+370 5 203 0290

info@powerhitradio.lt

reklama@powerhitradio.lt

Youtube kanalas

Facebook

Power hitai

Eteryje šiokiadieniais nuo 10:00 iki 14:00.

ON AIR:
Power hitai

Eteryje šiokiadieniais nuo 10:00 iki 14:00.


Žaidimų Balsas @ POWER HIT RAIDO: Geriausi 2017 m. žaidimai

Šį kartą laidoje kalbėjome apie nemokamus PS+ ir Xbox Live Gold žaidimus, naują Devil May Cry žaidimą, PS4 pardavimus ir prognozes bei The Division tęsinį. Laidos gale išrinkome savo asmeninius TOP 5, 2017 m. geriausių žaidimų, laukiamiausių 2018 m. žaidimų bei visų laikų geriausių žaidimų TOP 5.  

Žaidimų Balsas @ POWER HIT RADIO: Ką dovanoti Kalėdoms ?

Šį kartą laidoje šnekėjom apie Sea Of Thieves išleidimo datą, PUBG išleidimo datą, atidėtus Far Cry 5 ir The Crew 2, naują GTA:Online heist'ą, naują Tomb Raider žaidimą ir naują Death Stranding pristatymo filmuką. Plačiau pašnekėjom apie žaidimus ir elektroniką, kurią galima dovanoti savo artimiesiems, artėjančių švenčių proga.

Žaidimų Balsas @ POWER HIT RADIO: Stereotipai apie geimerius - kas tiesa, o kas melas ?

Šį kartą laidoje, šventėm Dominyko 18-tą gimtadienį bei bandėm išsiaiškinti kurie faktai apie žaidimus yra melagingi, o kurie ne. Naujienose kalbėjom apie Apple, Death Stranding kūrimo darbus, EA problemas, naujus Xbox žaidimus, Vivendi bandymus įsigyti Ubisoft bei plačiau pašnekėjom apie Geimerių stereotipus, kurie vis dėlto yra melagingi, o kurie tikri. 

Žaidimų Naujienos - PUBG rekordai, Duck Hunt VR ir Konkursas

Pasistengėme surinkti įdomiausias praėjusios savaitės žaidimų pasaulio žinias ir pateiksime jas visų mėgstamu formatu. Šiandien Jums papasakosime apie Apple žingsnį į VR pasaulį, besitęsiančias EA problemas, Death Stranding kūrimo darbus, BattleRoyale žaidimą ofiso kėdėse, HTC grąžinamą Duck Hunt projektą, PUBG pasaulio rekordus, UbiSoft parėmimo bandymus bei dar keletą tikrai smagių naujienų. Įsitaisome patogiau, kiek padidiname sistemos garso lygį ir prisitraukiame kėdes arčiau ekranų.. irrr startuojam!

Žaidimų Balsas @ POWER HIT RADIO: PC prieš Konsoles

Šį kartą laidoje su klausytoju bandėm spėliojom žaidimų muzikas. Kalbėjome apie Wild West Online, Star Wars: Battlefront 2, Rampage filmą bei apie PUBG testą. Paskutinė laidos dalyje diskutavom ir bandėm nuspręst ką vis dėlto geriau rinktis, PC ar konsolę ?