1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Pagerintas absurdiškas Gineso rekordas

Saulius ir Elena grįžo į „Power Hit Radio“ eterį ir nuo šiol vėl kiekvieną darbo dieną nuo 7 iki 10 val. galėsite išgirsti laidą „Šok į kelnes“!

Grįžtantiems iš Italijos, Slovėnijos, Slovakijos ir Baltarusijos nuo šiandienos įvedama privaloma dviejų savaičių izoliacija. Remiantis Europos ligų prevencijos ir kontrolės centro duomenimis, šiose šalyse sergamumo koronavirusu rodiklis per pastarąsias 14 dienų viršijo 16 atvejų 100 tūkst. gyventojų. Turistams iš Italijos, Slovėnijos ir Slovakijos leidžiama atvykti, tačiau jiems taip pat būtina dviejų savaičių izoliacija. Iš Baltarusijos atvykti užsieniečiams draudžiama, išskyrus Vyriausybės numatytas išimtis.

Pietų Korėjos automobilių gamintojas „Hyundai“ išplatino visiškai naujo sukurto produkto nuotraukas. Jose matomas daiktas stovi ant keturių ratų, tačiau neturi nei vidaus degimo, nei elektrinio variklio. Tiesą pasakius, naujasis „Hyundai“ kūrinys kliaunasi tik gravitacine jėga, kuri padeda jam įsibėgėti nuokalnėje. Kai dizaino darbai bus baigti ir transporto priemonė bus parengta eksploatacijai, t. y. riedėjimui nuo kalno, bendrovė ketina ją pasiūlyti klientams Europoje. Nėra numatyta konkreti pristatymo data ar laiko terminas, iki kada ji turi debiutuoti, tačiau „Hyundai“ žada, kad visa tai „įvyks greitai“.

Aktorė Bella Thorne tapo sparčiai populiarėjančioje platformoje „OnlyFans“ anketą susikūrė vos prieš savaitę, tačiau ji jau spėjo užsidirbti ne vieną milijoną. Kaip rašo „Independent“, į merginos sąskaitą subyrėjo daugiau nei 2 mln. dolerių. „OnlyFans“ platforma, įkurta 2016-aisiais, leidžia kūrėjams su prenumeratoriais dalytis turiniu, už jį sumokant tam tikrą sumą. Ši svetainė itin populiari suaugusiems skirtų pramogų industrijoje. Jos atstovai su gerbėjais dalijasi erotinio pobūdžio nuotraukomis ir vaizdo įrašais. Tiesa, pati mergina tvirtino, jog savo erotinėmis nuotraukomis nesidalija, o siekia atlikti tyrimą naujam savo filmui ir geriau pažinti savo gerbėjus.

Pasaulio rekordų yra tikrai pačių įvairiausių, neseniai pasakojome apie vyrą, kuris tapo daugiausiai per minutę suvalgiusiu mėlynių rekordininku, tačiau šįkart – ne apie jį. Minesotoje gyvenantis vyrukas nusprendė savo plaukais pagerinti ilgiausios skiauterės rekordą. Na, su tokia šukuosena tikrai būtų sunku praeiti pro duris, nes jo skiauterė yra beveik 1 m. 8 centimetrų. Tiesa, internete netrūksta pačių įvairiausių nuomonių, kad tai – vienas absurdiškiausių rekordų.

Screen Shot 2020 08 31 at 08.00.35