželio 1 d. iki 2020 metų birželio 1 d. uždirbtus pinigus, pirmoje vietoje atsidūrė pernai joje jau buvusi Holivudo žvaigždė Dwayne’as Johnsonas. Dwayne’as Johnsonas, per metus banko sąskaitas papildė 87,5 mln. dolerių (neatskaičius mokesčių) ir nors gali didžiuotis pirmąja daugiausiai uždirbančių aktorių vieta, lyginant su pernykštėmis pajamomis (89,4 mln. dolerių), jos šiek tiek sumažėjo.

Daugiausiai uždirbančių aktorių dešimtukas:

10. Jackie Chanas – 40 mln. dolerių

9. Adamas Sandleris – 41 mln. dolerių

8. Willas Smithas – 44,5 mln. dolerių

7. Lin-Manuelis Miranda – 45,5 mln. dolerių

6. Akshay’us Kumaras – 48,5 mln. dolerių

5. Vinas Dieselis – 54 mln. dolerių

4. Benas Affleckas – 55 mln. dolerių

3. Markas Wahlbergas – 58 mln. dolerių

2. Ryanas Reynoldsas – 71, 5 mln. dolerių

1. Dwayne’as Johnsonas – 87,5 mln. dolerių

Zakas Williamsas antradienį savo instagramo profilyje pasidalijo jautriu įrašu apie savo garsųjį tėvą Robina Williamsą, kuris mirė 2014 m. sulaukęs 63 metų. Kartu su atviru laišku vaikinas pasidalijo ir nespalvotu velionio komiko portretu, rašo „Dailymail“.Antradienį, rugpjūčio 11 d., R.Williamso vyriausiasis sūnus Z.Williamsas instagrame pasidalijo nuoširdžia žinute. Būtent tą dieną lygiai prieš šešerius metus mirė jo tėvas, kai aktoriui buvo 63-eji. „Tėti, šiandien sukanka šešeri metai nuo tavo mirties. Tavo palikimas tebegyvena tavo šeimoje ir tuose, kurie nešioja savo širdyje tavo dvasią. Mes ir toliau kovosime už tai, kas gera pasaulyje, už taiką ir už tai, kad sujungtume žmones, užuot juos atitolinę. Labai tave myliu!“, – socialiniuose tinkluose rašė jis.

 

Krepšinio legendos Michaelo Jordano rungtynių metu avėti sportbačiai parduoti už 615 tūkst. JAV dolerių (520 tūkst. eurų), ketvirtadienį pranešė aukciono namai „Christie's“. Ši suma viršijo ankstesnį rekordą, kai už kitą M. Jordano sportinių batų porą prieš kelis mėnesius buvo paklota 560 tūkst. JAV dolerių (473 tūkst. eurų). „Christie's“ aukcione parduoti „Air Jordan 1 Highs“ sportbačiai, kuriuos NBA žvaigždė avėjo per 1985-ųjų parodomąsias rungtynes Italijoje, kai M. Jordanas per efektingą dėjimą sudaužė krepšinio lentą.

Screen Shot 2020 08 14 at 09.15.35