1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Šok į kelnes

Eteryje šiokiadienių rytais nuo 7:00 iki 10:00.

Plinta kaip virusas – jei dar negirdėjote, privalote išgirsti!

Ketvirtadienis jau čia, o tai reiškia, kad metas pramogų pasaulio naujienoms!

Helsinkio oro uoste vykdomas bandomasis projektas, per kurį siekiama apmokyti šunis akimirksniu ir neskausmingai aptikti koronavirusu užsikrėtusius žmones. Tyrimas davė daug žadančių rezultatų ir patiko keliautojams. Šunys uodė keliautojų mėginius ir taip aptiko sergančiuosius. Komanda sako, kad pradinės išvados rodo, jog šunys iš esmės aptinka infekcijos atvejus ne mažiau tiksliau, nei atliekant nosies ertmės tepinėlių testus.

Prancūzijoje atnaujinamas tyrimas dėl kaltinimų prancūzų aktoriui Gerard'ui Depardieu vienos jaunos aktorės išžaginimu, nukentėjusiajai pateikus naują skundą po to, kai prokurorai nutraukė ankstesnį tyrimą. Skundą pateikusi jauna trečią dešimtį einanti aktorė kaltina G. Depardieu išžaginimu ir užpuolimu jo namuose Paryžiuje 2018 metų rugpjūčio mėnesį.

Youtube profilis Šventinis Bankuchenas laikas nuo laiko savo sekėjams įkelia kokį šmaikštų vaizdo įrašą – bene populiariausias – Lietuvos istorijos repas, tada vaizdo įrašas apie kruasanus kruasantus krosasenus, o dabar, vos prieš dieną, jie pasidalijo vaizdo įrašu, jau pradėjusiu trendinti socialiniuose tinkluose. Jo pavadinimas „nykstančios lietuvių liaudies dainos“. Per 19 valandų jie suriko per 50 tūkst. peržiūrų ir gausybės komentarų. 8 minučių vaizdo įraše jie sutalpino 5 dainas – apie ofiso gyvenimą, apie vaikiną, duckface‘ą, emigrantus Norvegijoje ir mūsų aikštelių kentus.