1897

[email protected]

[email protected]

Youtube kanalas

Facebook

Kas grojo d. val. min.?

Power popietė

Eteryje šiokiadieniais nuo 14:00 iki 18:00.


Power popietė

Eteryje šiokiadieniais nuo 14:00 iki 18:00.

Žaidimų Balsas @ PWR: Call Of Duty nuo šiol nemokamas!

Laidoje kalbėjome apie E3 atšaukimą, naują COD versiją Warzone, CD Project Red ateities planus, naują Worms žaidimą, Nintendo Playstation konsolę, The Last Of Us serialą, naują Harrio Potterio trečiojo asmens RPG žaidimą, naujas Assassin’s Creed ir Far Cry dalis bei apie kitas gaming'o naujienas.

Žaidimų Balsas @ PWR: Pasirodė vėl kalbų apie galimą GTA 6 anonsą!

Laidoje kalbėjome apie Rockstar Games naujų žaidimų planus, GTA 6 anonsą, Final Fantasy 7 Remake, Resident Evil 3 Remake demo versiją, Japonišką gaming lovą, The Witcher serialo antrąjį sezoną, Hideo Kojima naują žaidimą, Death Stranding PC sistemai, naują League of Legends kūrėjų žaidimą Valorant bei apie kitas žaidimų naujienas.

Žaidimų Balsas @ PWR: Dar daugiau detalių apie naują Xbox konsolę!

Šį kartą laidoje kalbėjome apie The Witcher LEGO žaidimą, naujus Xbox Series X duomenis, Cyberpunk 2077, GoG.com parduotuvę, Ubisoft ateities planus, Gothic žaidimo perdirbinį, PS4 žaidimą Dreams, nemokamus PS+ ir Xbox Live Gold kovo mėnesio žaidimus bei apie kitas žaidimų naujienas.

Žaidimų Balsas @ PWR: Naujas Call Of Duty jau greitu metu bus NEMOKAMAS!

Laidoje kalbėjome apie Hideo Kojima ir Death Stranding DLC, Halo Infinite gameplay, Uncharted filmą, GTA 4 grįžimą į Steam sistemą, Sony PAX East renginio praleidimą dėl korona viruso, Ubisoft AAA lygio VR žaidimą, Tony Hawk uždirbtus pinigus, Ežiuko Sonico filmo vertinimus bei apie kitas žaidimų naujienas.

Žaidimų Balsas @ PWR: Puma pardavinėja 105$ kainuojančias geimerių kojines

Šį kartą laidoje kalbėjome apie nemokamus vasario mėnesio žaidimus, Xbox konsolių pardavimus, naujausią Metro: Exodus DLC, Red Dead Redemption 2 pardavimus, Nintendo laimėta bylą, naujuosius ATARI viešbučius JAV teritorijoje, Star Wars Kinghts of the Old Republic tęsinį bei apie kitas žaidimų naujienas.

Žaidimų Balsas @ PWR: Sony vėl nedalyvaus E3 renginyje!

Šį kartą laidoje kalbėjome apie Sony ir naujasias konsoles, atidėtą Marvel Avangers žaidimą, Epic Games Store uždirbtus pinigus, GTA 4 pašalinimą iš Steam sistemos, naujos Assassin‘s Creed dalies gandus, naują Batman žaidimą bei apie kitas žaidimų naujienas.

Žaidimų Balsas @ PWR: Naujas Xbox bus stipresnis už PS5?!

Šį kartą laidoje kalbėjome apie naujųjų Xbox ir Playstation konsolių gandus, nemokamus šio mėnesio žaidimus, Metro serija, geriausius dešimtmečio žaidimus, Netflix The Witcher serialą ir jo sėkmę bei apie artėjančius šių metų žaidimus.