1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Šį video pamatė daugiau nei 8 mln. žmonių: mama įlūžo lubose

PENKTAAAAADIENIS! Naujienų tarnyba dirbo visą parą, kad tik Jums parengtų pačias įdomiausias žinias iš viso pasaulio ir Lietuvos.

Socialiniuose tinkluose ketvirtadienį užvirė mamų ir besilaukiančių moterų diskusijos apie dėl koronaviruso pandemijos griežtėjančius reikalavimus. Paaiškėjo, kad dėl grėsmės pagimdžius užkrėsti kūdikį gimdyvėms viso gimdymo metu yra būtina dėvėti kaukes. Tokią patirtį jau turėjusios mamos dalijasi savo nuomonėmis, o besiruošiančios gimdyti – nerimauja. Vis dėlto yra išimčių, iki gimdymo moterys turi būti su kaukėmis, bet jei jų testai neigiami, tuomet galima jas nusiimti.

Socialiniuose tinkluose galima rasti tikrai visko, o Tiktokas tikrai tampa ta erdve, kur tiek mados, tiek iššūkiai labai greitai išpopuliarėja. Visai neseniai viena mergina savo paskyroje pasidalijo įrašu, kuris sulaukė 3 mln. like‘ų. Tiesa, mergina dėmesio sulaukė ne dėl to savo dainavimo, o dėl to, jog vidury dainos jos mama tiesiog įlūžo iš antro aukšto į pirmą.

@lizziejane_

live footage of my mom telling me to break a leg ##FreezeFramePhoto ##GardenProject ##shesokay ##breakaleg ##ceiling ##musical ##fyp

♬ original sound - lizjsm_

Lietuvos sostinė Vilnius gali pasigirti dar vienu dideliu projektu, kuris buvo filmuojamas šiame mieste. Naujas „Netflix“ serialas „Young Wallander“, paremtas bestseleriais apie detektyvą Kurtą Wallanderį, buvo kuriamas ir Šeškinėje, kuri ekrane virto Švedijos miestu Malme. Serialo prodiuserių teigimu, Vilnius garsėja kaip filmams tinkamas miestas ir yra ypač vertinamas už savo didžiulį kinematografinį potencialą, profesionalias vietos filmavimo komandas bei filmavimo vietų ir kraštovaizdžio įvairovę.