Šok į kelnes

Elena ir Saulius
Pr / An / Tr / Kt / Pn - nuo 07:00 iki 10:00

„Power Hit Radio ir specializuotas Hi-Fi ir Hi-End audio įrangos salonas audioguru.lt pristato žaidimą "Laimės minutė!", kuriame tu gali laimėti belaides Sonos Roam garso kolonėles!


Adioguru.lt salonas ir Power Hit Radio tris penktadienius iš eilės savo klausytojams dovanos ką tik prekyboje pasirodžiusias Sonos Roam garso kolonėles!
Kiekvieną dieną POWER HIT RADIO eteryje tavęs laukia Audioguru.lt ir Sonos laimės minutės, kurių metu tu galėsi patekti į žaidimo finalą ir taip bandyti laimėti Sonos Roam garso kolonėlę!


SONOS ROAM BELAIDĖ KOLONĖLĖ
Sonos Roam belaidė kolonėlė – naujos kartos išmanioji kolonėlė, suteikianti galimybė puikios kokybės garsą nešiotis su savimi. Išskirtiniu kompaktiškumu pasižyminti kolonėlė yra pagaminta pagal pačias naujausias technologijas, leidžiančias išgauti ne tik kokybišką skambėjimą, tačiau ir begalę kitų naudingų funkcijų. Kolonėlėje įmontuota talpi baterija suteikia galimybę klausytis muzikos net iki 10 valandų. Tuo tarpu Wi-Fi bei Bluetooth funkcionalumas užtikrina patogų bevielės muzikos transliavimą iš pačių įvairiausių įrenginių. Suvokdami kolonėlės patvarumo svarbą, gamintojas šią kolonėlę suprojektavo būtent taip, jog ši būtų atspari patiems įvairiausiems aplinkos veiksniams. Kokybiškas bei patvarus korpusas leidžia apsaugoti kolonėlę nuo smūgių, dulkių bei, žinoma, vandens.

Tinklo grotuvo funkcionalumas
Sonos Roam bevielė kolonėlė turi integruotus Wi-Fi bei Bluetooth modulius. Būtent tai leidžia šiai kolonėlei suteikti žymų išskirtinumą. Kolonėlę naudojant namie, muzikos transliavimas yra galimas naudojant Wi-Fi bei patogiai sukonfigūruotą Sonos programėlę. Tuo tarpu išvykus iš namų – bevielio muzikos transliavimo pagrindą pakeičia naujos kartos Bluetooth. Naudont šią kolonėlę namuose, pačiu didžiausiu privalumu tampa ir galimybė naudotis bevielės namų garso sistemos funkcionalumu. Tai reiškia, jog Sonos Roam gali būti bevieliu būdu prijungiama prie kitų Sonos įrenginių, esančių tame pačiame interneto tinkle. Tuo tarpu pati Sonos programėlė leidžia patogiai valyti tiek bendrą sistemos garso lygį, tiek ir rinktis iš pačių įvairiausių internetinės muzikos transliavimo platformų. Norėdami dar labiau padidinti bendrą kolonėlės funkcionalumą, gamintojai taip pat įdiegė ir valdymo balsu galimybę, kuri patogiai pasitarnaus norint keisti garso lygį bei perjungti norimą transliuojamo garso turinį.

Ilgai veikianti baterija bei išskirtinis atsparumas aplinkos veiksniams
Sonos Roam pasižymi IP67 atsparumu. Tai reiškia, jog įprasto kolonėlės veikimo nepaveiks nei tiesioginė Saulės šviesa, nei dulkės, nei drėgmė. Tai leidžia šią kolonėlę saugiai naudoti vonios kambariuose, lauke ar net papludimiuose. Specialus garsiakalbių išdėstymas taip pat lemia ir puikią garso kokybę, kurio tokio dydžio produktui iš tiesų yra įspūdinga. Kolonėlės šonuose esantys mygtukai yra padengti specialios guos paviršiumi, kuris taip pat yra svvarbi ilgaamžiškumo priežastis. Tai leidžia šiuos mygtukus taip pat apsaugoti nuo pačių įvairiausių aplinkos veiksnių, tačiau išsaugoti paprastą kolonėlės veikimo principą.